2

@mkord widzę, że siedzisz w temacie :)
Woźniak jechał cały cykl, Dudek 2 albo 3 rundy jako rezerwowy za kogoś kontuzjowanego, a Doyle też 2 albo 3 rundy na początku sezonu, później kontuzja, która go wykluczyła z cyklu do końca sezonu.
13 miejsce na 15 stałych uczestników, z czego 2 odpadło przez kontuzje, czyli był ostatni tak naprawdę:)

3

Jakby kogos.to interesowało, to do GP na żużlu w przyszłym roku awansowali Brady Kurtz, Anders Thomsen, Dominik Kubera i Max Fricke. Że sportowego punktu widzenia to bardzo dobre nazwiska, bo np. w tym roku jeździły takie tuzy jak Szymek Woźniak, czy Jan Kvech.
Jeszcze jakby Artiom i Emil dostali dzikie karty, to naprawdę była by bardzo mocna obsada.

5

@icmmii nie boli, tylko bawi :)

1

@abram3k a jak się nie potwierdza to co zrobisz? To tylko głupia nagroda byku, nie ma się czym przejmować :D

21

Widzę, że niezła beka się robi z Realu. Na tiktoku oficjalne profile US Open,Napoli, HSV Hamburg i Zenit Petersburg cisną z rzutów karnych dla Realu :D

W sumie fajnie, że zaczynają to ludzie dostrzegać :)
https://vm.tiktok.com/ZGdJNCXNu/

1

@juarez no z tymi pielęgniarkami to różnie bywa. Nie mówię, że małemu dziecku jest łatwo pobrać krew, w sensie znaleźć żyłę, ale 15 minut maltretowania rocznego dziecka, to trochę przesada. Dobrze, że jestem dość opanowany i rozumiem, że takie rzeczy się zdarzają, jednak kwadrans płaczu własnego dziecka nie jest niczym przyjemnym

0

@kanver_ czyli Legia to też topowy klub, bo gra kolejny rok w pucharach? :D
Teraz tych pucharów jest tyle, że i drużyn więcej gra. To żaden wyznacznik.

10

@NeroTFP1 bardzo często takie sytuacje są najgorsze. Jest zwyczajnie za łatwo, masz dużo czasu, mnóstwo pomysłów jak to rozegrać i efekt końcowy jest na filmie :D

Tak samo w CS jak grałem, no czasami w plecy zabić to było mission imposible

1

@Kapitan hawk kurde, trudne się wylosowalo

0

@NeroTFP1 przed chwilą na FB w komentarzu widziałem męższczyzna, już mnie chyba nic nie zaskoczy :D

2

@Kapitan hawk orłem z matematyki nie byłem, ale postaram się nie pomylić
Średnia bramek na mecz:
Barcelona 3.1
Real 2.1
Atletico 1.9

Bez kalkulatora!

1

@LambiPL możesz sobie kupić przed pracą, albo zrobić zapasy tak jak wspomniałeś. Można też pójść na rynek, do baru itp. ale zapłacisz tam o wiele więcej niż w normalnym sklepie, a umówmy się, duża część patologi nie ma na to siana.

Nono rzecz najważniejsza, nikt nie mówi o wyeliminowaniu, tylko ograniczeniu, zgodzisz się ze mną, że te czynniki w jakimś stopniu ogranicza dostęp do alkoholu. Nawet u 4 osób na 10. To już jest mały sukces.

2

@LambiPL no jednak trochę ograniczy spożycie
Wiadomo, kto będzie chciał to kupi wcześniej, ale czasem są jakieś sytuację, że jest jakaś impreza, albo ktoś się napije i zabraknie mu alkoholu, idzie do sklepu/na stację i już nie kupi

1

@A4ron no i jest/będzie napisany rzeczowo, a Ty z kolega wyżej myślicie, że będzie jak napisał randomowy użytkownik na LR słowo w słowo? :D

0

@AlwaysBlaugrana @A4ron Wy tak serio z tymi dziadkami?

1

@lucca87 dla mnie chyba najlepszą zmiana jest fakt, że gramy 8 meczów i za każdym razem z kimś innym. Powiew świeżości, a nie ciągle te same drużyny. Nie ma kalkulacji, jeden mecz, w każdym trzeba się starać o punkty.

7

@Arden nie chce się pastwić nad nim, ale wydaje mi się, że Ferran nie podawał do Yamala, tylko chciał do Raphini :D
Tak samo nie wiem, czy Raphinia nie strzelał, a wyszła asysta :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa ale Alves w więzieniu zdobył potrójna koronę, Liga Szóstek ZK, Puchar Naczelnika i Superpuchar, czym odskoczył Messiemu

2

@Stinger_ mi się jeszcze podobał teleturniej Grasz czy nie grasz
Gdzie było 25 walizek, wybierałeś jedną i bank ci proponował kwotę :)

A z takich głupszych to np Postaw na milion. Może i motyw spoko, ale te pytania są tak formułowane, że nie ma opcji wygrać większej sumy.

1

@Kgorecki2500 na mecz jak będziesz szedł to zielona lepsza
Jak masz ciemne włosy i jesteś opalony, to biała będzie bardziej pasować

Mi się chyba bardziej zielona podoba, bardziej się utożsamia z klubem
Biała to się wiesz z jakim klubem kojarzy :D

0

@Hosh @RoberDzik oczywiście, nawet ostatnio tutaj o tym wspominałem, że był przekozacki w Liverpoolu, ale to było ponad dekadę temu. Teraz już by tak nie latał, bo jednak defensywy są szczelniejsze. Przyznam też szczerze, że w tym rozważaniu brałem pod uwagę okres w Barcelonie i kierowałem się aktualna sytuacją. Uważam, że teraz jest lepiej mieć lepszego skrzydłowego (np. Yamal) niż napastnika (np. Lewy) :)

0

@RoberDzik ostatnie lata pokazują, że w piłce jedna z najważniejszych pozycji są skrzydła, nie napastnik, który dostawi nogę, czy tam klepnie, tylko zawodnik, który przy linii robi wiatr, potrafi minąć 2-3 zawodników, więc odpowiedź jest prosta, Neymar.

0

@Arden każdy kolejny sztab pozostawiał sporo do życzenia, napisałem, że mam nadzieję, że za Flicka będzie lepiej. Ciężko oceniać po 3 miesiącach, a moja opinia odnosi się golnie do sztabu medycznego na przestrzeni kilku lat. To, że teraz jest inny sztab nie zmieni tego, że przez kilka lat było jak było.
Nie ma też znaczenia, że do urazów dochodzi na treningu, czy w reprezentacji, bo ja mam na myśli rekonwalescencje, terminy powrotów, czy decyzję o operacjach, a tym już się zajmowali lekarze klubowi.
Ile było komunikatów oficjalnych z klubu, że dany piłkarz wróci wtedy i wtedy, a się to wszystko przeciągało? Dobrym przykładem może być Pedri. Zobaczymy co będzie z Olmo

1

@korni20 niestety, bilet obowiązuje tylko w godzinach przejazdu, czyli od 21:40 do godziny, kiedy masz stacje na której wysiadasz. Więc nie możesz pojechać na tym bilecie, wcześniejszym pociągiem

0

@Arden a czemu nie wspomniałeś o Araujo i FdJ? Bo już nie pasuje do narracji?
Ja mówię ogólnie, przez lata nasz sztab okrył się złą sławą i tyle. Może teraz się coś zmieni, ale narazie za wcześnie na takie wnioski. Ty wróżysz z fusów, ja mówię o faktach.
Chciałbym, żeby było profesjonalnie i mam nadzieję, że tak teraz będzie, ale na to trzeba czasu, żeby to zweryfikować.

1

@Arden bo po ekscesach z Fatim, Umtimtim, FdJ, Araujo, Dembele i innymi, nie uważam, że są tam profesjonaliści, aczkolwiek teraz może jest trochę lepiej za Flicka. Niestety do tej pory było sporo kompromitacji sztabu medycznego.

16

@Arden akurat sztab Barcelony nie jest żadnym wyznacznikiem :D

16

@Safrani czyli opinia, że warsztat Lucka to jeden wielki burdel, nie wzięła się znikąd :D

11

@Comentateiro za to mamy wysyp influencerow, jakże wszystkim potrzebnych

1

@AduŚ07 ta wypowiedź tylko uświadamia, że rządzą nami niekompetentni ludzie, po znajomościach, którzy nie mają bladego pojęcia o pracy na zajmowanym stanowisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?