3

@BorzyKrzys fajna seria, która dla mnie się skończyła na 5. Oczywiście późniejsze części obejrzałem, ale to już nie to samo. Wyobraźnia poniosła reżysera mocno.

2

@Danny Gaucho jakiś drągal :D

16

@visca_josef muszę Cię zmartwić, ale to nie był liść

0

@okiemtypera_lucaxx95 jeżeli na początku swojej "kariery" taki ktoś, miał tak jak Ty teraz, no to jestem w stanie go zrozumieć. Za małolata pracował w święta, musiał znać swoje miejsce w szeregu, że tak powiem. Jeśli jednak był jakiś sprawiedliwy podział, to masz zupełną rację. Niestety wiemy jak że sprawiedliwością na tym świecie.

1

@PizzerMan zależy co się robi. Wrzucam materiał, a potem tylko klikam raz na jakiś czas coś w monitorze. Telefon w ręce i się kręci. Ciężko to nazwać ostrą pracy, aczkolwiek jakby nie było, wykonuje swoje obowiązki :D

2

@okiemtypera_lucaxx95 punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia :D
Jakbyś był już takim 50 letnim konduktorem, z 25 letnim stażem, to nie był byś poirytowany, gdybyś musiał w wigilię pracować, a świeżaki z rocznym stażem, by mieli wolne? No ale odpowiedź szczerze

0

@PizzerMan pracowicie :D
Ale już tylko godzinka i do domu :)

6

@Herato najważniejszy jest efekt końcowy, a ten wygląda dobrze u Lewego, natomiast mi osobiście to "pajacowanie" podczas rozbiegu się nie podoba. No ale kij ze mną. Natomiast z perspektywy bramkarza? Im się dobrali do skóry, skrupulatnie każąc trzymać się lini, a strzelec ma pełne pole do popisu.

1

@Kgorecki2500 pracować można zawsze gdzie indziej :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakiej firmy polecacie kurtkę zimową?

1

@kiper09 ale grali z samymi ogórkami
Sturm Graz, Celtic, Dynamo Zagrzeb, Club Brugge i Real Madryt

18

@okiemtypera_lucaxx95 nieziemskie mają statystyki
5 meczów, 3 pkt, bilans bramek 9-17

3

@allien18 wszystko to jest automatyczne. Światła mrugają jeszcze kilka sekund, pomimo, że szlaban jest już w górze. Tak samo z zamykaniem, najpierw światła, a dopiero potem szlaban.
W tym przypadku zaczął się podnosić, ale w tym samym momencie nadjeżdżający pociąg dał sygnał (nie wiem jak to się odbywa, czy maszynista coś klika, czy pociąg mija jakąś czujkę) no i znów zaczął się opuszczać.

Były płacze, że nieraz szlaban jest zamknięty parę minut pomiędzy pociągami, że kilka aut by zdążyło przejechać. Zrobili system automatyczny, ale co z tego, jeśli ludzie to debile.

4

@AduŚ07 głowa mała ile tutaj jest idiotycznych zachowań.
1. Wjazd na przejazd na migających światłach
2. Wjechał, uszkodził szlaban, ale drugi jeszcze nie był opuszczony, mógł spokojnie jechać, to się zatrzymał.
3. Machanie łapami, żeby się pociąg zatrzymał

No debil do potęgi

1

@Sulimo KFC to już się nawet do jedzenia nie nadaje

5

Mentalność współczesnych "kobiet"
https://ibb.co/BrB3cNP

Łymyn.

0

@betonito spójrz na potężny Real Madryt

0

@Gaucho mi się Raphinia wczoraj podobał, fajnie się potrafił zabrać do środka ze skrzydła, wypuścić kolegę na wolne pole, napędzał akcje

Mecz niestety oglądałem tak z doskoku, to mi się rzuciło w oczy.
No i ogólnie walka i zaangażowanie bym docenił

0

Komentarz usunięty

0

12

@macio_944 po co brać urlop, skoro nie można oglądać maszyny Flickvagena?

3

Tak to już z tymi handlarzami jest...
https://ibb.co/kMRvwSv

0

@MesQueUnClub_87 ale jest LM i gra Barcelona, więc jest zajebiście

1

@Kgorecki2500 ja lubię takie miejsca ogólnie, ale tych naciągaczy, wolontariuszy, cyganów z kwiatkiem jest tyle, że się nie da przejść spokojnie. Dobrze, że te lafiryndy z parasolkami pogonili

2

@Kgorecki2500 co rok unikam tego jarmarku jak ognia. Zupełnie nie moje klimaty, z resztą co to za klimat? Buda na budzie z kosmicznymi cenami.

0

@alone49 gole, bez rzutów karnych

0

@FcPortoFan1999 on tam został po golu "staranowany" przez Podolskiego, może o to mu chodziło?

0

@FcPortoFan1999 a wiesz może czemu kibice Piasta wyzywają Czerwińskiego? Bo mi przed chwilą na FB się wyświetlił post Piasta, na zdjęciu był kapitan Czerwiński, a w komentarzach po nim jechali

2

@Foro może po tych powodziach tak jest tam teraz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?