0

Nie do ciebie, cóż trudno :P

0

Już kilka osób pisało ale nie zaszkodzi jeszcze raz. Jak pracodawcę stać to może płacić ile mu się podoba, a jeżeli chodzi o pensje ogólnie to porównaj sobie te w Barcelonie i te w Realu i zobacz które są wyższe.

0

nie chcesz wywoływać spin więc wrzucasz filmik który ma właśnie spiny wywołać. Nie chcę się wypowiadać na temat symulowania nie tylko piłkarzy Realu, Barcy czy tak naprawdę wszystkich piłkarzy z kręgu latino bo to nie ma w tym momencie nic do rzeczy, ale antypatii pomiędzy obozami chyba już wystarczy, można zachowywać się jak ludzie i się wzajemnie szanować, w obu grupoach i madridistas i barcelonismo są trolle, fanboje piłkarzy nie klubów, ludzie żałośni jak i inteligentni z którymi można porozmawiać a budowanie murów nie służy nikomu, a jak czytam wypowiedzi że "my to spoko ale biali to cały czas po nas jadą" to chce mi się śmiać, warto poczytać tutaj też komentarze co po niektórych "kibiców". A jeszcze odnośnie lekko dotykanego Ronaldo - Kiedy Luis Suarez w wywiadzie dla argentyńskiego Fox Sport przyznał się do celowej próby wymuszenia karnego w starciu ze Stoke, trener Liverpoolu Brandon Rodgers zapowiedział ukaranie gwiazdy klubu z Anfield Road. „Bardzo chcieliśmy wygrać, tymczasem na tablicy wyników był remis, więc musiałem coś wymyślić” – opowiadał Suarez.

Darek Wołowski napisał kiedyś o tym właśnie fajny felieton.
http://dariuszwolowski.blog.interia.pl/?id=2568556

i każdemu, absolutnie każdemu piłkarzowi zdarza się padać bez przyczyny, jedyną kwestią jest to kiedy i jacy kibice to zauważają.

0

@LOL LOL no przecież dostał 4 ;)

0

Tylko czy meczy starczy...

1

Taaa, przy trzeciej bramce wybitna postawa obrony Deportivo :P no i cześć ;)

1

Brakuje jeszcze debiutu Vermy i spełnienie gotowe

0

Tryplet chyba ;)

0

Pomijając że to fani Ronaldo to nie sądzisz że i Platini teraz i Blatter wcześniej powinni zachowywać względną może nie tyle obiektywność co po prostu nie ujawniać swojego zdania ze względu na swoją pozycję w piłce?

0

Bo twoje zdanie jest tutaj takie obiektywne

0

hahahahahhaha Masche jednak gra

0

moim zdaniem dopiero jak Messi odejdzie to zaczną się jakieś zmiany w klubie..

0

a potem Xavi - świetlana przyszłość czeka

0

Isco + Kroos + Modrić - środek pola za który zapłacono niecałe 100 mln euro.. Ciekawe ile Barce by kosztowały takie transfery..

0

Powiedzmy że się modlił - dlaczego komuś miałoby to przeszkadzać? Zwłaszcza w Dubaju - Benzema przecież jest muzułmaninem.

0

Już nie marudź :P

0

Skąd pomysł w ogóle że istnieją 'miliony Pereza'? Co on wszystko kupuje z własnej kieszeni czy jak? Świetnie ustawił klub pod względem ekonomicznym i zaczyna to się zwracać na płaszczyźnie sportowej, tyle, koniec tematu.

0

Nieważne za co, powód zawsze się znajdzie! Macki Pereza! Wszystko Pereza!

0

Sprawa Hailovicia coraz bardziej przypomina Bojana, nie twierdzę że nie ma talentu, ani że go zmarnuje, jednak liczenie że nagle zacznie nawet nie tyle dostawać powołania, co grać, to trochę nierealne.

0

Przykro mi ale to jest odwrotna relacja zarząd zatrudnia i zarząd zwalnia, nawet trenerów którzy nie dają sobie wchodzić na głowę. Trener może zrobić porządek z szatnią - patrz Ancelotti w Realu - ale cóż..

1

zabrakło im około 2 minut, i nawet Felipe Louis w wywiadzie ostatnio przyznał, że Real był od nich w tym finale dużo lepszy w drugiej połowie i wynik był zasłużony. Więc z tą bezdyskusyjnością bym się wstrzymał.

0

Allah któremu się real sprzedał.. Widziałeś koszulki takiego zespołu jak barca? Śmieszne co napisałeś

0

Bartra zbyt kreatywny? ;)

0

Topowym skrzydłowym - autokorekta heh

4

Repertuar jednego zwodu takiego Robbena pozwala mu być kluczowym i wciąż typowym skrzydłem na świecie.

0

Chyba że wybiorą drużyny dające gwarancję sukcesów..

0

Skoro już piszesz o reklamach Messiegoio tym że Neuer nie pozuje w bokserkach to warto dość że Ronaldo właśnie wypuszcza nową kolekcję, tym razem koszul. Dla niezdecydowanych to powinno przeważyć szalę - każdy inny wynik niż zwycięstwo Cristiano będzie zaskoczeniem i wbrew pozorom to nie jest ironia.

0

Na nikogo nie trzeba czekać - mamy Douglasa

0

Sorry zbyt skomplikowana taktyka, poza tym względy bezpieczeństwa - tyle umów to za dużo pokus by czegoś nie przekręcić, każdy ma swoje granice i trzeba znać swoje limity, cieszmy się że pracownicy klubu je znają i maksymalnie ograniczają liczbę afer i machlojek :v

0

Courtois to jeszcze nic ale Varane to by było coś! Z całym szacunkiem dla Bartry ale Francuz bije go na głowę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?