mrnobody22
Dołączył/a: listopad 2014
Warsaw
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trudne chwile to przyjdą po przegranej z APOELem albo przegraniu ligi w stylu który nie podlega dyskusji, chwile tak trudne że kompromitacja w Romie będzie miłym wspomnieniem. Zresztą jeden mecz ligi nie czyni zobaczymy jak dalej pójdzie
0
Neymar jest nowym Munirem
0
Barca ma prawo pierwokupu, interesujące.. Czy ktoś tu jeszcze pamięta o zakazie transferów? Jak inni dadzą hajs to kupią i tyle.
1
Nie wiemy czy będzie miał operację, nie wiemy jakie będą nasze plany jak zakaz transferowy zacznie obowiązywać, nie wiemy jak naprawić obronę i nie wiemy jak wprowadzać młodzież do drużyny - od jakiegoś czasu to jest ostatnie co można zarzucić, że młodzież dostaje szanse. Nie wiemy też co dzieje się z Pique, ale wiemy że styl nie podlega dyskusji i że wybory powoli nadchodzą. Dobrze czy źle?
0
MU przecież mają Valdesa dosłownie pod ręką, nie zechcą? Cóż to chyba trochę mówi..
0
Dlaczego miałby chcieć odejść z Chelsea? Nie zapomninaj że teraz jest podstawowym bramkarzem klubu który bije się o wszystko i nie koloryzując ma większe szanse na LM niż Barca. Zresztą bądź co bądź, Chelsea to jego klub, mógł lubić Atletico, mógł być tam ważny, ale to w Londynie ma szansę na większe sukcesy.
0
Generalnie Sevilla nie ma szczęścia nie tylko do Messiego ale też do Ronaldo, on też naładował jej około kilkunastu, może pod dwadzieścia bramek. :v
0
te newsy na fcbarca oczywiście ;)
1
Co za bzdura, kto go weźmie takiego okaleczonego? :P Swoją drogą "z powodów problemów z defensywą" ściągać kontuzjowanego piłkarza z generalną tendencją do łamania się? Sorry ale po tak żałosnym transferze ze strony Barcy liczenie na to że znajdzie się ktoś tak naiwny to nawet nie jest nadzieja tylko głupota.
0
Niestety nie świadczy to dobrze o drużynie, taka zależność od jednego zawodnika, kimkolwiek by nie był, to nic dobrego..
4
Gratulacje dla zarządu i Zubiego za prawdopodobnie najgorszy transfer dekady, Czychryńskiego przynajmniej udało się sprzedać, a nie wiem czy ktoś się na niego skusi..
1
Niestety, ale zbyt dużo młodszych kibiców utożsamia wspieranie swojego klubu z nienawiścią do jego przeciwników, dotyczy to oczywiście obu stron co szczególnie widać gdy jeden z wielkich pobije któryś z rekordów ;) z tym że takie podejście jest też trochę znakiem dzisiejszych czasów. Ostatnio wygląda na to że kibicowanie staje się albo bezkrytyczne albo wyłącznie takie, a przecież nie o złe emocje powinno tutaj chodzić.
0
Zostaną stracone? :P
0
Albo my ich albo oni nas! Ewentualnie nikt nikogo ale to nie wpisuje się w myślenie o piłce większości użytkowników.
0
Więcej osób jednak się zdziwi jak nie strzela kilku bramek niż jak zremisują.
0
Chyba nikt nie chce zapeszyć :D ale pewnie jest już napisany artykuł pt. "Messi pobił rekord Zarry" tylko czeka na wypełnienie nazwą drużyny i czasem bramki, a zakończony będzie wyrażeniem nadziei o szybki powrót Messiego do dawnej dyspozycji czego dowodem z pewnością będzie zdjęcie presji i nowa nadzieja po pobiciu rekordu :P