mushi25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja Cule
Szkoda, że ten zawodnik nie jest godzien reprezentowania barw Barçy. To kompletny niewypał, gdyby jeszcze się starał, a on w trakcie meczu zupełnie nic nie robi. Dawać Bojana na Inter, ten to chociaż stara się.
0
BAN
0
http://img203.imageshack.us/img203/7553/3603210afe2ba327794a4d1.jpg
0
No, fajnie... ale gdzie będą siedzieć kibice Interu?
0
Katiusza, miscioch
Nie pękajcie. Te egzaminy to jedna wielka ściema. I tak przyjmą Was gdzie będziecie chcieli.
0
http://sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=708002&idseccio_PK=803
Przewidywany skład na Inter.
0
Nie oszukujmy się, on nic nie gra. Dobija piłkę do siatki z najbliższych odległości, jedynie z Arsenalem pokazał się z dobrej strony. Jeśli gracz kosztujący 68 mln euro ma spacerować po boisku w czasie meczu, prowokować i wymachiwać łapami do przeciwników i kolegów z drużyny to ja już wolę Bojana.
0
Ibrahujović musi zacząć mecz na ławce. Może to go czegoś nauczy.
0
Pyrzo_Barca
Lepsze mniejsze stawki za nierobienie niczego niż większe za ciągłą grę.
0
Patrzcie na sztuczny uśmiech Zlatana w 0:11. ;]
0
W pierwszej połowie niech wyjdą najmocniejszym składem, strzelą bramki i po przerwie zmiany za Messiego, Ibre i Xaviego.
0
Ostatnie zdanie mnie rozśmieszyło.
0
Jeśli tego nie wygrają to można zapomnieć o Interze i LM.
0
"Zamiast wyrzuconych w błoto pieniędzy za Ibre,mógł pozyskać kreatywnego pomocnika bo takiej osoby nam brakuje"
W życiu nie przeczytałem na tej stronie większego głupstwa. Ludzie, skąd Wy się bierzecie? Słyszałeś o kimś takim jak XAVI czy INIESTA? Czy może jesteś kibicem od dzisiaj? Ręce opadają.
0
Pyrzo_Barca
My mogliśmy sobie chcieć, bo przecież zarząd Barcelony konsultuje transfery z fcbarca.com. Większość widziała w składzie Ville, niestety Laporta nie chciał dołożyć tych paru mln, bo zostałby wielki problem - Eto'o. Zresztą sam Guardiola chciał zmiany napastnika.
0
Nie ma co obwiniać jednego zawodnika, bo cały zespół zagrał jak 3 liga ekstraklasy. A co do Ibry, to czemu on w ogóle nie strzela z dystansu? W Interze 2/3 z jego bramek były tak strzelone.
0
Pyrzo_Barca
Henry ma kontrakt do czerwca 2011.
0
Teraz czeka Nas najdłuższy tydzień w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że będzie warto czekać! Chcę zobaczyć Inter na kolanach i spektakl Barcy! Wierzymy Panowie!
0
typek12
Puyol i Stanković.
0
Ja przygotowuję się pesymistycznie, by po wygranej mieć ogromną satysfakcję, a po (stfu!) przegranej nie być rozczarowanym. Rozum ma wątpliwości, ale serce mówi, że to WYGRAMY! Vamos!
0
A tak na marginesie to co jest dla Ciebie ważniejsze: honor hiszpańskiej piłki w Champions League czy porażka Barcy?
0
marco9512
-> www.realmadrid.pl
0
alkopoligamista
Od kiedy jesteś kibicem Interu? Od dzisiaj? Twoja kadencja może się skończyć szybciej niż myślisz. Uwierz mi, że Barca na Camp Nou będzie grać na 200% swoich możliwości, a Inter... będzie mógł tylko się bronić. 2-0 osiągnęliśmy z Wami bez Ibry i Messiego więc dlaczego mielibyśmy nie strzelić w możliwie najmocniejszym składzie i to u siebie? Dzisiejszy mecz to prawdopodobnie wpadka, więc bójcie się makaroniarze.
0
lopezinho88
Zadajesz pytania retoryczne na rm.pl :)
0
Wystarczy, że Inter wciśnie choć jedną bułę i jest już praktycznie po meczu. W rewanżu Pep musi zająć się przede wszystkim obroną, dzisiaj to właśnie ona sprawiała najwięcej problemów. W meczu z Xerez niech wypróbuje zawodników, wybierze najlepszych i wystawi ich z Interem. Najbliższy ligowy mecz pokaże na czym stoimy.
0
Liga:
Eto'o - 12
Ibra - 15
Liga Mistrzów:
Eto'o - 2
Ibra - 4
WTF?
0
Iniesta przy dobrych wiatrach wróci na (miejmy nadzieję) finał więc o czym Ty mówisz?
0
Ramon59
Jestem pewien, że to nie kibic Interu tylko sRealu. ;)
0
lavirra
No tak, ale mógł wpuścić jeszcze np Bojana za Maxwella, co by to zaszkodziło?
0
A żeby było śmieszniej to jeszcze Puyol nie zagra. ;/