mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pudło na wagę mistrzostwa jak się okazuje
0
@MesQueUnClub96 żużel
2
@MesQueUnClub96 spuścić z krzyża musisz i do spania
2
@NeroTFP1 tylko "Chłopcy z Placu Broni"
0
@jacob345 mam nadzieję, że nie zapraszasz do dyskusji? Bo nie ma o czym
3
@bartekvisca serio dopiero się dowiedziałeś?
Jacek Cygan, pierwsza osobą, która mi przychodzi do głowy. On tylko pisał teksty. Pewnie dla dziesiątek artystów.
Lepsze combo jest, jak jakiś artysta pisze tekst dla innego artysty, przykładowo Lanberry, która sama śpiewa, napisała piosenkę i ja komuś "oddała", bo stwierdziła, że ta osoba lepiej to zaśpiewa :)
A co do sztuczności, wiadomo, że są artyści, którzy piszą z serca, z doświadczenia, ale dużo jest oklepanych tematów, które się sprawdzą, najczęstszym jest miłość.
I lepiej chyba, jak jest taka sytuacja, niż jak nastoletnia Roxi Węgiel śpiewa:
Bo na dobre zapomnieć chcę o tobie
Jak ty o mnie
Jesteś bez szans
Nie umiem w tym trwać
Więc pójdę przed siebie
Choć szkoda nas, to dobrze mi jest jak jest
Jeszcze raz
Chcę zapomnieć nas na dobre
0
@SelloutCrowd i tak jest codziennie
A prawda jest taka, że 90 procent hejtujacych by ją pewnie chciało porobić
0
@TheCule wystarczyłoby przeczytać cały post i już byś wiedział ;)
Chodziło oczywiście o wywiady, ale że szybko pisze, wkradła się literówka, słownik poprawił i gotowe
1
@NeroTFP1 myślę, że ta smykałka do biznesu, to dużo szczęścia jednak, jak się słucha wywiadu i jak o tym mówi. Tam mu jakiś Niemiec mówił, że jest marką, a on nie wiedział o co mu chodzi, dopiero po jakimś czasie założył biznes. No, a że wystrzeliło? Dobrze trafił, a teraz odcina kupony.
Ja mam trochę mieszane uczucia, bo widać, że chłop normalny, do ludzi, ale jednak przez te wszystkie lata miał kontakty z różnymi ludźmi, od Pershinga, po mafię z Albanii, Hamburga itp.
Plus tak jak wspomniałeś, przemoc domowa, alkohol.
Teraz już pewnie jest innym człowiekiem, żałuję, ale rysa zostaje.
0
Dariusz Michalczewski, opinie?
Ostatnio jadąc rowerem do pracy sobie zacząłem słuchać wywodów z różnymi sportowcami, bo muzyka się już nudzi. Trafiłem na wywiad z nim. Potem posłuchałem kolejnych dwóch. Nie oglądałem jego walk, bo byłem za młody, natomiast całkiem spoko się go słucha. Jestem ciekaw opinii LR na jego temat, jako sportowiec, jako człowiek.
@Popitek12
1
@tbas ale chłop zjazd zalicza. Z wielkiego boksera, po jakieś patogale i jeszcze teraz to
0
@MichuZ44 w liceum miałem gościa, który był tak doklejony na punkcie Chelsea, że raz jak wygrali 8-0 z kimś, to powiedział, se woli raz wygrać 8-0, niż 8 razy po 1-0 :D
5
@Herato oczywiście, że 11 mistrzostw
Takie sezony się trafiają w ligach, że wygrywa Kopciuszek (Leicester, Montpellier)
A taka hegemonia jest rzadko spotykana
12
@barcelonaLM a pomyślcie sobie chłopaki, że są jednostki, dla których taki mecz to całe życie. Nie liczy się nic innego. Trochę powyzywać, jakiemuś dziecku lub dziadkowi skroić szalik (oczywiście całą grupą), potem to spalicy, napić się, coś wciągnąć, czasem dać po mordzie. Żyć nie umierać
0
@Barcanajlepszyteam żyjemy w tak chorych czasach, że teraz pod wszystko można podciągnąć jakaś teorie spiskowa i niczego nie można wykluczyć. To jest przerażające
5
@Chaoss odlooooot
0
@Rastafarnianin może język klawiatury Ci się przestawił?
0
@Emhyr jeden to spoko, ale 4 koło siebie, to dość rzadki widok
0
Nad Wrocławiem władze 4 helikoptery latają, barwy wojskowe. Ktoś, coś na ten temat?
3
@kigani ja do najbardziej narażonych sportowców oddałbym żużlowców. Raz, że to są bardzo drobno ludzie, a dwa, tam ich nie ma co praktycznie ratować.
0
@Rewolucja123 PSG ma 6 pkt przewagi, a Monaco został jeden mecz do rozegrania.
0
@Rewolucja123 a to tak ciężko sprawdzić sobie tabele Ligue 1? Zobaczyć ile kolejek do końca, policzyć jaką mają przewagę itp.
No kto, jak kto, ale Ty? Naczelny analityk LR?
0
@tristan87 no, bo oderwanie tej nakrętki to taki problem :D
0
Hahaha Dembele nigdy zbyt bystry nie był, ale on serio tu myślał, że sędzia karnego gwizdnął, że biegł z piłką w rękach w pole karne ;D
0
@Lukikiki matko jedyna, matko jedyna, nie no, idziesz do domu. Z tą interpunkcją? Zapomnij
2
@Comentateiro wszystko przed Tobą, jesteś jeszcze młody, życie Cię w końcu przeczołga
1
@agaFCB raid do kontaktu powinien pomóc
0
@Ziemny nie, sprzęt za 2.5k jest tylko na 5-7 razy gdzieś
@kuz no to już zależy kto ile gotuje i co, jeśli tak normalnie, to spoko opcja moim zdaniem
0
@Abi6 nie lepiej lidlomixa? Praktycznie to samo, a dwa razy tańszy jak nie lepiej
1
Da się jakoś na zewnętrznej klawiaturze (chińszczyzna z TEMU) podpiętej do laptopa, wyłączyć skróty klawiszowe? Chodzi mi o te funkcyjne, pod ESC mam też wyszukiwanie w przeglądarce, no o ten ESC nie działa, tylko za każdym razem włącza się Chrome.
W BIOS-ie już wyłączyłem, no to na klawiaturze laptopa nie działają, a na tej cały czas. Żadne skróty typu fn+capslock nie działają.
Ktoś coś?