0

@kanver_ to mnie zaskoczyłeś mocno teraz

0

@kanver_ jak od 10 meczów? Kiedy on zagrał 10 razy przeciwko Bayernowi?

4

Krokiety z barszczem, ale to piękne połączenie :)
Smacznego jak ktoś je akurat :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@Comentateiro dziadek nie trzymasz ciśnienia widzę :D

40

@Comentateiro a pisz sobie o czym chcesz, tylko jesteś takim hipokrytą, że aż oczy bolą. Jakbyś był taki uśmiechnięty i zadowolony, to byś się cieszył życiem, a nie wylewał swoje polityczne poematy na forum całymi dniami.
Dzisiaj super mecz, można od rana podyskutować, no ale Pan oświecony musi wyskoczyć z jakimś politycznym bełkotem.

Miód na moje oczy, od razu liczba mnoga, zakwalifikowany do pisfederaty pewnie co? Haha

45

@Comentateiro o polityce napisać muszę, bo się uduszę

1

@jacobFCB chyba Piotrek :D

4

Emre Can kapitalna zmiana :D
Ja rozumiem, że jest wolniejszy, ale on w połowie tego rajdu już odpuścił sobie sprint, a wszedł kilka minut temu. Kryminał.

4

Bramki dla rywali Realu po błędach Vazqueza to miód dla moich oczu. Jeden z bardziej irytujących pod względem zachowania. Przeciętniak, który myśli, że jest wielkim piłkarzem. Bardzo arogancki. Oby więcej takich występów Lucas!

3

@Kgorecki2500 to działaj młody, a nie płakać będziesz :D

2

@okiemtypera_lucaxx95 żadnego :)

0

@halfnolife to też dużo zależy od charakteru piłkarza. Zobacz, że Raphinia od początku swojego pobytu tutaj zapieprzal i nie marudził. Był problem z pozycją dla niego, ale nigdy nie grymasił. Ciężka praca doszedł tu gdzie jest, z olbrzymią pomocą Flicka. A Dembele? Tam brakuje trochę oleju w głowie.
Podobnie z Ferranem. Jest Flick i nie może z niego zrobić piłkarza, czemu? Bo ten sobie wbił do głowy, że jest jakimś rekinem i się tego trzyma. Przekonanie o sobie, że to piłkarz klasy światowej, a tak nie jest.

0

@Nicko bo chodzi o wagę sytuacji
Tak jak wspomniałem wyżej, jakby to zrobił dzisiaj, nikt by nie miał onto większych pretensji, bo mecz był roztrzyniety, no a z PSG przez jego błąd, odpadliśmy z LM pomimo bardzo dobrej sytuacji (zwycięstwo na wyjeździe i 1-0 u siebie)

7

@Technik albo kasuje przeciwnika i w nic nie znaczącej dla meczu akcji dostaje czerwoną kartkę :D

36

Hansi Flick jest debeściak. I jego mafia też jest debeściak.

0

Trochę symboliczna zmiana patrząc na numery zawodników i to, że być może będą kiedyś takimi samymi legendami jak Xavi i Iniesta. Oby!

1

@SinMistico przed chwilą nie było komu grać, a teraz już przesyt. Zaraz znowu będą kontuzje, kartki, spadki formy. Niech jest to bogactwo i niech gryzą trawę o wyjściowy skład.

15

Pena jest tak sparaliżowany, że to szok. Nie można budować drużyny na takim bramkarzu. Oj zrobi błąd Flick, jak go wystawi na Bayern.

0

7

@Comentateiro dziadek dzisiaj w formie
Chyba był obiad że Strasburgerem :D

1

@Jakchcesz ani tak, ani tak
Sewilczycy

1

@krajana 3x zwycięstwo gospodarzy

0

@mekston po co się oznaczanie w każdym poście, jak oglądacie ten sam.mecz w tej samej chwili? :D

0

@vangoor a to odnośnie czego? Małego dziecka w domu?
Jeśli tak, to tak, bo ja śpię z dwulatkiem, a mama w salonie z maluchem :D
Dzisiaj udało się do 8 nawet
Dobrze, że i Ty się w nocy w miarę szybko uwinąłeś :*

4

@Arden ostatnio Bruno dostał dwie pod rzad

0

@MesQueUnClub_87 niby tak, tylko zakładając rotację i stratę punktów z Sevillą, później o punkty będzie trudniej. Ja bym wolał wyjść mocnym składem, spróbować zamknąć mecz w 45 minut, zgranąć 3 pkt i zrobić zmiany.
Niektórzy nie grali w reprezentacji i muszą wejść w rytm meczowy, a nie od razu na Bayern czy Real.

2

@macio_944 na szczęście stary @Luciano99 trafił kilkanaście lat później, dzięki czemu mamy potężnego biznesmena, filantropa na LR :D

3

@macio_944 a poker to nie 5 bramek? A 4 to kareta chyba
Sociale Barcelony nadal w formie :D

0

@tristan87 nie musi. Ma od tego ludzi, a chwyta się gorących tematów i sobie robi wyświetlenia :)
Chociaż z niego też niezły "byznesmen" to coś tam może jednak wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?