La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

8

Na La Bambie nastroje przed PSG bardziej optymistyczne niż przed Napoli, co jest całkiem zabawne, biorąc pod uwagę, że Napoli było w katastrofalnej formie i mam wrażenie, że również stylowo leżało nam znacznie bardziej niż PSG.

5

@kanver_ Balonik...

2

@kanver_ i PSG ma Mbappe - który raz gotuje, dwa jest wypoczęty bo Enrique go zdejmuje często ostatnimi czasy, trzy ma z nami swietny bilans - 2 spotkania i 4 gole

0

@mekston ale LE to cule z krwii i kości, dlatego Mambeppe dwumecz przesiedzi na ławce ;D

A tak całkiem serio, od PSG i 4-0 się zaczęły nasze blamażem w Europie, mam nadzieję, że to będzie jakaś klamra i na tym samym PSG, coś się zmieni

3

@mrboom albo PSG może pocisnąć do finału a tam to w 1 meczu kto wie

Potem będzie wspominany błąd Marciniaka z Newcastle ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?