mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tasde jeśli Cię to jakoś pocieszy, pomyśl, że na kilka, bądź kilkanaście lat, znów będziesz mógł tak oglądać turnieje piłkarskie, tylko ze swoim dzieckiem. Będziesz miał z kim wymienić się opinią, uwagami, będziesz mógł zobaczyć siebie jak byłeś dzieckiem :D
0
@Benz podobno stanął w czyjejś obronie
Bardzo dużo jest komentarzy często przy takich sytuacjach, czemu nikt nie reagował, czemu nikt nie pomógł itp.
No on pomógł i jak skończył?
Teraz każda następna osoba się zastanowi czy warto pomóc, żeby nie skończyć podobnie. Niestety chore czasy, brak honoru, wielu napastników z jakimś sprzętem. Naprawdę strach jest pomagać teraz.
Postawa chłopaka bardzo bohaterska, niestety zapłacił najwyższą cenę za nią.
0
@Borneo gdzie Ty w moim wpisie widzisz ból? Przesiąknięty łeb masz tą polityką, aż do bólu. Chociaż chyba powinienem napisać jak jeden z Waszych, bulu
5
@Barcasub ale mówisz o dobrobycie rządzących mam nadzieję, bo chyba nie masz na myśli społeczeństwa
51
Ciekawostką, która może trochę dziwić, nawet poryć beret:
Zbigniewa Stonoga jest młodszy od Eminema :D
5
@FcPortoFan1999 4 "farbowanych lisów", to były czasy :D
0
@Jojek a to różnie, ale najczęściej to wysoki cholesterol, cukrzyca, miażdżyca itp.
0
@Herato zawsze pytasz o piłkarza, nie wiedzieć czemu napisałem nazwisko a nie reprezentację ;D
0
@Herato Robbie Keane
19
@Arden no jeżeli ktoś uważa, że mężczyzna może być w ciąży, to musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie :D
0
@Jonyx jest aplikacja kicktipp na przykład, tam dołączysz do grupy i będziesz też widział swój wynik na tle innych
1
@Kgorecki2500 mam brata w wojsku i jak widziałem te puszki, które dostają na poligonach, to nie wiem czy tak nie mają na co narzekać.
0
@Miszak a Wy jako Legia nie macie sztamy z nimi?
1
Raport medyczny po meczu z Turcją:
W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski rozegrała towarzyski mecz z Turcją. Przedstawiamy raport medyczny lekarza kadry narodowej Jacka Jaroszewskiego, dotyczący zawodników, którzy doznali urazów w tym spotkaniu.
– Dzisiaj w Enel–Med Szpital Centrum przeprowadziliśmy badania trzech zawodników, którzy ucierpieli w meczu z Turcją – mówi lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski. – Paweł Dawidowicz doznał naciągnięcia mięśnia czworogłowego uda. W przypadku Karola Świderskiego badanie wykazało skręcenie stawu skokowego bez znacznych uszkodzeń. Obaj zawodnicy po wdrożonym leczeniu powinni wrócić do pełnego treningu w ciągu 3-4 dni – dodaje.
– U Roberta Lewandowskiego doszło do naderwania mięśnia dwugłowego uda, które wykluczy go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Robimy wszystko, by Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu, przeciwko Austrii – informuje Jacek Jaroszewski.
1
@tristan87 o wiele lepiej wyglada, jak dodasz jakiś swój komentarz. Tutaj by można było napisać przykładowo kartka z kalendarza, czy cos w tym stylu:)
1
@tristan87 wiem, ale przepisywanie słowo w słowo tego, co jest w tweecie, to też żadna kreatywność.
0
@FCB_dimiC jak ona w Hiszpanii z dziećmi zostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Radioactive9705 nie żebym się czepiał, ale jaki jest sens przepisywania słowo w słowo tekstu z tweeta, który jest widoczny? :D
0
Ciekawe z którego kraju w tym roku będzie miss Euro 2024.
Na ubiegłym mundialu, furorę w mediach zrobiła Chorwatka.
0
@Katalończyk 99 @Eto'o9 R10 pograł trochę w Danii i z miejsca staje się ekspertem od tej ligi/tego kraju
6
Arkadiusz Onszyko:
"50 tysięcy Duńczyków jedzie do Niemiec na EURO i przy każdym kontakcie z piłka Sterlinga (pamiętne padolino w meczu z Danią przyp. red) będzie jeden wielki gwizd."
Wojciech Piela:
"Sterling nie jedzie na EURO."
Ekspert
via: Transfery Piłkarskie
5
@Blantozaur balonik jest tak pompowany, że nawet dzieciaki od podawania piłek są gloryfikowani :D
2
@mmaciass stare chińskie przysłowie mówi...poznasz prawdziwie swojego małżonka podczas rozwodu. Swoje rodzeństwo podczas podziału majątku, a swoje dzieci na starość.
0
@MesQueUnClub_87 a o tym co myślisz? https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-redmi-note-12-pro-5g-8-gb-256-gb-czarny-15052063072
Widzę aparaty podobne, a tu pamięć lepsza
3
@Popitek12
1. Janusz
2. Korwin
3. Mikke
A tak serio, to tych 3 wyżej. Chcąc nie chcąc, ale nie można im tego odmówić
0
Telefon z dobrym aparatem? Albo bardzo dobrym? Tak do 2k.
Ja bym się skupiał w telefonie na baterii, pamięci itp. ale kobieta woli ładne zdjecia
1
@MesQueUnClub96 nie no jest, Hurkacz
0
@MesQueUnClub96 wiemy, Twój kolega lepszy :D
0
@tristan87 właśnie przeprosił Książula na FB haha
22
@KamQiX fajny jest komentarz pod filmem, który pokazuje właśnie co to za kraj
Seba rozjeżdża ludzi na pasach i nic
Majtczak wbija się w rodzinę na autostradzie, którzy płoną żywcem i nic
A tutaj łepek w Punto od razu do pierdla
Dobrze, że są te kamerki w tych autach