La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

0

Czy obsesja Cristiano wynika z tego, że Messi wygrał MŚ i on chce teraz odpowiedzieć wygrywając euro i za wszelką cenę chce być bohaterem?

6

@mrboom Nie wiem, ale sprawia wrażenie jakby chciał dalej być na topie, ale z racji wieku wiele rzeczy mu nie wychodzi. Nie potrafi być już tak dobry jak kiedyś i chyba to go irytuje. Nie chce pogodzić się z tym, że nieuchronnie zbliża się koniec kariery. A dodatkowo oczywiście Messi zakończył wszelkie dyskusje i rozwiał wątpliwości.

2

@mrboom Ja uważam, że wygranie przez Leo Messiego MŚ oczywiście zapewne miało jakieś znaczenie ale Ronaldo zawsze taki był więc myślę, że nawet gdyby Leo nie miał MŚ to i tak dalej chciałby grać na najwyższym poziomie zostając w każdym meczu bohaterem.

Ot taki już ma charakter i raczej tego nie zmieni tym bardziej teraz kiedy już ani forma nie ta ani wiek ani nic innego. Irytuje się bo by chciał ale po prostu nie jest już na tym poziomie i nie będzie.
Myślę, że Ronaldo nie potrafi się z tym pogodzić, że już zszedł ze sceny, a za "moment" będzie "musiał" skończyć karierę. Wygląda jakby nigdy nie chciał tego kończyć i zawsze być na szczycie ale to nierealne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?