mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.facebook.com/share/v/19R3dwaxCr/
Mecze polskiej reprezentacji w 2024 w pigułce
0
@FcPortoFan1999 jak typujesz piątkowe mecze, bo mam problem
Zwłaszcza z Zagłębiem i Motorem
0
@draxidox odpowiedź też mogłeś wrzucić
Ona: Jesteś dobry z geografii?
@VegetaPolska no, zdawałem rozszerzona maturę z geografii
Ona: To jak Ci powiem, żebyś wy***** (sobie poszedł) to się nie zgubisz?
2
@NeroTFP1 ja bym się nie zdziwił, gdyby faktycznie chciał wziąć w tym udział, tak jak piszesz dla rozgłosu. No i nie znał tego przepisu, więc sam się odstrzelił, ale cel osiągnięty, mówi się o nim :D
Czyli chciał zdobyć rozgłos, ośmieszając się zapewne śpiewając jakaś gównianą piosenkę, a tak się ośmieszył nieznajomością przepisów
0
@bartulek98 Feel this moment i Hey baby też spoko :D
11
@MesQueUnClub_87 bardzo irytujący czas znów przed nami. Teraz prawie każdy kandydat będzie starał się pokazać, jaki to on jest zżyty z narodem, z ludźmi, jak łaknie z nimi kontaktu. Dziwnym trafem po wyborach chowają się w norach na kilka lat. Zasrani obłudnicy
1
@barcelonaLM ten czat to takie bzdury tam wypisuje, że głowa mała.
0
@Szklaner mi pokazuje 42.40 zł dla nowicjusza :D
0
@Szklaner Dlaczego?
0
@Szklaner dziękuję, zamawiam :D
6
@bartekvisca będziesz kasę wydawał na jakieś środki, polej sobie gorąca wodą, efekt będzie wystrzałowy
0
@TheNekro94 ja sobie wolę założyć koszulkę i na to zimową kurtkę i jak mi jest gorąco, to sobie rozpinam i jest git
A jak masz 3 warstwy na sobie, to ciężko to regulować
Ale niech sobie każdy nosi co chce i jak chce :)
Mnie tylko często bawi, jak przychodzą takie pierwsze chłodniejsze dni i gdzieś widzę na przystanku ludzi, jeden w krótkim rękawku, drugi czapka, szalik :D
16
@TheNekro94 u Ciebie wyznacznikiem ubioru jest data w kalendarzu, a nie pogoda za oknem? :D
0
@Rewolucja123 idiota nawet nie odróżnia drzewa od drewna
0
@ranger3120 chyba się nie da
Każda osoba, która nie została przez Ciebie zablokowana, może Cię wyszukać według imienia i nazwiska i kliknąć Twój profil, ale zakres informacji na Twój temat dostępny w wynikach wyszukiwania zależy od tego, co udostępniasz
2
@Popitek12 dzięki Popitson
0
@BillyButcher nie chce się czepiać, ale La Rambla jest dużo mlodsza
Od 4k+ dni ma tu konto, a w tym nic złego chyba nie ma?
3
@BulaKG ale będzie startował tylko po to, żeby zobaczyć jak to jest. Mówił, że nie chce wygrać (nie ma też z resztą na to szans), tylko z ciekawości, jak to wygląda od środka, jakie uzyska poparcie, a i pewnie też chodzi o rozgłos i promocje swoich biznesów
1
@xvcWinterSoldier mam to samo, mi budzik nie jest potrzebny nawet
Ja to mam większy problem ze spaniem
Zasnąłem koło 24, obudziłem się po 4 i już tak sobie leżałem do 5:40 bo nie mogłem zasnąć
0
@Szklaner jak długo grają?
1
@Kgorecki2500 nie wolisz zjeść na miejscu ciepłego? Takie podgrzewane w domu to już nie to samo
Chyba, że to w jakimś maku, ale wątpię, żeby tam talerze mieli :D
8
@Arden jeszcze śmierć Mufasy
0
@NeroTFP1 a co było z Anitą?
3
Co prawda swoje dla Realu zrobił, przyczynił się do kilku pucharów, ale też nieźle potrafił zajść za skórę zwłaszcza kibicom. Pierwszy raz widzę to zdjęcie.
https://ibb.co/xhW1Lzh
Priorytety :D
Ciekawe jak Madrycioki go wspominają?
@bartas97 @DonCarletto @AmigoBlancos @Amigo_Blanco
3
@Popitek12 może jakbyś miał brodę...
1
@don'T.R.I.P.e no, że takie osoby jak na tym filmiku, które nie potrafią kopnąć prosto piłki, z metra trafić na pustą bramkę, później komentują mecze profesjonalistów z pozycji kanapy, twierdząc, że zagrali by lepiej.
Jeszcze tak troszeczkę bardziej szczegółowo, każdy popełnia błędy, czasem większe, czasem mniejsze, marnuje się nawet nie 100 a 300 procentowe sytuację, wtedy z łatwością przychodzi nam wyśmiewanie, a jak sami zaczniemy to robić, to okazuje się, że to nie zawsze jest takie prot, na jakie wygląda :)
1
@Azazel_Pazuzu z tym szczekaniem to sobie tam w domu do bliskich możesz wyskoczyć
Napisałeś, że najtańsze są jakieś gówno kanapki z kawałkiem kurczaka, co jest nieprawdą, bo najtańsze są hamburgery
2
@Jakchcesz to chyba standardowa zagrywka naszych babć czy dziadków :D
Pamiętam kiedyś też w kościele, taki dzieciak co niedzielę do dziadka przez pół kościoła szedł, dziadek dawał mu cukierka i sobie wracał i tak kilka razy przez całą mszę ;p
@MesQueUnClub_87 te są wyjątkowo dobre, jedne z moich ulubionych, fajnie się do podniebienia przyklejają :D
1
@pride1899 masz rację, co prawda byłem kilka lat temu w Paryżu, ale ceny były dużo niższe, niż sugeruje autor dyskusji. Wystarczy też sprawdzić w google ceny, a tam za te "gówno kanapki
@Azazel_Pazuzu ładnie podkoloryzowales sobie swoją historię
0
@jacobFCB idealne spodnie na siłownię :D
Naprawdę niektórzy to mają mocno nawalone pod kopułą.
No ale pewnie wzięcie ma u Karyn