0

@Safrani może i tańszą, ale jakościowo za to gorszą

1

@Bulbazaur17 no Arek Milik mógł zostać królem strzelców tych mistrzostw (oczywiście z przymrużeniem oka) ta setka z Portugalią, w grupie jedna czy dwie z Niemcami
Pamiętamy doskonale :D

1

@Kgorecki2500 są rozwiązania
Koszulka i kurtka, jakaś wiatrówka luźna
Ewentualnie bluza i bezrękawnik :)

1

@SzczenaWojtula najstarszy zawód świata, ale teraz takie czasy, że na tę profesję wymyślają ładne określenia, typu właśnie eskortka, czy sexworkerka, że niby kojarzy się i brzmi lepiej :)

3

@Michu94 czytam takie wpisy i mam przed oczami tę jego opaskę 100%JESUS z finału w Berlinie. Hipokryzja mocna

0

@Hasszz no i właśnie trzeba się na tym znać, czy w tym siedzieć, żeby to ogarniać
A w 99 procentach przypadków psikniesz się czymś, przejdziesz obok kogoś i ten ktoś sobie pomyśli dwie rzeczy:
1) ale fajne perfumy
2) ale ujowy zapach

1

@marSON masz rację, trochę pewnie przesadziłem, trochę źle w słowa ubrałem i wyszło jak wyszło :)

1

@marSON zgoda, ja tylko.napisalem co myślę, przecież to nic nie znaczące słowa ;)
Ale przyznasz rację, że śmiesznie wyglądałoby gdyby ktoś potrafił fajnie dobrać nutę zapachową, ale kompletnie reszta garderoby by ze sobą nie współgrała? O to.mi chodzi, że jak już zwracamy uwagę na takie detale (moim zdaniem), to już na wszystko, a nie na wybraną rzecz, a to już kosztuje

2

@MesQueUnClub_87 gwarantuje Ci, że jak ktoś się psiknie z głową, czyli 2-3 razy to nikt się nie będzie dusił, a jak ktoś wywali na siebie pół flakonu, to nie ważne jakich perfum użyje, letnich czy zimowych, będzie ciężko wytrzymać.

Nic Ci nie usiłuje udowodnić, bo ja sobie doskonale zdaje sprawę, że są różne perfumy na różne okazje (więc nie musisz być zawiedziony), tylko takie rzeczy kosztują i to nie 2-3 stówy. Uważam, że nie obracamy się w tym środowisku, żeby zwracać na to aż taka uwagę. Ważne że od Ciebie nie śmierdzi i nie walisz też na kilometr jakimś zapachem, a tak jak wspomniałem, wszystko ponad, czyli co na jaką okazję wypada itp. to już że tak powiem "wyższe sfery" :)

2

@MesQueUnClub_87 zgoda, więc idąc Twoim tokiem myślenia, powinieneś mieć perfumy na randkę, do pracy, na inne uroczystości zarówno na lato jak i na zimę
Prawda jest taka, że jakiś specjalista od wizerunku, to Ci powie, że na takie wyjście i do takiego stroju taki zegarek, do tego smartwatch będzie ok, do tego tylko zegarek z paskiem a perfumy takie i takie.
No bo jak już chcesz mieć dopasowaną perfum, to czemu nie zegarek czy buty?
A nie oszukujemy się, nie jesteśmy milionerami, że mamy po kilkanaście lat butów, zegarków, markowych, drogich perfum.
Zwyczajnie mnie to bawi, a Ty chyba poczułeś się dotknięty, zupełnie niepotrzebnie.

4

@marSON dla mnie najważniejsze latem, żeby osoby używały antyperspirantów :)
@MesQueUnClub_87 nie

40

@MesQueUnClub_87 mnie to bawi trochę to kategoryzowanie perfum na zimę, na lato, na wieczór, na rano, na randkę, na pogrzeb :D
Są to się psikam takimi jakie mam i tyle

0

@Eto'o9 R10 ja to nie rozumiem tego strachu, przecież w każdym meczu można dostać kontuzji, a jakoś przed ligowym meczem Barcelony takich wpisów nie ma.
Druga kwestia, o której wielu zapomina, to ambicje piłkarzy, przecież dla nich często gra dla kraju to spełnienie marzeń i ogromną duma

5

@ShawnC takie mecze i wyniki zawsze mają znaczenie :)

1

@negreanu tak jest wszędzie, tutaj też sami eksperci przecież, a później się okazuje, że podstawowych przepisów nie znają :)

7

@macio_944 a propos smaku
Jaka w smaku ta plama? Bo może bym wziął

2

@DoctorSleep ponad 3 lata bez komentarza i taka perełka
Ciekawe jakie procesy się musiały zadziac w głowie, że do tego doszło :)

1

@Kgorecki2500 się obudził o 13 :D ludzie zaraz kończą (zdecydowana większość)

1

@Ilka trzeba dobrze patrzeć :)
https://ibb.co/W4yGc51j

2

@Matheu12 nie ma szans na 3 bramkarzy na dobrym poziomie w jednym klubie. Już 2 to jest kwas, patrz sytuację z Bravo i Ter Stegenem właśnie.

6

@BorzyKrzys będę powtarzał jak mantrę, w Polsce nie ma dobrej partii. Jedna jest gorsza od drugiej.

0

@Safrani wydaje mi się jednak, że żeby doszło do kradzieży, to musiałby wejść w ten link, już nawet bez wpisywania żadnych danych, a skoro przeglądarka mu to zablokowała, to nie ma się czego obawiać.

3

@Kapitan hawk ale co się z Bilbao o podium mieliśmy bić, to nasze :D

1

@alone49 jeszcze Cię trzyma po weekendzie

4

@Pedri16Future ale Kounde stał do niego tyłem, nie widział go, zwyczajnie zabierał jego rękę ze swojego ramienia. Zero intencji i siły też tam nie było. Gdyby tutaj sędzia dał czerwo, to zabiłby mecz, a dwa, zawodnicy pokroju Simeone utwierdzili by się w przekonaniu,, że gra jest warta świeczki i pewnie byśmy mieli więcej takich idiotycznych prób prowokacji i symulek. Stop dla takich zachowań, promujmy piłkę, a nie patologie na boisku.

6

@Pedri16Future polowali na drugą żółtą dla Kounde perfidnie, na szczęście sędzia nie uległ presji. Jeszcze Simeone powinien kartkę dostać za prowokacje i symulacje, padł jak rażony piorunem.

1

@QQL5 ale on mieszka na parterze

0

@Trojanek23 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14483643#comment-14483643
Normalnie, wchodzisz w swoją dyskusję i kopiujesz link ;)

0

@Trojanek23 równie dobrze mogłeś wrzucić link do dyskusji niż mało czytelnego screena :)

1

@kaamil1910 w pucharowym meczu Atletico ostatnie 10 minut pograło piłką i strzeliło 2 gole. Mają w swoim składzie zawodników, którym piłka nie przeszkadza, mogliby spróbować chociaż RAZ zagrać inaczej niż zwykle. Taki pragmatyzm do porzygu w ich wykonaniu jest mega irytujący i cieszę się każda ich porażką, zwłaszcza takimi, jakie mieli w tym tygodniu. Mega stadion, kilku klasowych zawodników a grają jak jakieś Getafe, że też kibice to tolerują. Jeszcze jakby za tym szły trofea, ale nic z tych rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?