mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pedri16Future jakbym miał kasę, to bym robił to samo. Nie pozywa każdego, tylko takie osoby, które już naprawdę lecą grubo. Czy zniszczy tam komuś życie? Być może, a ilu osobom zniszczyły życie takie komentarze? Pewnie wielu. Bardzo dobrze, trzeba jechać z takimi przegrywami jeśli jest możliwość. Tak to całe życie będą siedzieć i zza monitora wyzywać i szerzyć mowę nienawiści, bo im się w życiu nie udało, albo nie chciało. To może być piękna lekcja i nauczka. Następnym razem się taki Jasiu zastanowi co pisać o czy w ogóle zaczynać pisać.
0
@VegetaPolska trofea nie rozstrzygną się taktyka trenera, tylko kadrą drużyny. My już gramy zawodnikami, o których kilkanaście tygodni temu przeciętny kibic Barcelony nie słyszał.
0
@prokofiew niestety nie zawsze jest tak jak na tym filmie. Nawet tutaj przez chwilę zjechał na przeciwny pas o jechał na czołówkę.
0
@draxidox ludzie u innych w oku drzazgę zobaczą, a u siebie belki nie widzą. To tak odnośnie ostatniego zdania i Majtczaka
1
@Kow_aLL bilety są chyba wcześniej do nabycia, ale dokładne miejsce dostaje się "chwilę" przed meczem. Coś koło tygodnia bodajże.
1
@Kow_aLL 2-3 tygodnie przed meczem jest podana dokładna data i godzina meczu.
2
@FcPortoFan1999 i z racji tego, że jest to ekstraklasa i wszystko wskazuje na Katowice lub remis, to wygra Pogoń 2-1 :D
1
@Oblo Witamy Pana oświeconego na La Ramblii.
Prowadź Wodzu!
1
@Kapitan hawk @Bobo25 albo @Zoker
10
@macio_944 z tym zgrzytaniem zębów to nie przesadzaj
Tam ubytki chłopaki mają i to spore, czymś te browary otwierali całe życie :D
3
@adamek20151 dokładnie
I słynny tekst, że "sędzia zabił mecz w 83 minucie"
Bo podyktował karnego dla Barcelony, którego Messi zamienił na gola, tam chyba 4-3 się skończyło
0
@Kidd u Lewego jednak widać sporo niedokładności, takich nieczystych zagrań itp.
Wczoraj Raphinia zagrał słabszy mecz, ale od początku sezonu jest w trójce najlepszych zawodników, których wymieniłeś.
Jeszcze cichy bohater to Casado.
1
@Arden tak, może, bardzo wielu bramkarzy tak robi, dla swojego bezpieczeństwa, bo to on jest w górze w tym momencie i każdy kontakt z rywalem może spowodować niekontrolowane lądowanie.
Powtarzam, sugerujesz się zdjęciem, stopklatka gdzie jest widoczny kontakt nogi z klatką piersiową Lewego, a zobacz sobie wideo.
Bramkarz wyskoczył do góry, wyprostował te nogę, ale był statyczny, nie robił żadnego ruchu, a tym bardziej nie kopał tutaj Lewego. To Robert wpada na jego nogę, bo jak zauważył @Maker0 został popchnięty przez obrońcę.
0
@Maker0 no ja też tak uważam, z tym obrońca mi umknęło, a faktycznie masz rację tutaj
1
@Arden bez przesady
Wychodzi na 5-6 metr maksymalnie, do górnej półki, do której Lewandowski nie ma szans dojść. Ok, wystawił te nogę, ale to bardziej Lewy się na nią nadział, niż on go kopnął.
3
@Arden zdjęcia trochę przekłamują, tam go zahaczył, ale to równie dobrze Lewy w niego wpada, trzeba też wziąć pod uwagę, gdzie jest piłka
Co do nogi bramkarza, no nie jest to bezpieczne zagranie, ani fair Play, ale to stara szkoła
A po tej sytuacji sam Lewy jakoś nie protestował bardzo, więc już się nie doszukujmy wszędzie spisku. Nie mówię, że się nie mylą, ale takich karnych to ja bym nie chciał dla Barcelony
1
@maroon a Panie, daj Pan spokój, sodomia i gomoria
1
@DonCarletto żółta kartka, to nadal kara
A out na kanapę może mieć swoje plusy akurat :D
4
Gra nogami Szczęsnego, w czym problem?
On jest świadomy, że nie jest wirtuozem, więc będzie wybierał bezpieczne zagrania. Podanie do najbliższego, ewentualnie laga na Robercika i "czyste papcie" jak to się w tym żargonie piłkarskim mawia.
Z pewnością nie będzie palpitacji serca, bo w przeciwieństwie do Matsa, nie będzie szukał diagonalnych, przeszywających siedemnaście lini rywala, otwierających zagrań.
0
@Damiain Guler jest lepszy od Yamala?
1
@Kidd też zależy wszystko od miejsca. Znajomi byli teraz na weekend, to cytuję: "więcej pracowników, niż pracy", a i auta, którymi ludzie jadą pomagać, bardzo utrudniają tam pracę służb.
Do niektórych miejscowości nie można kompletnie dojechać, więc tam pewnie pomoc jest bardzo potrzebna.
Jeszcze pytanie o szabrowników, jest z nimi problem? Bo słyszałem, że tak i to duży.
1
@noface tak, jutro taka trochę Liga Mistrzów dla ubogich, ale delikatna ekscytacja jest
0
@Marian_Pazdzioch zależy gdzie masz tę ofertę pracy i gdzie byś mieszkał.
Miasto miastem, ale przecież nie będziesz codziennie korzystał z jego uroków. Jakość powietrza nie rozpieszcza, korki, MPK też pozostawia wiele do życzenia, dużo Ukraińców, na rynku wiecznie tłok i masa naganiaczy. Są piękne miejsca, dobre jedzenie, atrakcje, jak masz czas i pieniądze to nudzić się nie będziesz.
2
@Safrani warto dodać, że 4 Polaków głosowało przeciwko
Robert Biedroń, Michał Kobosko, Joanna Scheuring-Wielgus i Krzysztof Śmiszek
0
@Pawlak1992 przelewy doszły
Messi po "kradzieży" ZP Lewemu, następnie MS, które były ustawione pod Argentynę (same karne), kradnie kolejne trofeum
1
@priest9999 nie chodzi o trzymanie gościa przez 20 sekund, tylko najpierw trzyma za koszulka (faul na żółtą kartkę) a po 20 sekundach dopuszcza się drugiego faulu na żółtą kartkę.
3
@mekston do przerwy
0
@ranger3120 bo to nie jest IGL typowy, a poszedł w to, bo to była jedyna szansa, żeby wrócić do topowego teamu. Tak samo nie wiem co tam robi TaZ
1
@Comfortable_ z pewnością w Hiszpanii patrzą, o której gra potężny Lech z Poznania :D
1
@John_Doe potwierdzam, w sensie, że jest problem z tymi szabrownikami, którymi najczęściej są obcokrajowcy, ciemnej karnacji