0

Ja Cule

Szkoda, że ten zawodnik nie jest godzien reprezentowania barw Barçy. To kompletny niewypał, gdyby jeszcze się starał, a on w trakcie meczu zupełnie nic nie robi. Dawać Bojana na Inter, ten to chociaż stara się.

0

BAN

0

No, fajnie... ale gdzie będą siedzieć kibice Interu?

0

Katiusza, miscioch

Nie pękajcie. Te egzaminy to jedna wielka ściema. I tak przyjmą Was gdzie będziecie chcieli.

0

Nie oszukujmy się, on nic nie gra. Dobija piłkę do siatki z najbliższych odległości, jedynie z Arsenalem pokazał się z dobrej strony. Jeśli gracz kosztujący 68 mln euro ma spacerować po boisku w czasie meczu, prowokować i wymachiwać łapami do przeciwników i kolegów z drużyny to ja już wolę Bojana.

0

Ibrahujović musi zacząć mecz na ławce. Może to go czegoś nauczy.

0

Pyrzo_Barca

Lepsze mniejsze stawki za nierobienie niczego niż większe za ciągłą grę.

0



Patrzcie na sztuczny uśmiech Zlatana w 0:11. ;]

0

W pierwszej połowie niech wyjdą najmocniejszym składem, strzelą bramki i po przerwie zmiany za Messiego, Ibre i Xaviego.

0

Ostatnie zdanie mnie rozśmieszyło.

0

Jeśli tego nie wygrają to można zapomnieć o Interze i LM.

0

"Zamiast wyrzuconych w błoto pieniędzy za Ibre,mógł pozyskać kreatywnego pomocnika bo takiej osoby nam brakuje"

W życiu nie przeczytałem na tej stronie większego głupstwa. Ludzie, skąd Wy się bierzecie? Słyszałeś o kimś takim jak XAVI czy INIESTA? Czy może jesteś kibicem od dzisiaj? Ręce opadają.

0

Pyrzo_Barca

My mogliśmy sobie chcieć, bo przecież zarząd Barcelony konsultuje transfery z fcbarca.com. Większość widziała w składzie Ville, niestety Laporta nie chciał dołożyć tych paru mln, bo zostałby wielki problem - Eto'o. Zresztą sam Guardiola chciał zmiany napastnika.

0

Nie ma co obwiniać jednego zawodnika, bo cały zespół zagrał jak 3 liga ekstraklasy. A co do Ibry, to czemu on w ogóle nie strzela z dystansu? W Interze 2/3 z jego bramek były tak strzelone.

0

Pyrzo_Barca

Henry ma kontrakt do czerwca 2011.

0

Teraz czeka Nas najdłuższy tydzień w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że będzie warto czekać! Chcę zobaczyć Inter na kolanach i spektakl Barcy! Wierzymy Panowie!

0

typek12

Puyol i Stanković.

0

Ja przygotowuję się pesymistycznie, by po wygranej mieć ogromną satysfakcję, a po (stfu!) przegranej nie być rozczarowanym. Rozum ma wątpliwości, ale serce mówi, że to WYGRAMY! Vamos!

0

A tak na marginesie to co jest dla Ciebie ważniejsze: honor hiszpańskiej piłki w Champions League czy porażka Barcy?

0

marco9512

-> www.realmadrid.pl

0

alkopoligamista

Od kiedy jesteś kibicem Interu? Od dzisiaj? Twoja kadencja może się skończyć szybciej niż myślisz. Uwierz mi, że Barca na Camp Nou będzie grać na 200% swoich możliwości, a Inter... będzie mógł tylko się bronić. 2-0 osiągnęliśmy z Wami bez Ibry i Messiego więc dlaczego mielibyśmy nie strzelić w możliwie najmocniejszym składzie i to u siebie? Dzisiejszy mecz to prawdopodobnie wpadka, więc bójcie się makaroniarze.

0

lopezinho88

Zadajesz pytania retoryczne na rm.pl :)

0

Wystarczy, że Inter wciśnie choć jedną bułę i jest już praktycznie po meczu. W rewanżu Pep musi zająć się przede wszystkim obroną, dzisiaj to właśnie ona sprawiała najwięcej problemów. W meczu z Xerez niech wypróbuje zawodników, wybierze najlepszych i wystawi ich z Interem. Najbliższy ligowy mecz pokaże na czym stoimy.

0

Liga:

Eto'o - 12

Ibra - 15

Liga Mistrzów:

Eto'o - 2

Ibra - 4

WTF?

0

Iniesta przy dobrych wiatrach wróci na (miejmy nadzieję) finał więc o czym Ty mówisz?

0

Ramon59

Jestem pewien, że to nie kibic Interu tylko sRealu. ;)

0

lavirra

No tak, ale mógł wpuścić jeszcze np Bojana za Maxwella, co by to zaszkodziło?

0

A żeby było śmieszniej to jeszcze Puyol nie zagra. ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?