mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hej, a gdzie są nasze laramblowe pogodynki i pogodowi narzekacze? Od kilku dni mamy piękna, polską, złotą jesień a tu cisza. Jak zacznie padać, zrobi się zimno, szaro i ponuro, to będziecie narzekać, a jak można pochwalić i docenić to cisza! Delektujemy się tą chwilą :)
1
@Kgorecki2500 nazwisko jak panieńskie moje mamy, może jakaś rodzina, a ja nawet nie wiem :o
0
@Azi ale jak już liczymy niestrzelone setki Lewego, to policzmy też Realu, bądźmy konsekwentni :)
1
Lata mijają, a ludzie nadal nie ogarniają najważniejszego aspektu tej gry-licytacji. Masakra
1
@Bolton zobacz sobie na jakim luzie siedział jak nas demolował.
Taki to chłop już :)
1
@NeroTFP1 jeszcze czasu nie zmieniła :D
0
Dzień dobry :)
https://ibb.co/88w70rP
20
Ale że Inaki Pena pozamyka nam praktycznie wszystkim mordy to bym się nie spodziewał. Najbardziej kwestionowany pilkarz przed tym tygodniem stanął na wysokości zadania i w każdym meczu dołożył cegiełkę, a wczoraj to nawet kilka cegiełek do sukcesu. Brawo Inaki. Trzeba posypać głowę popiołem.
7
@Omoziu nie chce się czepiać, ale Gran Derbi to mecz pomiędzy Sevillą a Betisem :)
0
@Bartula a właściwie 4, bo wątpię, żebyśmy w rewanżu dostali 4-0
2
@Bobo25 tak jak mówisz, ale jakby popatrzeć czysto piłkarsko, to Fermin ewidentnie do zmiany był, pomimo, że to żółtą kartkę miał właśnie Casado
3
@hasan 7 chyba chodziło o zbyt ekspresywną radość naszej ławki po golu na 3 albo 4-0. Flick nawet w takim momencie zachował się z klasą. Mega gość.
0
@PatrychoO nie do sędziów, tylko po golu nasi za bardzo celebrowali i prowokowali niby
2
@Kgorecki2500 napiszę to drugi raz w tym tygodniu. Młody, działaj! :)
2
@Karzel i podał by do Raphini
2
@mkord ale jest teraz obowiązek pokazywać najniższą cenę z ostatnich 30 dni, więc musieli opuścić niedawno trochę, albo zrobią to faktycznie na ten Black week (który trwa w Polsce cały miesiąc ^^)
0
@kamil295 z tym KSM to też na dwoje babka wróżyła
Też były z tym cyrki, jak zawodnicy celowo zaniżali średnią
0
@Krzysztof1987 a dla mnie nienormalny, zobaczysz, że chwilę przed meczem będzie coś koło 2.5 vs 2.8
0
Według bukmacherów Real jest faworytem jutro i to zdecydowanym. 2.02 na Real, przy 3.25 na Barcelonę. Pewnie bliżej meczu to się wyrówna, ale na chwilę obecną duży rozstrzał. Kusi postawić na Barcelonę.
0
@Walker nie denerwuj mnie, dzisiaj zamawiałem dwie rzeczy i się sugerowałem właśnie tym ile cm ma model i co ma na sobie
Co prawda były to dwa razy eMki, ale jednak zasialeś ziarnko niepewności
0
@kamil295 chore przepisy (polscy juniorzy, zawodnik u24 itp.) dzięki którym średniaki takie jak Miskowiak wołają sobie takie kontrakty, że nic dziwnego, że kluby mają długi. Oczywiście są to zaniedbania w zarządzaniu, bo są kluby, które radzą sobie świetnie (nie ważne skąd kasa, pozyskać ja też trzeba umieć, a w prawie każdym klubie są SSP)
To wszystko zmierza w kierunku wynajęcia tej dyscypliny, z roku na rok lista drużyn się kurczy, a będzie coraz gorzej. Zostanie kilkanaście, potem kilka, aż ten piękny sport upadnie.
@Criss18Barca oczywiście, że nikt nie gwarantuje utrzymania dla Leszna, ale w ich przypadku lepiej jeździć w tej ekstralidze niż na zapleczu. Raz, że większa kasa, a dwa, że są zależni tylko od siebie. A w tej drugiej lidze co? Jedna kontuzja i zakotwiczą tam na dłużej. Wcale nie tak łatwo awansować, chociaż teraz możliwe, że aż dwie ekipy wejdą. Nie mniej wydaje mi się, że tam budżet jest spięty też mocno, postawili wszystko na jedną kartę, albo awans, albo drugi liga na kilka lat.
Imo najlepiej to by było powiększyć ekstraligę do 10 drużyn i jechać normalnie sezon mecz i rewanż bez PO. Każdy mecz o coś, a nie odpuszczanie połowy meczów przy korzystnym wyniku itp.
0
@Criss18Barca nie przystąpi
Największa beka z Lebedevsa, bo chciał zostać w ekstralidze, zamienił Leszno na Gorzów, a pewnie Unia zajmie miejsce Stali
0
@Prorokk a Ty spienty
0
@PuszkinFan wrzuć jeszcze 3 i mały urlop będzie :D
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14685353#comment-14685353
Tak jak mówiłem, dawać te puchary bez grania. Nie ma sensu. Flick stworzył potwora.
4
@Eto'o9 R10 no wczoraj te pierwsze 20 minut to jak by Bayern grał z juniorami. Nie potrafiliśmy wymienić kilku podań, a Bayern rozciągał grę, przerzucał i stwarzał ogromne zagrożenie. Nie powiem, zwątpiłem nieco w wynik i w drużynę widząc to, na szczęście ogarnęli się :)
6
@matthew_uarcolinsky kogoś cytujesz, czy to Twoje wypociny?
3
@Ronin47 a dla mnie Casado.
0
@karci0 Richards
0
Jak dobrze, że to nie faza pucharowa i nie ma rewanżu :D
Można się cieszyć, a nie martwić :)