0

Jak Wam się podoba nowy herb Liverpoolu? Dla mnie stary lepszy.

1

@bartekvisca ale.na stacjach najwięcej zarabia się nie na paliwie. Gastronomia, płyny do spryskiwaczy, energetyki itp.
Alkohol to tylko w jakieś święta idzie mocno

0

@FCB_dimiC musi być bardzo często "serdecznie pozdrawiany" przez innych kierowców :D
On chciał ograniczenia do 30 km/h jeśli się nie mylę :D

4

@KamQiX notorycznie widzę na eskach czy autostradach znaki ograniczenia do 100/80/60 bo są uszkodzone barierki. Ile osób zwalnia? Żadna. Jadąc przepisowo 120 km/h po drodze ekspresowej, stworzę dużo większe zagrożenie, gdy nagle zwolnię do 60 bo są uszkodzone bariery, niż przejadę ten odcinek z tą samą prędkością.

0

@Heros11 marnuje więcej niż inni, tak było w ostatnich 2-3 latach. W hiszpańskiej lidze miał najwięcej zmarnowanych sytuacji i ostatni rok w Bayernie też.
Suarez też marnował, Messi również, więc tak jak pisałeś, strach pomyśleć ile by mieli :)

0

@Gaz ale on tak gra całą karierę. W każdej drużynie marnował masę sytuacji.

1

@AlexDark00 a jak będzie strzelał mocniejszym drużynom w połowie sezonu, to też coś wymyślisz, nie zawiedziesz nas, prawda? :)

1

Pan Hansi Flick jest debeściak i jego drużyna też jest debeściak.

0

@FcPortoFan1999 muszę Cię rozczarować, ale to nie ma nic wspólnego z dbaniem o widza :D

1

@Bykunn szkoda, że się nie dowiemy, ale tam mógł paść kosmiczny wynik

0

Jak myślicie, jaki czas uzyskał by Usain Bolt w Pekinie w 2008 roku, gdyby cały dystans biegł na maksa?
Chodzi o ten bieg:


Ustanowił wtedy nowy rekord 9.68, ale myślę, że tutaj spokojnie mógł zejść poniżej 9.5 sekundy, jak nie lepiej.

1

@Rust_Cohle
1. X/ -2.5
2. X/ -2.5
3. X/-2.5
4.1/+2.5
5. X/-2.5
6. 1/ +2.5
7. X/ -2.5
8. 2/+2.5
9. X/-2.5
10. 1/+2.5
1. City
2. Arsenal
3. Liverpool

Król strzelców Haaland

0

@Herato tu nie finanse są problemem, tylko ludzie nimi zarządzający. Więc ta kasa nic by nie dała, czyli odpowiedź brzmi nie :)

0

@AxelF na pewno ludzie jeżdżą i liczą do 3, jakieś słupki itp.
Jadę szybciej od auta, które wyprzedzam, to zjeżdżam na prawy pas jak go widzę w lusterku a nie się ciągnę lewym, żeby osiągnąć te mityczne 3 sekundy czy ileś tam
W teorii te wszystkie przepisy fajnie wyglądają, ale w praktyce jest zupełnie inaczej
Zgadzam się, że kierowca Skody to debil

0

@draxidox jesteś mega naiwny myśląc, że ktoś pilnuje tych bezpiecznych odległości
Ciekawe jak je mierzyć :D
Z kaszojadow się przerzuciłes na "piratów drogowych", którym nazywasz każdego, kto jakkolwiek łamie przepisy
Ten wasz idealny nagrywający też złamał przepisy, przekroczył prędkość, to chyba do utylizacji co?
@AxelF no sam napisałeś, że się zabierał za tego tira minutę, a widać na filmie, że są dwa, a między nimi bardzo dużo miejsca

1

@escarabajo nie każdy ma poukładane, ale to jest moim zdaniem najważniejszy moment "kariery", to wtedy decydujesz, czy wybierasz piłkę, czy imprezy. To wtedy się najwięcej rozwijasz, jak przegapisz te lata, to później już nie nadrobisz.
Pokonałem trochę od trampkarza, przez juniora po seniorów. Często graliśmy z Zagłębiem Lubin, Miedzią Legnica, Górnikiem Polkowice, Chrobrym Głogów, w pamięci utkwił mi jeden chłopak z Polkowic. Graliśmy wtedy w trampkarzach, grał na stoperze, super warunki, chłop zajebisty. Kilka lat później go zobaczyłem jako juniora. Masakra. Widać, że tam używki jakieś mocne wjechały. Piłka zeszła na drugi plan. Nie znam go z nazwiska, ale dam sobie rękę uciąć, że już nie gra w piłkę

5

@Kidd a przyjdzie jakaś randomowa Marysia, postawi po nazwach klubów i cyk, 25 punktów :D

1

@FcPortoFan1999 @Kidd dlatego pytam :)
Ja mam inne spostrzeżenie, bo uważam, że to nie ten poziom i takich porażek byłoby więcej. Rozumiem, że jakieś rankingi, punkty są ważne, ale koniec końców to nie one grają, a piłkarze.
Mieliśmy przykład kadry Michniewicza na MŚ, po tym co tam widziałem, to ja wolę ładnie przegrać jak z Francją, niż przegrać jak z Argentyna :)
Ale to moje skromne zdanie

0

@FcPortoFan1999 lepiej przegrać wysoko jak Jaga, próbując grać w piłkę, nie wywalając jej na przysłowiową "pałę", czy lepiej kisić ogóra we własnym polu karnym i przegrać dużo skromniej?

1

@AxelF jak skąd wiem? Właśnie takie osoby jak Ty są najlepsze, obejrzeć filmik na szybko, nie zagłębiając się w szczegóły, a potem pytasz skąd coś wiadomo. No właśnie z filmu, wszystko pięknie widać, jest podana prędkość, czas kiedy zaczął manewr, kiedy skończył, jakie pojazdy wyprzedzał, dlatego to napisałem. Przecież nie krytykowałbym "królewicza", który zrobił wszystko tak jak należy.
Już sam fakt, że kierowca Skody się zbliża do autora nagrania, obaj są na prawym pasie, wtedy autor przyspiesza, wyjeżdża na lewy pas, za nim kierowca Skody robi ten sam manewr, po czym autor nagrania zwalnia. Czy to nie jest też wyhamowanie? Manewr wyprzedzania ma być bezpieczny i sprawny, tak jak osoba, która jest wyprzedzania nie powinna przyspieszać w tym momencie, tak i wyprzedzający powinien to zrobić z minimum taka sama prędkością, a nie zwalniać.

0

@Popitek12 Freak fighty na LR - tak!

2

@AxelF to Ty czego nie rozumiesz? Skoro wyprzedzasz, to masz to zrobić sprawnie i zjechać na prawy pas. Ten kierowca mógł to zrobić, ale tego nie zrobił. W teorii też złamał przepisy. To, że jedziesz 118km/h na ekspresówce gdzie jest dopuszczalna maksymalna prędkość 120 km/h nie oznacza, że możesz sobie jechać przez 3 kilometry lewym pasem, bo wyprzedzasz inne pojazdy, które dzieli kilkaset metrów.
Tutaj ewidentnie mamy doczynienia z szeryfem (kierowca Skody), który jest debilem, oraz królewiczem (autor nagrania), który myśli, że lewy pas należy do niego.
Nikogo nie bronie, tylko tak ciężko być wyrozumiałym na tej zasranej drodze, trochę uprzejmości i kultury nie zaszkodzi.

1

@KamQiX myślę, że tu chodziło głównie o to, że spokojnie mógł zjechać po wyprzedzeniu pierwszego tira, ale oczywiście to nie daje przyzwolenia na takie zachowanie, jakiego dopuścił się kierowca Skody.
Co do ograniczeń prędkości, to jest temat rzeka.

1

@Kgorecki2500 w którym to miejscu?

4

@Zieliniak @Who_you_mam @MesQueUnClub_87 @KamQiX
Zwróćcie uwagę na prędkość nagrywającego. Rozpędza auto zaczynając manewr wyprzedzania, poczym zwalnia, po co? I dodatkowo jest cięcie, więc można się domyślać, że wyprzedał te 2 tiry, między którymi jest duży dystans, mógł się spokojnie schować i puścić tych szybszych. No ale u nas ludzie jeżdżą jak na tym filmie, kultury ciężko się doszukać. Oczywiście zdarzają się wyjątki.
Ja sam często jeżdżę S5 na tempomacie ale jak się zbliżam do jakiegoś auta, a w lusterku widzę też jakieś auto szybsze, to zwyczajnie w świecie przyspieszam, żeby nie tamować ruchu. No ale to trzeba być wyrozumiałym też dla innych kierowców, a niektórzy się martwią, że im pół litra benzyny więcej auto spali jak przyspieszy.

36

@MichuZ44 ciekawe jak sobie niektóre dzbany poradzą jak by im jedyne źródło dochodu zamknęli

0

@BorzyKrzys Puciooo :D
Codziennie to czytam i nie wyłapałem tego :D

1

@KrwawiaceoczyVEB najsłynniejszy Włoch, grający w każdej drużynie na świecie
Polini :D

2

@xvcWinterSoldier spodnie kupuje w Big Starze i to mam spokój na kilka lat
Koszulki/koszule w Carry, dobra jakość, ceny spoko
Spodenki jakieś to różnie, hm, new yorker, house
No i też z neta czasem coś wleci oryginalnego

0

@Pnog37 to fajny sezon przejściowy, bo napastnika nie mieli z topu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?