słabo bez polotu i pomyslu w grze z przodu co mnie bardzo dziwi, mało ruchu. messi za bardzo chce i ten jego ciąg na bramke kończy sie na drugim lub trzecim obrońcy, gijon dobrze zagęszcza gre przed polem karnym. szkoda ze malo wejść alvesa prawą strona, adriano jednak nie jest tak błyskotliwy. martwi mnie troche tez duzo jak na barce strat prostych przy podaniach lub przyjęciu piłki, co nie zmienia faktu ze karny powinien być. trzeba strzelić 2 bramke żeby się nie skończyło głupią kontrą i nerwówką.
no i coz wygralismy lecz mecz nie byl widowiskiem jakiego sie spodziewalem rozwaga spokoj pierwsza bramka przypadkowa ale blysk geniuszu generala i kunszt strzelecki messiego dal o sobie znac choc w przekroju meczu messi zagral bardzo slabo jednakze gdyby strzelil te dwie 200 % procentowe okazje choc nie musial gdyz w obu sytuacjach mogl podac do chyba pedro to znow byloby ze messi jest nie z tego swiata a szkoda ze nie podal pewnie byloby 4-0 i kibice juz w 65 minucie wyszlilby ze stadionu. koncowka ciekawa w naszym wykonaniu smiem twierdzic ze gdyby z takim spokojem zagrali w pierwszym meczu z arsenalem to wiadomo jak by sie mecz zakonczyl, choc momentami ta gra w dziadka byla nurtujaca i dla graczy realu ktorzy faulowali co moglo sie skoczyc glupia kontuzja i dla kibica barcelony gdyz kilka razy klepka w polu karnym mogla sie zakonczy niepotrzebna strata. mecz wygrany i to najwazniejsze pozdro
słabo bez polotu i pomyslu w grze z przodu co mnie bardzo dziwi, mało ruchu. messi za bardzo chce i ten jego ciąg na bramke kończy sie na drugim lub trzecim obrońcy, gijon dobrze zagęszcza gre przed polem karnym. szkoda ze malo wejść alvesa prawą strona, adriano jednak nie jest tak błyskotliwy. martwi mnie troche tez duzo jak na barce strat prostych przy podaniach lub przyjęciu piłki, co nie zmienia faktu ze karny powinien być. trzeba strzelić 2 bramke żeby się nie skończyło głupią kontrą i nerwówką.
Komentarze
0
Ma ktoś zdolny link ?
0
na oficjalnej stronie madryckiej marci jest wyraźnie napisane o tym że Di Maria nie zagra i wątpie by były to gierki przedmeczowe
0
http://www.marca.com/2012/01/17/futbol/equipos/real_madrid/1326781751.html
0
słabo bez polotu i pomyslu w grze z przodu co mnie bardzo dziwi, mało ruchu. messi za bardzo chce i ten jego ciąg na bramke kończy sie na drugim lub trzecim obrońcy, gijon dobrze zagęszcza gre przed polem karnym. szkoda ze malo wejść alvesa prawą strona, adriano jednak nie jest tak błyskotliwy. martwi mnie troche tez duzo jak na barce strat prostych przy podaniach lub przyjęciu piłki, co nie zmienia faktu ze karny powinien być. trzeba strzelić 2 bramke żeby się nie skończyło głupią kontrą i nerwówką.
0
http://real-tv-sport.com/channel-3.php
prossze bardzo linka do transmisji pozdrawiam i zycze milego ogladania
0
no i coz wygralismy lecz mecz nie byl widowiskiem jakiego sie spodziewalem rozwaga spokoj pierwsza bramka przypadkowa ale blysk geniuszu generala i kunszt strzelecki messiego dal o sobie znac choc w przekroju meczu messi zagral bardzo slabo jednakze gdyby strzelil te dwie 200 % procentowe okazje choc nie musial gdyz w obu sytuacjach mogl podac do chyba pedro to znow byloby ze messi jest nie z tego swiata a szkoda ze nie podal pewnie byloby 4-0 i kibice juz w 65 minucie wyszlilby ze stadionu. koncowka ciekawa w naszym wykonaniu smiem twierdzic ze gdyby z takim spokojem zagrali w pierwszym meczu z arsenalem to wiadomo jak by sie mecz zakonczyl, choc momentami ta gra w dziadka byla nurtujaca i dla graczy realu ktorzy faulowali co moglo sie skoczyc glupia kontuzja i dla kibica barcelony gdyz kilka razy klepka w polu karnym mogla sie zakonczy niepotrzebna strata. mecz wygrany i to najwazniejsze pozdro
0
słabo bez polotu i pomyslu w grze z przodu co mnie bardzo dziwi, mało ruchu. messi za bardzo chce i ten jego ciąg na bramke kończy sie na drugim lub trzecim obrońcy, gijon dobrze zagęszcza gre przed polem karnym. szkoda ze malo wejść alvesa prawą strona, adriano jednak nie jest tak błyskotliwy. martwi mnie troche tez duzo jak na barce strat prostych przy podaniach lub przyjęciu piłki, co nie zmienia faktu ze karny powinien być. trzeba strzelić 2 bramke żeby się nie skończyło głupią kontrą i nerwówką.
0
Ma ktoś zdolny link ?
0
dramat dramat i jeszcze raz dramat bez indywidualnej akcji lub stałego framentu gry bramkę ciężko będzie strzelić
0
http://www.marca.com/2012/01/17/futbol/equipos/real_madrid/1326781751.html