mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Włączyć, nie włączyć, co robić, co robić?
0
@MichuZ44 co zrobisz z odległości? Pokrzyczysz? Ona też krzyczała i co?
Trzeba reagować użyciem siły, a w tym chorym świecie, zaraz taka osoba zostanie oskarżona o napaść ;D
0
@Aragorn33 ciekaw jestem kiedy ktoś się w końcu odważy i wywali go z boiska z czerwoną kartką. Przecież mając taki parasol ochronny on sobie robi co chce, co mecz. Inni zawodnicy wykonają jakiś gest jak Lewy z nosem i cyk, zawieszenie. Chore, a ta czerwona kartka, może.by coś w końcu zmieniła.
2
@MichuZ44 a kto będzie ryzykował swoim zdrowiem i życiem w imię czego?
Mało było przypadków, że ktoś pomógł i dostał kosę pod żebra? Każdy teraz patrzy na siebie i myśli o sobie, niestety takie czasy.
Za dużo nieprzewidywalnych zjebow chodzi po tym świecie, żeby normalny człowiek ryzykował swoje życie.
0
@esem91 w doliczonym czasie gry????
0
Nie chcę się czepiać, ale po co sędzia aż tak to przeciągał?
Doliczył 6 minut, żadnych zmian w doliczonym czasie, żadnych przerw, a i tak grali 2 minuty dłużej..
A co do samego meczu, druga połowa pod pełną kontrolą, fajnie się to oglądało nawet biorąc pod uwagę fakt, że graliśmy mocno rezerwową pomocą.
0
@LukaszFan ale mi chodzi tylko o bramkę, przecież tu go za gola obwiniają eksperci :D
1
Pomijając podania do rywala, ale czepianie się MATSa o bramkę, to już wyższy stopień odklejenia. Gość strzela głową z 4 metra, a widzę, że sporo osób i tak znajdzie tu winę bramkarza. Widać od razu, że niektórzy to tylko przed tv mieli kontakt z piłką.
1
@ranger3120 zależy, czy Twój wujek to burmistrz czy nie
A tak serio to kokosów się nie zarabia, od najniższej krajowej do 5k. Zależy od stanowiska i stażu.Najwięcej w gminie to zarabia właśnie wójt/burmistrza, sekretarz i księgowa
Przynajmniej tak jest w gminie, z której pochodzę
1
@Pawel13sz potężna to była Barcelona, nie zapomnę jej nigdy :D
0
@FcPortoFan1999 lepszy remis niż wiadomo w co, wiadomo co :D
0
@Encore ale Mouz trzyma poziom
Co turniej to minimum półfinał, a bardzo często finał.
0
@NeroTFP1 pijane nastolatki z 36 latkiem. Czy rodziców naprawdę, aż tak bardzo nie interesuje co i z kim robią ich dzieci? Masakra jakaś.
1
@cchesterr43 tam ktoś za znaki drogowe nieźle przytulił chyba :D
0
@Inko dokładnie, na flashscore pokazuje to samo. Przecież nie można dostać bezpośrednio za symulke czerwonej kartki.
0
@Gosciuu a on nie miał wcześniej żółtej kartki? Bo stał kilkadziesiąt sekund przy ławce Śląska i tam sypał kartkami, a on jeszcze wtedy był na ławce i dość mocno protestował
0
Pewnie coś powiedział, zwyzywał matkę czy cos, a wy myślicie, że za symulowanie. Już bez przesady, wystarczy trochę ruszyć głową.
2
@BulaKG coś jest, a później tego nie ma, to nie ściema
4
"Dyskryminowano moją osobę, nie pozwolono mi zabrać sparingpartnera na najważniejszą imprezę w moim życiu. Działacze, którzy rządzą związkiem, niestety nie lubią takich zawodników, jak ja, którzy poświęcają wszystko i mają coś do powiedzenia. Jest mi przykro, bo zamiast przyjechać tutaj mój sparingpartner, to działacze przyjechali sobie z osobami towarzyszącymi."
- Arkadiusz Kułynycz po przegranej walce o brązowy medal
Tak to się kręci w Polsce. Cały czas układy, nepotyzm, kolesiostwo. Czy kiedyś będzie dobrze? Mamy ogromny potencjał w naszym kraju i narodzie, tylko trzeba tym odpowiednio zarządzać, przez kompetentne osoby, a nie pazerne szuję.
1
@tristan87 a w tym sensie. No w sumie masz rację :)
0
@Culer9002 muszę zerknąć
@tristan87 mógłbym Cię oprowadzić
Po prostu podczas meczu założył dwie dyskusje wywołując mnie do tablicy, to mu odpisałem tak, żeby też inni zobaczyli. Tyle.
25
@FCB24 można pisać, krytykować, ale jak Ty piszesz 20 postów w ciągu jednego meczu, wszystkie jakie jesteśmy słabi, połowa o samym Zatorskim i że Twój ojciec jest od niego lepszy, no to jak Ty chcesz być traktowany poważnie?
Obejrzyj mecz w spokoju, napisz po meczu swoje spostrzeżenia, uargumentuj je jakoś, a nie spamujesz jacy jesteśmy słabi.
Tacy słabi, że zdobyli srebro, a Zatorski to jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy w historii. Chciałbym być tak słaby.
Ostatnio też płakałeś o Zatorskiego, a przyszedł pewien użytkownik i pokazał statystyki, które były niewiele gorsze od Shojiego.
U Ciebie zwyczajnie widać jakaś osobista niechęć do tego siatkarza podyktowana jakimiś osobistymi pobudkami.
1
@FcPortoFan1999 kilku się znajdzie, może nawet założą ambasadę
@francja93 @FrancuskiRaper @Francuz15 @francuz23 @francuzio
1
@domalki1 a może być nielegalne źródło?
0
@Peciak skład jak przy normalnej cenie, pisałem czym spowodowane są te obniżki.
Możesz oczywiście przepłacać, myśląc, że kupujesz wszystko bardzo zdrowe :D
1
@siuuu od 3 miesięcy jakoś żona zaczęła rozpisywać budżet na kartce, co, ile, na co, szukać właśnie promocji przeróżnych typu mleko 6+6, cukier 5+5, druga sztuka 79% taniej
I muszę przyznać, że naprawdę sporo kasy idzie zaoszczędzić :)
1
@siuuu tak czy siak pewnie korzystasz, w mniejszych lub większych ilościach :)
A to ma długi termin, może postać, nawet majonez do sałatki na święta może być, bo termin ten co ja kupiłem ma do stycznia :)
3
O wojnie Lidl vs Biedronka słyszał pewnie każdy. Śmieszne, nie śmieszne, ale dla zwykłego Kowalskiego dobrze, bo często są jakieś promocje. Dzisiaj np. w Lidlu jest majonez Winiary 400g za 3.61 czy nutellą 350g za niecałe 6 zł. Specjalnie zaniżyli ceny, bo za chwilę będzie koszyk miesiąca i będą się mogli pochwalić, że mają tańszy.
Jak ktoś chce skorzystać, to polecam się spieszyć ;)
2
@NeroTFP1 @DonAndrzejos myślę, że właśnie dzięki tej końcówce, jest to jeden z najlepszych filmów. Przykre, wzruszające, ale takie właśnie musiało być