mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Katalończyk 99 ale tak teraz tam wrócić, ze swoim doświadczeniem, wiedzą i ich tam punktować, to by było coś fajnego moim zdaniem. Kiedyś Cię nauczyciel zrugał to łeb w dół i cisza, a teraz by się fajnie można było odgryźć kulturalnie :)
16
@Zoker albo napisać z jej telefonu do najlepszej koleżanki
"Jestem w ciąży"
Jak odpisze "z kim?"
To już możesz się albo ją pakować :D
0
Ma ktoś filmik do karnego dla Realu, ale z kilku ujęć, bo wszystkie które znalazłem, to są tylko z jednej perspektywy, gdzie to nurkowanie nie wygląda na takie oczywiste
2
Różnica między milionem, a miliardem. Milion sekund, to około 11 dni, a miliard sekund, to około 31.5 lat. Teraz pomyśl, o miliarderach :)
Miłego dnia :)
2
@FcPortoFan1999 tercja to jedna z trzech części
3
@Kgorecki2500 przez 5 lat trwania wojny, ginęło około 3000 Polaków dziennie. Masakra.
19
@betleyoneDEjong 7:0 to nie wiem, ale 0.7 to wczoraj u @Luciano99
1
@KamQiX weekend wjechał za mocno :D
1
@Azi no wygląda jak po kilkudniowy melanżu, jakieś plamy na koszulce. Jednym słowem, słabo.
1
@Kengo Barcelona swoje lata świetności miała, gdy w środku pola rządził Xavi, Iniesta i Busquets. Real 3 LM wygrywał, gdy w środku rządził Modric, Kroos i Casemiro. To nie te słynne ataki MSN, BBC, BMW czy inne. To od lat najważniejsza formacją jest pomoc, a tutaj, Real się osłabił i to mocno.
1
@Arden 4 liga to nie jest taka niska liga, tam już są przede wszystkim spore wymagania organizacyjne, a to kosztuje, stąd płatne bilety. Chociaż domyślam się, że nie wszędzie są płatne.
Za łepka jak chodziłem na swoją drużynę, jak grali w okręgówce, to np. kobiety i dzieci wchodziły za darmo (piekło mężczyzn).
Edit: zależy od regionu
W niektórych są okręgówki, 5 ligi i 4, a w niektórych jest okręgówka i od razu 4 liga
8
@gaucho104 Ty właśnie porównałeś artykuł na polskiej, prywatnej stronie kibiców Barcelony do oficjalnej, klubowej telewizji Realu Madryt? :o
A dwa, jeżeli chodzi Ci o artykuł o Gilu Manzano, to co z nim nie tak? Przedstawione suche fakty, a nie wybrane pod narrację filmiki z błędami na niekorzyść jednej drużyny.
4
@MesQueUnClub96 tasujesz się do niego, czy tylko tak podziwiasz?
1
@clyde nie tylko my. Rok temu Real też był mocno pokiereszowany. Co prawda nie byli to młodzi zawodnicy, ale kluczowi.
0
@jedrek7000 nie musi to być dokładny dzień, mniej więcej, 5 lat czy 10
Ale już miejscowość musisz podać dokładną
0
@koziar tej asysty*
1
@jedrek7000 jeśli nie pamiętasz danych, jakie podawałeś przy rejestracji, to możesz zapomnieć o odzyskaniu
Ostatnio mi ukradli 2 konta na wp, to musiałem podawać ile czasu istnieją konta, jaka miejscowość była podana przy rejestracji i coś jeszcze, ale już nie pamiętam. Na szczęście podałem wtedy prawdziwe dane, które pamiętałem, to odzyskałem dostęp.
1
@Kidd no niekoniecznie koleżko, bo w Australii już była pierwsza połowa dobry :D
Mnie jeszcze rozwalił tekstem, że jak piłkarz jest w formie i strzela gole, to drużyna na tym zyskuje :D
0
@Herato ale co ten jego przyzwoity poziom daje drużynie? Bo to, że strzela w tej lidze, to jedno, ale jakie to ma przełożenie na trofea? Żadne.
Ostatnie jego trofeum to sezon 20/21 z Juventusem (jeśli Transfermarkt nie kłamie i dobrze sprawdziłem.) Czy jego ambicje strzeleckie są ważniejsze od trofeów całej drużyny? Na to wychodzi.
9
Zrzucanie winy na sędziego za kontuzje Bernala to już jest większy poziom odklejki. Kolejny raz tylko uświadamiam sobie jak wiele jest tutaj osób, które nigdy nie gry w piłkę, a robią z siebie nie wiadomo jakich ekspertów. I nie chodzi mi o granie na nie wiadomo jakim poziomie.
Przecież to nasz zawodnik atakował, przerwał akcje skutecznym wybiciem, a to co było potem, to zwykle zrządzenie losu, pech. Niestety takie jest życie. Nie należy się tu doszukiwać winnych.
1
Z przykrością trzeba stwierdzić, że Lewandowski dzisiaj był fatalny.
A ciekawe ile osób by usnęło na tej drugiej połowie za Xaviego? :D
27
A ja bym tu faulu nie gwizdnął. Piłkarz Rayo nie miał kontroli nad piłką, za to miał już nad nią kontrolę Kounde. Taka stykowa sytuacja, jakich wiele.
Nadepnął go.na paluszka 30 metrów od bramki, jeszcze tyłem do niej.
3
Sergi Roberto debiutuje w Como :)
0
@VegetaPolska życzę Ci, żeby się udało załatwić polubownie i się dogadać, a jak szef nie będzie chciał się zgodzić, to zwyczajnie zrób porzucenie pracy, jeśli ta druga jest tego warta.
2
@DonCarletto tak i to jest debilne, bo kolega może mi wysłać link na PW i ja go udostępnienie już bana nie będzie :D
0
@escarabajo niewątpliwie, ale od Manchesteru się odbił, od Barcelony też, w Atletico też jakoś bez szalu. Do jakiegoś średniaka idealny :)
8
@ranger3120 jestem ponad 7 razy dłużej niż on na stronie i mam ponad 7 razy mniej komentarzy :D
0
@escarabajo słabe Euro też pewnie swoje zrobiło.
0
@Rifek uzasadnij
0
@FcPortoFan1999 dla KGHM-u to i tak nie wiele, a zazwyczaj się finansuje lokalne "atrakcje", żeby społeczeństwo było przychylne do przedsiębiorstwa :)