1

@Kgorecki2500 ja byłem przekonany, że Ty mi kiedyś pisałeś Kiełczowska
A może ją źle przeczytałem
Ja byłem pewny, że my sąsiadami byliśmy hahaha:D

1

@Kgorecki2500 kiedy Ty się z kielczowskiej przeprowadziłeś?

10

@Fenelon najbardziej irytujący w tym wszystkim dla mnie, jest jeszcze ten gest tego całego Vazqueza, który macha ręką, że czysto, że ma wstawać
To już jest wyższy szczyt hipokryzji

2

@sokot Raphinia to jest dla mnie fenomen, nie widziałem jeszcze zawodnika, który by tyle razy był tak blisko przejęcia jakiejś piłki, tyle co on przegrał takich kluczowych przebitek, ile razy mu zabrakło kilku centymetrów, żeby trącić te piłkę. Wczoraj chyba z 3 takie sytuacje.
Szkoda wielką, ale widać, że w takich stykowych sytuacjach trochę się boi i cofa nogę, przez co przegrywa te pojedynki

1

@Objectivo jeszcze próba krętactwa i upozorowania, że to jego dziewczyna kierowała
Chłop kompletnie bez kręgosłupa moralnego

4

Zatrzymano tego całego Żaka, który zamordował w sobotę mężczyznę w wypadku w Warszawie. Zatrzymanie miało miejsce w Niemczech.
No brawo, chociaż tyle!

1

@macio_944 tak zwani eksperci :D
Dlatego tak bardzo mnie boli, że tacy ludzie przyczynili się do odejścia pewnej osoby, która naprawdę się na tej piłce znała i fajnie o niej pisała

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Sinirsey nie weszłeś

0

@Yoshi94 potrafię też czytać i znam wyposażenie policjanta
Dwóch policjantów, uzbrojonych nie dało rady obezwładnić gościa z nożem. Jak się czuć bezpiecznie w tym kraju, dobrze że sami sobie krzywdy nie zrobili

Nie kompromituj się ze swoimi wywodami
Paralizator policyjny może mieć zasięg nawet 10 metrów, zazwyczaj jest to 4-6 metrów, to i tak chyba wystarczajaca odległość niż kilkudziesięcio centymetrowy nóż

0

@Yoshi94 nie zadziałał, bo pewnie nawet go nie trafili, za dużo "interwencji" już śmiga po necie, żebym nie wiedział jak to wygląda

2

@Ojciec5tkidzieci trochę niepokoi wyszkolenie dzisiejszych policjantów. Trudno sobie wyobrazić, że dwóch policjantów, mając do dyspozycji pałki, gaz, paralizator, nie są w stanie obezwładnić jednego gościa.
A teraz jeszcze w co drugim patrolu jest często kobieta, która wiadomo, że jest dużo słabsza fizycznie od mężczyzny, dlatego umiejętne posługiwanie się tym co mają, to jest obowiązek.

2

@Kgorecki2500 no to jest jeszcze nic, wczoraj widziałem filmiki, jak koleś z jakiegoś mostku skakał, potem w tym syfie płynął do brzegu, oczywiście z problemami, bo nurt ogromny
A drugi filmik jaki widziałem, to 2 albo 3 osoby szły z ręcznikami się "kąpać" i nagle gdzieś woda zaczęła się przelewać i "porwała" babkę, nie wiem co się z nią stało. Jej towarzysze tylko stali i patrzyli

0

@Popitek12 sześćdziesiąt dziewięć

6

@maroon Ty to serio jakiś dziwny jesteś. Już enty raz widzę, że w każdej sytuacji, jesteś w stanie znaleźć proste rozwiązanie, albo jakiś pozytyw, pomijając sedno sprawy.
No tak się składa, że są pustki w sklepach, niektórych, właśnie przez takich baranów jak ten, a pić chyba trzeba prawda?

Ja nikogo nie zmuszam przecież do kupowania, ale kogoś sytuacja może zmusić. Chodzi o sam fakt, takiego procederu.

20

https://ibb.co/WcPxVdt
Według mnie, tak samo powinno to być karane jak to całe szabrownictwo. Ktoś powie, że to "przedsiębiorczość", ja powiem, że to dorabianie się na krzywdzie innych, czyli zwykle ********. Zero szacunku dla takich podludzi

2

Jest list gończy za mordercą z Arteona z sobotniego wypadku w Warszawie!
https://ibb.co/5hp89VW

2

@kubix05 czy jest druh Boruch?
Nie ma druha bo rucha :D

3

@Kgorecki2500 bardzo optymistycznie to wygląda, aż mi się wierzyć nie chce, że w niektórych miejscach ma przyjść fala, a będzie mniej wody niż teraz

0

@tbas tu już nie chodzi nawet o ten artykuł niżej i tego dziennikarza, ale przez tyle lat, na konferencjach, wywiadach po meczu kompromitował siebie i drużynę tekstami, że trawa była za długa, że byli lepsi ale przegrali.

0

Nie no, Xavi, to nawet jak już nie jest trenerem Barcelony to pieprzy trzy po trzy.
Laik, oglądający mecz raz na tydzień widział, że przygotowanie fizyczne u nas leżało i kwiczało. Ktoś bardziej kumaty zdawał sobie sprawę, że fizycznością można nadrobić brali techniczne czy taktyczne.
Teraz mamy to podane jak na tacy, a on i tak gada swoje.
Jako piłkarz wielki, ale gdy mu przykładają mikrofon do ust, to jest tragedia.

1

@Kidd Twój post powinien być podpięty, a niestety poleciał :(

6

Ludzie uprawiający politykę w obecnej sytuacji powodziowej to niezłe dzbany. Ale jak czytam, że Tusk ściągnął wodę, że Braun mówił w czerwcu, że Niemcy chcą nas zalać to się zastanawiam jak długo jeszcze ta cywilizacja przetrwa. Dziwię się, że niektórzy potrafią funkcjonować, bo patrząc na niektóre wpisy, to ludziom IQ powinno wystarczać tylko na oddychanie.

1

@Xaviball najgorsze, że osoby za to odpowiedzialne, nie poniosą żadnych konsekwencji

0

@michal26 w którym miejscu masz siedzibę?
Ja niedaleko Widawy mieszkam

0

@Kgorecki2500 wydaje mi się, elze jesteś zbyt inteligentny na wojsko
Ale próbuj :)

0

@mekston zgodnie z oczekiwaniami to pisałeś, tak jak i ja, że liderzy swoje pojadą, ale braknie punktowy juniorów i drugiej linii. Dzisiaj brakło wszystkiego (oprócz Lamberta)

1

@Linnox bardzo częsty "zabieg" w tych plebiscytach, ktoś dostaje nagrodę indywidualną, ale nie ma go w 11stce :D

1

@Pamel to ja będę jeszcze bardziej spostrzegawczy, nie ma takiej drużyny jak Athletico, jest Athletic (Bilbao) oraz Atletico
Tak, na stronie klubu jest najpewniej i najbezpieczniej

2

@clyde ja na to mówiłem u smoka :D
@NeroTFP1 świry w 8 minut przechodzą całą grę, ale wiadomo, tymi skrótami labiryntowymi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?