- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1219 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1219 Culés
7
Komentatorzy we wczorajszym meczu to taka zenada, ze nie mam pytan. Najlepsze bylo to jak dembele z 50metrowego spalonego kopnął w słupek a komentator wydarl morde gooooooooool od razu po tym, jak dembele ledwo oddal strzał xD
0
@ToreTToOO A skąd Ty wiesz, co w tym czasie działo się w dziupli komentatorskiej? :)
6
@ToreTToOO "50 metrowego spalonego" XDDDD
Spalony tam był niewielki, wyglądało na to, że piłka zmierza do bramki, a sekundy później komentatorzy powiedzieli, że nawet gdyby padł gol, to byłby nieuznany.
Niezłe Wy macie problemy.
2
@Zoker no tutaj faktycznie podkoloryzował, ale Osama Dembele czy Luuk de Jong to trochę kompromitacja :D
A tych dwóch analityków w studio to wypisz wymaluj prezentacja na studia, jeden robił i operuje, a drugi gada :)
Fatalny jest Polsat pod tym względem
0
@mrboom Aj zwykłe przejęzyczenia.
Ja swojej pracy też nie wykonuję w 100% poprawnie, nawet jak się staram :D
Często też mylę imiona i to nawet polskie.
Zrozumiałbym gdyby komentator przez cały mecz mówił Luuk, a nie Frenkie. Wtedy serio świadczyłoby o tym, że się nie przygotował.
1
@Zoker ale Osama Dembele padło kilkukrotnie, więc to nie przejęzyczenie
1
@ToreTToOO 50metrowego...
A tak poza tym to tam spalonego nie było, to że komentatorzy sobie to wymyślili to ich. Sędzia boczny nie podniósł chorągiewki, a PSG zaczeło z piątki po tej akcji bo piłka potoczyła się wzdłuż końcowej lini i wyszła za boisko.
1
@ToreTToOO Ty wiesz że tam nie było spalonego, nie? xD
0
@Zoker ale to trzeba byc zakutym lbem, zeby nie skminic ze o tym 50metrowym spalonym napisalem ironicznieXD masc na bol dupy zastosuj bo to Ty tu masz największe problemy jak widac
0
@takisobiektos nie, a co?