mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piterpartek27 myślisz, że ktoś robił w jakiejś małej miejscowości sondaże? Robią tylko w dużych miastach
Musisz czekać na wyniki
1
@MesQueUnClub96 flaszkę
1
@Sysia11 czemu Wy (ambasada) cały czas piszecie, że ktoś ma problem, że kibicujcie Argentynie?
Nikt nie ma problemu, po prostu ludzie cisną z Was bekę, bo wygląda to przekomicznie.
2
@RosjaninBut a coś odwalił?
27
@Borneo i po co jakieś audyty, eksperci, setki milionów wywalane na ekspertyzy? Wystarczy wejść na LR i poczytać zdania fachowców @MOLESTA i @Borneo
Nie trzeba nawet czekać na opinie Dzikiego Trenera
1
@Lionel_Messi10 to stwierdzenie "potężne pokrętło" to coś nie bardzo chyba
Albo masz potężne uderzenie, albo pokrętło, oczywiście można mieć jedno i drugie, ale te cechy się nie łączą :)
0
@mekston ale LE to cule z krwii i kości, dlatego Mambeppe dwumecz przesiedzi na ławce ;D
A tak całkiem serio, od PSG i 4-0 się zaczęły nasze blamażem w Europie, mam nadzieję, że to będzie jakaś klamra i na tym samym PSG, coś się zmieni
1
@Luciano99 albo to dwie różne kobiety, albo jej nawet kolor oczu zmienili :D
1
@Chucky jest różnica nie pojechać na wyjazd w 1/4, a w finale, gdzie można wygrać trofeum. Wielokrotnie się słyszy, że bez kibiców, nie było by piłki. Ciekaw jestem, czy się szantaż uda.
Żeby nie było, nie bronie kiboli za burdy, spytałem, to pozwolił sobie odpowiedzieć jak ja to widzę :)
1
@Albatros to jest bardzo kontaktowy sport, uderzenia, wbicia w bandę itp.
Ktoś czasem przesadzi, kogoś poniosą emocje, to się leją. Dostają potem po 5 minut kary i tyle. Lepiej moim zdaniem, żeby sobie dali po mordzie i był spokój, niż by mieli cały mecz coś odwalać.
4
@Pedri16Future jak zwariował, to do Choroszczy z nim, a nie mu się Barcelona marzy
0
@FcPortoFan1999 ale ja się nie odnosiłem do ogółu, tylko do jednostki, Puchacza :)
I też myślę, że nie ma co mylić pewności siebie, z arogancją. Bo to dwie różne rzeczy.
Życzę miłego dnia i drugiej zmiany :)
1
@Safrani szkoda.
0
@FcPortoFan1999 sam nie wierzysz w to co piszesz chyba. Nie chodzi mi o fakt pisania książki, ale kuźwa, kto w wieku 25 lat wydaje już biografię. On aktualnie powinien być w swojej szczytowej formie, a odbija się od klubu do klubu. Teraz ma lepszy okres. Co niczego nie zmienia,bo po wonderful sezon w Genoi chłop odleciał.
0
@Bobo25 oczywiście, że się nie da, ale jeżeli ktoś się dopuszcza takich rzeczy, to na bank jesteś w stanie zauważyć u takiej osoby problem, a wtedy pozostawienie dzieci, z taką osobą jest co najmniej ryzykowne.
0
@Bobo25 no ale to przed czy po pracy nie jest w stanie zauważyć, że kobieta ma problem z alkoholem?
Przecież to tak nie działa, że ona sobie pije i po niej nic nie widać. Alkohol się trochę utrzymuje w organizmie, a już 2 promile zwłaszcza.
0
@FcPortoFan1999 a przykłady tej pokory? Bo wymieniłeś tylko nazwiska.
Piątek już ma książkę o sobie, taki pokorny, od kilku lat regularny zjazd w karierze.
Świderski też z tym cygarem ostatnio się nie popisał, ale on raczej się zalicza do spokojnych i ułożonych.
0
@FcPortoFan1999 nie chodzi o klimat, tylko o wyniki. Dla porównania stadion olimpijski pęka w szwach, bo od lat są wyniki
0
@FcPortoFan1999 podaj przykład tej pokornosci, nazwisko i gdzie ta pokorę widziałeś u tej osoby
0
@FcPortoFan1999 przykłady?
0
@mmaciass to Drezno ma mniej mieszkańców, niż Wrocław, grają w 3 lidze, a mają lepszą frekwencję, gdzie ta we Wrocławiu jest teraz trochę zawyżona niż zazwyczaj, bo są wysoko w tabeli to i kibice zaczęli chodzić
Nie ma tu moim zdaniem znaczenia wielkość miasta, stadionu, procentowo wyglądamy dużo gorzej i takie są fakty
1
@FcPortoFan1999 nic, jeśli ta pewność siebie jest wprost proporcjonalna do umiejętności :)
Dla mnie to jest taki typowy pilkarzyk-pajac, który postradał rozum. Odleciał niesamowicie, a tak na dobrą sprawę, nic wielkiego nie osiągnął jeszcze.
Mi nie pasuje jego styl bycia, mówienia, poruszania się itp. taki głupi cwaniaczek. Nie lubię takich gości i tyle
0
@FcPortoFan1999 lepiej nie, bo jego ego, które i tak już jest wybujałe do granic możliwości, może tego sukcesu nie dźwignąć
0
@BartqRKO ale to trzeba mieć dziecko, żeby to wiedzieć, a oni chcą w kątach podawać, to co, mam mówi, że mój syn ma 0 lat? :D
2
@MesQueUnClub96 co Tu Sherlock Holmes z LR dostrzegł?
0
Czy ktoś ma pomysł jak to "naprawić"
Mianowicie, w gierce, podczas chodzenia trzymam przycisk W, gdy go puszczę, to postać bardzo często robi sama jeszcze kilka kroków. Jest to mega uciążliwe. Klawiatura nie była zalana ani nic. Dodam, że np. w chromie jak trzymam tu W i puszczę, to od razu przestaje się "pisać"
Na necie nie widziałem rozwiązania (nie mówię, że go nie ma, może jestem ślepy), za to widziałem osoby z podobnym problemem.
Gra to cs 1.6, trochę w nią pograłem i nigdy z tym nie miałem problemu, a właśnie niedawno zmieniłem łapka na nowszy i borykam się z tym. Będę wdzięczny za pomoc.
12
@Xwowrak to normalne, owszem, wygląda to trochę dziwnie, ale wszystko zgodnie z prawem. W tej komisji będą też członkowie obozów przeciwnych, którzy patrzą sobie na ręce, więc żadnych wałków nie będzie.
Wiesz ciężko znaleźć kilkadziesiąt tysięcy ludzi bez upodobań politycznych, którzy zasiada w komisjach. Wiem też, co masz na myśli, że taka osoba mogłaby się powstrzymywać od agitacji, ale też nikt jej tego zabronić nie może.
12
@Criss18Barca nie byłem jeszcze w sklepie
Ale na moje, to za dużo się nie zmieni, Lidl już mówił, że zostawia ceny, co jasno pokazuje, że wcześniej były sztucznie zawyżone (większą marża)
W ogóle to jest takie dziadostwo, ceny poszły mocno w górę, a jakość i gramatura mocno spadły.
0
Przy graniu, trzymam przyszli W, jak go puszczę, to on nadal działa, w sensie postać dalej idzie. Świeży łapek, przypuszczam, że to w ustawieniach jakoś można zmienić. Ktoś wie, gdzie?
1
@tbas jak dla mnie to mogą mi wszystko zabrać
Nie boje się, bo nie siadam pod wpływem za kółko