- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
5
Świadkowie Jehowy mogą oglądać mecze piłkarskie, ale nie powinni podczas oglądania kibicować jakiejkolwiek drużynie. W ich "wierze" to niewłaściwe zachowanie, ponieważ w ten sposób uważają jednych za lepszych od drugich, a Jehowa nakazuje im zachować równość wobec wszystkich.
Ci to dopiero mają zrytą banię. Zakaz kibicowania jakiejś drużynie, zakaz chodzenia do kin na filmy fantastyczne, bo jest tam magia, a Jehowa magii nie lubi, zakaz bawienia się zabawkami przedstawiającymi np. jakąś postać z kreskówki (to szatańskie) czy problemy, gdy zostaniesz przewodniczącym klasy. A to wszystko pod ciągłą groźbą, że nie możesz tego zrobić, bo niedługo armagedon i wtedy w nim zginiesz, jak nie będziesz posłuszny.
0
@NeroTFP1 miałem w klasie koleżankę z tej wiary. Oprócz tego, że nie obchodziła urodzin, to była bardzo spoko.
0
@NeroTFP1 pieprzenie, znam kilku i normalnie kibicują
0
@Katalończyk 99
To, co robią, a czego nie powinni, to dwie różne rzeczy. Chodzi o wytyczne z góry.
Masz, filmik, który promują na swojej stronie internetowej i na różnych zebraniach. To ich materiał.
https://www.instagram.com/p/C9FusYoIg_b/
3
@Katalończyk 99 znam też wielu katolików którzy mają totalnie w dupie przykazania swojej religii
0
@Bykunn no wiadomo że tak jest. Zależy od czlowieka
0
@NeroTFP1 no też Ci mogę podać co katolicy nie powinni robic :D nikogo nie bronie bo sam jestem niewierzący ale takie czepianie się to już hipokryzja
2
@NeroTFP1 mnie najbardziej zszokowało to, że nie mogą robić transfuzji krwi. Czyli jak jakieś dziecko będzie potrzebować krwi, to ojciec będzie patrzył jak dziecko cierpi, ale nie odda swojej.
0
@mrboom no to jest tam najbardziej pokręcone. Tego nawet sami nie potrafią wytłumaczyć
1
@mrboom to jest jeden z powodów dla których świadkowie zostali zdelegalizowani na Litwie. Drugim powodem jest uchylanie się od obowiązku bronienia ojczyzny