mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Trojanek23 oh shit, here we go again
4
@Luciano99 Domyśl się.
1
@LeoMessiiBarcaPepa czysto teoretycznie Brest też gra o top8
Mi u śmierdzi remisem :)
0
@SinMistico wychodząc z 3/4 miejsca w półfinale trafiasz na 1 lub 2 ekipę (zakładając, że te drużyny wygrają swoje mecze)
Wychodząc z 1/2 miejsca, trafiasz na 1/2 drużynę dopiero w finale.
0
@Who_you_mam a to nie ta sama typiara była?
1
@Mow_mi_Douglas z drugiej strony jak już wchodzi pod koniec spotkania, gdzie jest więcej miejsca, rywal zmęczony i musi gonić wynik, to łatwiej o gole. Żeby nie było, nie umniejszam, bo uważam, że jeśli chodzi o rozegranie akcji i wyjścia na pozycję, to daje dużo więcej niż Lewy.
2
@NeroTFP1 Muniek Staszczyk śpiewał:
Czujesz jak tu pachnie tak wygląda chyba raj
Najlepsze miesiące to kwiecień, czerwiec, maj
I ja się z nim zgadzam ;)
1
@Toretto ogólnie patrzyła, to stwierdziła, że wychodzi podobnie. Jak zobaczyła ceny lotu i ten sam hotel ile kosztuje na stronie rezerwacja, no to w takim wypadku bez sensu jest się bawić samemu, jak ktoś w podobnych pieniądzach może to ktoś to zrobić za mnie. Być może akurat w tym jednym wypadku tak się trafiło :)
@Ojciec5tkidzieci to tak, te wycieczki objazdowe to jest masakra, są żadne skarby bym nie chciał skorzystać :)
@escarabajo łącze te dwie opcje, jadę z biurem podróży na 8 dni zazwyczaj, a 2-3 spędzam na zwiedzaniu, uważam, że pojechanie gdzieś i siedzenie tylko w hotelu to skrajną głupota
A co do jedzenia, to zgłaszam na recepcji, dostaje jakiś prowiant na drogę, wracam na kolację, to tylko jestem obiad "w plecy" załóżmy :)
To też już nie o to chodzi, tylko o komfort, niczym się nie stresuje itp.
@macio_944 no ale jak wybierasz wakacje przez biuro podróży, to też masz kontrolę, sam decydujesz jaki hotel przecież itp.
0
@Ojciec5tkidzieci przecież lecąc z biurem podróży nie jesteś ograniczony w żadnym stopniu. Chyba, że Ty mówisz o wycieczce odjazdowej, gdzie jest cały plan co do godziny podany.
Mi chodziło o zwykle wakacje, all inclusive, lot, hotel itp.
Ja na miejscu wykupuje wycieczki, np. w Grecji na wielu wyspach swoje biura ma Zante Magic Tour, były piłkarz jakiś to założył, bogata oferta i sobie wybieram co mi pasuje. Nie chce się wytresować jeszcze jazda samochodem za granicą, gdzie są różne zwyczaje ;)
2
@macio_944 żona ostatnio właśnie sprawdzała jak to wygląda, gdy się samemu wszystko ogarnia, chodziło głównie o cenę, no i wyszło, że jakoś przez biuro podróży nie jest dużo drożej. Trochę byłem w szoku.
2
@michal26 mnie również urzekł, stąd oddałem mu hołd, ustawiając go nma avatarze :D
Jest to mój drugi awatar w ponad 15 letniej przygodzie z tą stroną :)
3
@Safrani czyli jak nie trudno się domyślić, robi za najniższą krajową, która była podniesiona właśnie w styczniu i w lipcu :D
3
@foczkyyyhg wszystkie te grupki, udostępniane tam kupony to jeden wielki szwindel.
2
@Damiain no właśnie tego mu odmówić nie można. Moim zdaniem to nie piłka go szuka, tylko on bardzo dobrze się ustawiał, wychodzi na pozycję. Chciałem to wczoraj pisać, ale podczas meczu nie było sensu. Zdecydowanie więcej daje niż Lewandowski, jeśli chodzi o dynamikę akcji. Gorzej jest z wykończeniem, ale i tutaj Robert pozostawia wiele do życzenia. Ja bym zaryzykował z Ferranem na 9 w następnych meczach.
9
@Kapitan hawk 18*
0
@DonCarletto bo nie jest to oficjalny skrót, a tak piszą w znacznej większości właśnie ludzie w tym wieku. Jak widać są wyjątki
Ale jak widać wyżej, sporo osób sobie z tego ciśnie bekę
Nic osobistego, ale dziwnie trochę to wygląda jak dorośli ludzie tak piszą. Ale rozumiem,to internet, można sobie pisać jak się chce :)
0
@mekston tak jak pisałem, w jego stylu :D
0
@DonCarletto w stylu 13 latka
0
@DonCarletto jak jeszcze były gimnazja, to mówiło się na to gimbaza, a osoby chodzące do gimnazjum, gimbusy. I to właśnie w stylu takich gimbusów
0
@DonCarletto "Inni piszą np, itd, itp, tzn i inne."
No, bo to są oficjalne skróty w języku polskim, dlatego tak piszą :D
A wsm, spk, wgl i inne, to już są takie skróty "nieoficjalne", z tym, że to wsm to jest takie gimbusiarskie mega
0
@Herato Gerrard też pasuje chyba
0
@MesQueUnClub96 a w 38 kolejce Barcelona jedzie do Bilbao i niedoszły transfer Nico Williams w 93 minucie strzela bramkę na wagę 3 punktów dla Basków i z mistrzostwa i Lukebazo pozostają wspomnienia
2
@MateS z centrum z 11 metra pod poprzeczkę, chłop się nie rozdrabnia
1
@Tasde tylko do tej piłki trzeba wyskoczyć, a ona by miała problem, się oderwać od ziemi :D
@MateS na @michal26 bo ma prawie 2 metry
Niestety na siebie nie mogę :D
0
@clyde strasznie poleciało KFC i Mac z jakością
Teraz już tylko pizza albo kebab jak mam zamawiać
4
@Gronek marnujemy doskonale sytuacje i tracimy przez to punkty. Co tu dużo tłumaczyć?
1
@Barca_Big_Moment Turasy też mają nowego zawodnika, ja jednak stawiam na 2-0 w obu meczach
0
@MesQueUnClub96 po co wyzywasz mój drugi ulubiony klub w Hiszpanii od ogórków?
0
@MesQueUnClub96 to jak oni są ogórkami, to jak Ciebie nazwać?
1
@MesQueUnClub96 no właśnie nie jest popularne, dlatego fazy księżyca mają wpływ na rozwój