0

@FcPortoFan1999 To już dzisiaj! O 18:00! PGE Ekstraliga! Inauguracja 3 kolejki! Sparta Wrocław!

7

@Pawel13sz odmłodzony o 15 lat Sergio Busquets

3

@jacobFCB abstrahując, ale ten mur tak na moje oko, trochę bardziej do prawej chyba powinien być ustawiony
Wiem, że on i tak nad mirem uderzył a nie obok, ale bez większych problemów dałoby się dokręcić bokiem piłeczkę

1

https://vm.tiktok.com/ZGe9auuem/
Łapcie smutasy, wspomnień czar.
Ja wiem, że ten odwalił w klubie, tamten odszedł chociaż gdyby chciał to by mógł zostać itp.
Ale to teraz nie jest ważne, przypomnijcie sobie te piękne chwile, ile takich celebracji było. To wróci, prędzej lub później, ale wróci. Jeszcze będzie pięknie :)

0

Komentarz usunięty

0

Ja tu widzę 3 opcje, dlaczego jest jak jest:
1) Znajdzie się kasa na transfery, dlatego Xavi zostaje. (Tylko jak czytam jakie to mają być transfery, to znowu sezon bez trofeów się szykuję)
2) Nie ma kompletnie kasy na nic i Laporta ubłagał Xaviego.
3) Informacje o odejściu podali, żeby prasa dała sobie na wstrzymanie i Xavi mógł spokojnie pracować, zmniejszyć presję.

Jak na moje wariant 1 najbardziej prawdopodobny, a jeżeli ktoś zapyta, skoro będzie kasa na transfery, to czemu nie na trenera?
Albo jedno albo drugie. Z tym, że nowy trener też by chciał wzmocnień, a na to już pewnie pieniędzy nie będzie (na takie wzmocnienia, jakie by chciał).

0

@zadafcb myślałem, że wszędzie plakaty wyborcze ;D

2

@MesQueUnClub96 nie obiecuj i nie rób nadziei

1

@macio_944 dla mnie CS 1.6 będzie taka grą, ale nie takie latanie ffa po serwerze
Jak się zebrało stałą piątkę, co wieczór się grało mixy, jakieś ligi ESL
Nie miałem okazji grać w wiele gier, może nawet nie miałem parcia, bo ta gra mnie pochłonęła w całości.

0

@Kazragore nie kumam kompletnie tej pierwszej tabelki o co tam chodzi :D

6

2

6

@Rewolucja123 a pociąg po co?

3

@Kinginiesta za ciosem, Bereszyński

0

@bartas97 naprawdę wrzuciłeś ten filmik i napisałeś, że Cubarsi go kopie?
Kopał to Ramos Messiego czy Pepe gościa z Getafe.
Jak Was później traktować poważnie? Jak Wy sami siebie oracie. Już abstrahując czy był faul czy nie, ale gdzie tu kopnięcie?
A nawet szło dzisiaj przeczytać, że Cubarsi go wyciął. No litości.

1

@Mow_mi_Douglas przecież dostali po żółtej kartce

0

@betleyoneDEjong ten sam mecz, w którym Suarez się łapał za szyję , karny na 3-0.
Z perspektywy czasu, ten karny to też była parodia, przyznaje się, na początku uważałem, że to karny. Teraz bym takiego nie gwizdnął.

1

@ShawnC Ronald Koeman

2

@Kd no i co z tego, że ja wystawił, ale go nie kopnął, to Vazqueza wbiegł w ta nogę
Kontakt z lewą nogą Lucasa nie jest na tyle duży, by za to przyznać rzut karny, natomiast to co zrobił prawa nogą to jest żart, w dodatku niesmaczny. Piłka w drugą stronę, on też idzie w drugą stronę, a prawa nogą co? Odłączyła się od reszty ciała? Szukał i znalazł, a że sędziowie się dali nabrać?

I uwierz mi, jestem obiektywny i w tej sytuacji mam takie zdanie.

@Arden i właśnie o to mi chodzi, że szukali i znaleźli jakiś kontakt z lewą nogą, a decyzja została podjęte w oparciu o prawą nogę Lucasa.

2

Karny Vazqueza niczym karny Suareza z PSG. Wszyscy patrzą na prawą nogę Lucasa, w przypadku Suareza na szyję, bo za nią się łapał i każdy widzi żałosna próbę wymuszenia rzutu karnego. No ale zapatrzeni kibice na 16 powtórce, przy 5 krotnym zoomie dostrzegają nagle kontakt gdzie indziej i twierdzą, że to ewidentny karny. W obu przypadkach żałosne symulki.

0

@ElTomas a gdzie ja bronie drużynę błędami sędziów?
Mi chodzi o tę konkretną sytuację, gdzie Pedri dał dupy, zamiast faulować (skoro nie mógł czysto odebrać piłki)

0

@Aragorn33 Pedri jakby biegał i faulował, a nie tylko biegał, to pewnie byśmy wczoraj nie przegrali :D

12

@bartekvisca co to za kontakt? Już bez jaj, bo za chwilę to jak w koszykówce, dotknąć nie będzie można. Perfidna próba wymuszenia karnego, zakończona sukcesem.

0


Jak my chcemy walczyć gdziekolwiek i z kimkolwiek, jak my tak bronimy jak Pedri? Przecież to jest kryminał, on go asekurował, żeby mu nikt piłki nie zabrał czy co? Tak bez jajecznych piłkarzy mamy. Gavi to by go tam 3 razy powstrzymał. Przykro się na to patrzy, jak niektórym zawodnikom kompletnie nie zależy na tym klubie, jak grają na alibi.

1

Co do tego karnego, bo czytam, że kontakt był lewa nogą itp.
Serio? To każdy kontakt w polu karnym ma być gwizdany? W życiu taki kontakt nie powoduje upadku, a to co zrobił prawa nogą to jest jedna wielka symulka. Kto tak upada, idzie w lewą stronę a prawą nogę ciągnie jak paralityk w drugą, żeby tylko złapać kontakt? Bezczelność i jeszcze ten jego uśmieszek, że się udało naciągnąć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lntrowertyk no ale on to ma od słuchawek właśnie ;D

1

@michal26 Tarasienko dzisiaj zrobił punkty Doyla tak naprawdę ;)
Ale nie żal mi go, bo zlotowa straszna z niego.
Ale też nie jestem zaskoczony wynikiem. Co prawda typowałem minimalne zwycięstwo Falubazu, ale nie dziwi mnie taki wynik.
Falubaz nie ma jednego mocnego lidera, ma 4 gości na zbliżonym poziomie, to ich siła, noi juniorzy dzisiaj dojechali ;)

0

@michal26 właśnie trzeba brać liderów słabszych drużyn, takiego Fricka, bo on bardzo często będzie jeździł 6 razy ;)
Natomiast nie opłaca się brać braci P. Bo ono wiecznie albo taśma, albo wykluczenie ;)

1

@michal26 ale ja zrobiłem skład też tak żeby był, mówię później sobie jakoś to poukładam lepiej, a nie można było.
Ogólnie to 3 rok chyba się bawię a dopiero zaczynam to ogarnąć tak na dobre, żeby to miało ręce i nogi ;)
Nie wiem czy w pierwszym tysiącu, bo ścisk niesamowity
W sensie 500 osoba miała tyle samo pkt co 800 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?