0

Ma ktoś zdolny link ?

0

na oficjalnej stronie madryckiej marci jest wyraźnie napisane o tym że Di Maria nie zagra i wątpie by były to gierki przedmeczowe

0

słabo bez polotu i pomyslu w grze z przodu co mnie bardzo dziwi, mało ruchu. messi za bardzo chce i ten jego ciąg na bramke kończy sie na drugim lub trzecim obrońcy, gijon dobrze zagęszcza gre przed polem karnym. szkoda ze malo wejść alvesa prawą strona, adriano jednak nie jest tak błyskotliwy. martwi mnie troche tez duzo jak na barce strat prostych przy podaniach lub przyjęciu piłki, co nie zmienia faktu ze karny powinien być. trzeba strzelić 2 bramke żeby się nie skończyło głupią kontrą i nerwówką.

0

http://real-tv-sport.com/channel-3.php

prossze bardzo linka do transmisji pozdrawiam i zycze milego ogladania

0

0

no i coz wygralismy lecz mecz nie byl widowiskiem jakiego sie spodziewalem rozwaga spokoj pierwsza bramka przypadkowa ale blysk geniuszu generala i kunszt strzelecki messiego dal o sobie znac choc w przekroju meczu messi zagral bardzo slabo jednakze gdyby strzelil te dwie 200 % procentowe okazje choc nie musial gdyz w obu sytuacjach mogl podac do chyba pedro to znow byloby ze messi jest nie z tego swiata a szkoda ze nie podal pewnie byloby 4-0 i kibice juz w 65 minucie wyszlilby ze stadionu. koncowka ciekawa w naszym wykonaniu smiem twierdzic ze gdyby z takim spokojem zagrali w pierwszym meczu z arsenalem to wiadomo jak by sie mecz zakonczyl, choc momentami ta gra w dziadka byla nurtujaca i dla graczy realu ktorzy faulowali co moglo sie skoczyc glupia kontuzja i dla kibica barcelony gdyz kilka razy klepka w polu karnym mogla sie zakonczy niepotrzebna strata. mecz wygrany i to najwazniejsze pozdro

0

cieszy tylko zwycięstwo gdyż poziom gry słabiutki...a myślałem że progress formy nie zostanie zachwiany...

0

http://www.iraqgoals.net/ch1.html

dobrze chodzi tylko gramy dramat wiec kto lubi dramaty i komedie to zapraszam

0

po boisku biega ich 21 plus jeden z kosmosu Andreas Iniesta co on gra to jest magia

0

pewnie te nowe audi im troszeczke w głowie jeszcze siedzą i wyścigi na torze ale mam nadzieje ze sie mylę....druga połowa

0

dramat najgorszy mecz w tym sezonie bez polotu zaangażowania chęci i pomysłu niby wszystko ok posiadamy piłkę jesteśmy na ich połowie ale głupie straty alvesa mogą się źle skończyć ponadto z przodu messi czuje zbyt pewnie i gra bardzo źle w sposób tzw. szarpany ale póki co nic mu nie idzie....ogólnie "gramy" w chodzonego mało ruchu w środku i z przodu...wydaje sie że almeria gra dobrze w obronie ale to bzdura każdy kto choć trochę zna się na piłce i spojrzy na i ch ustawianie się od razu dostrzerze chaos ale jest to pozytywny chaos gdyż barca nie ogarnia tematu i gdyby nie przypadkowy choć ładny gol pedro czuje że to almeria strzeliłaby bramkę i napsułaby nam nerwów, dobrze że mimo to wygrywamy choć pozostaje niedosyt nie bramek lecz gry...

0

no i powinien byc karny

0

gramy dobrze piłka jest przy nas to zawsze wielki plus... minusem jest brak ostatniego dobrego podania gdyż obrona chelsea jest dobrze zorganizowana nastawiona jak cała drużyna na kontrę wydaję mi się że bez przebłysku i indywidualnej akcji będzie ciężko o bramkę choć jeśli strzelimy szybko to reszta będzie tylko kwestią czasu...minusy kolejne to szkolne błędy środkowych obrońców i gdyby nie VV to było 0-1 więc nie ma co się spinać tylko "cały czas do przodu...staramy się'' pozdro Visca el Barca ą i tak będzie 2-0

0

no i prosze jak milo

0

dramat dramat i jeszcze raz dramat bez indywidualnej akcji lub stałego framentu gry bramkę ciężko będzie strzelić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?