1

@NeroTFP1 wiadomo co z dziećmi i żoną?
Edit: w komentarzach napisane, że niby nic im się nie stało, to chociaż tyle.

0

@Trojanek23 "co?xd"
Jakie achillesy? Wyciął go, ale nogi szły po ziemi, więc nie wiem o jakich achillesach mowisz

16

@Mow_mi_Douglas jest różnica pomiędzy funkcjonowaniem sprawnie, a funkcjonowaniem dobrze. Niestety mając rząd i prezydenta z tej samej partii, ciężko mówić o dobrym funkcjonowanie państwa.

0

@FCB24 tu chyba też nazwisko atakującego miała duże znaczenie. Zwyczajnie panowie w żółtych strojach się obsrali

0

@Kazragore tu jakby dał czerwona, to by się nic nie stało.

A jeżeli sama żółta kartka, to var nie ma nic do gadania. Więc nie ma sensu w to wplątywać Marciniaka

1

@Kapitan hawk a niech panikują ;p

8

Po co oni z tym Leganes wygrywają. Przecież i tak wiadomo, kto zdobędzie mistrzostwo. Robią tylko niepotrzebnie nadzieję kibicom.

0

@FcPortoFan1999 Carlo Ancelotti wystawił go w pierwszym składzie.

2

@DonCarletto a to jest standard u wielu użytkowników, ocenianie po jednym meczu. Dzisiaj już czytałem, że Liverpool nie chce mistrzostwa (przegrywali 2-1), albo ludzie wyrzucający kupony po 20 minutach, bo ich drużyna przegrywa 1-0.
@Cobra303 następny :D Flick przegrał 3-0 z Monaco w Gamperze, żeby później rozbić Real i Bayern

Ale tu już efekt nowej miotły po 45 minutach oceniamy

5

@LOPEZ16 gdyby nie Adam Małysz to i w Polsce by ten sport umarł śmiercią naturalną.
To był fenomen, który w pojedynkę potrafił przyciągać przed tv miliony.
Pamiętam za dzieciaka jak były jakieś imieniny w rodzinie, cały dom ludzi, a jak skakał Adaś to wszyscy oglądali, bez wyjątku. To były czasy.

1

@FcPortoFan1999 fantastycznie wręcz. Przypomnij tylko ile za to punktów w tabeli dostaną?

1

7

Chłop się 30 sekund turlał i zwijał z bólu, a nagle jak kartki nie było, to jak nowo narodzony :D

1

@esem91 nie wierzę, że nie ma leku, który leczy katar, albo opryszczkę. Z tym, że właśnie im by się nie opłacało z tego wyleczyć ludzi.

Tak samo jak z samochodami. Jak zrobią dobre auto, to na czym będą zarabiać? Musi się psuć. Tak jest teraz ze wszystkim, sprzęt AGD i RTV etc.

0

@FcPortoFan1999 bo skoki są nudne, a on by chciał jakoś emocji dodać pewnie :D

0

@FcPortoFan1999 z żużlu z Kuzbickim robi robotę :D

1

@tomek8756 a dzisiaj widziałem filmik, jak w takim samym miejscu (w tej zatoczce, tylko pewnie inna droga) stała drogówka i zatrzymała gościa, który sobie leciał lewym pasem. Gwałtowne hamowanie i prawie by dostał strzał w tyłek.
To kobieta, że coś takiego zrobiła, to jeszcze pół biedy, ale żeby policjanci, stróże prawa dopuszczali się takich rzeczy?

@KamQiX masz rację, w sensie skutek mógł być opłakany, ale ta kobieta nie zdawała sobie zapewne sprawy jaką głupotę czyni nawet

1

@Michael24 sylwester z dwójką...

Małych dzieci ;p

4

@LOPEZ16 i kulka w myszce, która trzeba było wyciągnąć, żeby z wałeczków usunąć syf. Gimby nie znajo

1

@JimMorrisonFCB nju mobile (Orange)

0

@ranger3120 plus nie wiem po co oni dusta brali, skoro już wczoraj mieli tam problemy po stronie tt

1

@Koni8M o takim połączeniu nie słyszałem jeszcze, chyba trzeba spróbować :)

1

@Kgorecki2500 studiowałem obok :D

8

@FCB_dimiC dla mnie bardziej chore jest to, że jednostki takie jak Putin mają w tych czasach takie możliwości. Jeden idiota, może doprowadzić do katastrofy.

1

@MesQueUnClub96 to się patataj
Swojego powiatu i tak się nie doczekasz

1

@Popitek12 w takim razie jeszcze raz, dzięki Popitson

0

@Kgorecki2500 na jakiej uczelni studiujesz?
Z tym wojskiem to nie wiem czy dobry pomysł, za mądry jesteś jak dla mnie. Tam to trzeba mieć mocna psyche, jak będzie Tobą debil dowodził

3

@LjakRoberciik to też są emocje, nie napisał jakie :D

0

@FcPortoFan1999 no właśnie myślałem o efekcie nowej miotły e Śląsku, ale to chyba nierealne

A ten drugi mecz to tam mnie żaden wynik nie zdziwi, takie himeryczne drużyny

0

https://www.facebook.com/share/v/19R3dwaxCr/

Mecze polskiej reprezentacji w 2024 w pigułce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?