1

@PatrychoO może, a nie musi. Może też zostać trenerem i będzie to samo.
Takie życie "emeryta" w tym wieku to nic fajnego na dłuższą metę.

1

@PatrychoO ale jak masz mecz na wyjeździe, to jedziesz dzień wcześniej
Jak masz mecz w lidze mistrzów, to praktycznie go nie ma 2-3 dni
Więc to nie 2-3 godziny

6

@wojopancer to ten tekst by padał co 5 minut chyba :D


5

Przemysław Frankowski w najlepszej jedenastce pierwszych 3 kolejek ligi francuskiej według telewizji DAZN.
Wszystko spoko, tylko "Franek" zagrał zaledwie 26 spośród 270 możliwych minut.
Tam chyba kogoś ładnie poniosło :D
W pierwszym meczu nie grał wcale, w drugim minutę. Cyk, jedenastka pierwszych trzech kolejek.

2

@FcPortoFan1999 to żeś się ekspert nie popisał

9

@Mitch_Atleta Vinicius bije wszystkich tam na głowę

0

@negreanu ja myślę, że jednak trochę chętnych by się znalazło, patrzących głównie na aspekt finansowy. Tylko to nie jest dobry motywator w tym zawodzie moim zdaniem. W sensie, raczej to nie będzie dobry ksiądz, który wybrał te drogę, ze względu na zarobki.

10



Coś niesamowitego, ile determinacji, siły, ambicji. Mega szacunek

13

@Tabaluga37 a nawet od kilku lat wrzesień jest bardzo ciepły

1

@Marian_Pazdzioch ani to, ani to, szanuje swój czas :D

0

@MesQueUnClub96 masz rację, to nie takie proste, na pewno prostsze jest po raz enty użalanie się nad sobą na jakimś forum piłkarskim. Swoją drogą to już podchodzi pod spam, nie wiem czemu moderacja nie reaguje.

0

@MesQueUnClub96 ja o chlebie, Ty o niebie. Ty sobie daj spokój z tym typem. Skoro się Tobą brzydzi, to na co Ty jeszcze liczysz? Musisz zapomnieć i iść dalej, bez tego ani rusz.

1

@MesQueUnClub96 jak Ty chcesz znaleźć przyjaciela/kolegę/chłopaka siedząc cały dzień w szkole albo na LR
W sumie w szkole się da, ale coś Ci nie wychodzi
Zacznij wychodzić do ludzi, zrób coś ze sobą w końcu

1

@MesQueUnClub96 to zacznij w końcu słuchać rad, które tu dostajesz, a nie się wiecznie użalasz nad sobą, ileż można...

12

@gaucho104 Mariusz Pudzianowski - strongman

0

@Misugi14 mamy dzisiaj 4 września, mecz z Villareal jest 22 września, a godziny tej kolejki jeszcze nie są potwierdzone, więc pewnie 2-3 tygodnie przed meczem się okaże.
Na pocieszenie, powinien to być hit kolejki, a te są rozgrywane zazwyczaj w niedzielę jako ostatnie.

2

@Lucyfffer chłop co w butach narciarskich po mieście gania

1

@pt9 Karolina Owczarz, ta z KSW, przegrała z Martą Linkiewicz (ta co się sypała z murzynami w autobusie po koncercie).

@Inko jest jeszcze coś takiego jak honor. Dla niego ten milion, to jak dla Ciebie nie wiem, 10k? Przecież on ma kasy jak lodu i tak. Dodatkowo mówił, że nigdy w tym nie weźmie udziału.
Naprawdę w życiu są ważniejsze wartości niż kasa.

17

@ZeroArtiforce oczywiście, nie chciał siedzieć rok na trybunach

6

Ruszyła maszyna
https://ibb.co/ZLzV8H3

4

@Witekk10 Kahn, Cantona, Kean

0

@bartekvisca należy też uwzględnić "inflację", kwoty transferów mocno poszly w górę.

0

@Ojciec5tkidzieci na grafice wypisane nazwiska strzelców 41 goli, a wynik był 42. Jako osoba, która zwraca uwagę na szczegóły, jestem zniesmaczony.

29

@MichuZ44 on i tak nie patrzył, bo na telefonie zdjęcia jakiegoś Oliego oglądał

1

1

@KamQiX trochę przeraża, jak wiele osób nie zrozumiało Twojego przykładu z matematyką. Piszą poematy, używają pięknych słów, rozbudowanych zdań, sprawiając wrażenie inteligentnych i oczytanych, a nie zrozumieli tak prostego przekazu.

1

@BulaKG może kariera w standupie jest jej pisana :D

2

Kuba Wojewódzki:
"O czym się myśli jak się biegnie na 60 m?"

Ewa Swoboda:
"Szczerze no to ostatnią myślą jaką myślę, to mówię sobie w bloku "jazda z ku*wami"."

Ostatnio jeszcze widziałem jak uciszała jakiegoś francuskiego komentatora lub dziennikarza, później dupskiem do kamery twerkowała.
Sodóweczka, czy niezbyt inteligentna zwyczajnie?

2

@Katalończyk 99 ale tak teraz tam wrócić, ze swoim doświadczeniem, wiedzą i ich tam punktować, to by było coś fajnego moim zdaniem. Kiedyś Cię nauczyciel zrugał to łeb w dół i cisza, a teraz by się fajnie można było odgryźć kulturalnie :)

16

@Zoker albo napisać z jej telefonu do najlepszej koleżanki
"Jestem w ciąży"
Jak odpisze "z kim?"
To już możesz się albo ją pakować :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?