mushi25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moratti musi mieć pompę z Barcy, w wakacje ubił interesu swojego życia.
0
Bykunn
Pokraczne wyczyny Pique w polu karnym to ciągnięcie gry?
lopezinho88
To właśnie Xavi najwięcej próbował, oglądając go miałem nadzieję na korzystniejszy wynik. Busquets? Wraz z Keitą wzbudzali we mnie dziką agresję.
0
Valdes - 6
Alves - 2
Puyol - 3
Pique - 3
Maxwell - 4
Abidal - 5
Keita - 1
Busquets - 2
Xavi - 5
Pedro - 6
Messi - 3
Ibra - 2
0
Patrzcie na tego wieśniaka: INTER 3-1. Dostosował nick do sytuacji. :D
0
Widać wyraźny brak Iniesty w pomocy, Keita dzisiaj to jakaś kpina. Pep nie może eksperymentować ze składem w tak ważnych meczach. Ostatnio u siebie sklepaliśmy ich 2-0 bez Ibry i Messiego! WALCZYMY PANOWIE!
VeB!
0
VAAAAAAAAAAMMMMMMMOOOOOOOOOSSSSSSSSSSS!
0
@Pyrzo_Barca
O Jezu, znowu przyszło dziecko pojeździć po Zlatanie. Poczekaj jeszcze na swojego chłopaka Bykunna, razem raźniej. ;)
Co do Ibry to świetna wiadomość, w sobotę może jeszcze odpoczywać, ale na Inter musi być w 100% gotowy.
0
Skoro gra cały czas to widocznie tego odpoczynku nie potrzebuje. Wątpię, by Pep wystawiał zmęczonego Messiego czy kogokolwiek innego do pierwszej 11. To on pracuje z Nimi codziennie i to on wie najlepiej czego im potrzeba.
0
Co Wy tak wyjeżdżacie cały czas z tym odpoczywaniem? Przecież trenują dziennie góra 4-5 godzin, a nie po 12. Messi żeby utrzymać swoją formę musi GRAĆ! Tak samo Xavi. Teraz będą Nam bardzo potrzebni.
Vamos!
0
boojan27
Zlatan też nie był potrzebny, przecież mamy Bojana... Niestety Bojan w wielkich meczach nic nie gra. Jak na razie jest podobny do Higuaina - gracz na słabsze mecze.
0
IceMan
Piszę się UPOKORZONY. ;)
0
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/es/1330002280918/noticia/Noticia/En_recuerdo_de_las_96_victimas_del_accidente_aereo_en_Rusia.htm
0
Babin17
Niestety muszę Cię zmartwić i powiedzieć Ci, że w wyjściowej JEDENASTCE może wystąpić tylko JEDENASTU graczy. ;
0
"Ibra no jugará en Madrid"
sport.es
0
http://sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=703009&idseccio_PK=803
0
Prawdopodobnie powiedział dokładnie to, co chcieliby powiedzieć sami zawodnicy Barçy przed GD. ;)
0
Już od dawna Ronaldo gra wraz z Higuainem na środku ataku, a nie na skrzydle. Zresztą on grywa na lewym skrzydle, a to teren Alvesa. ;)
0
Ja wyczuwam dwubramkową przewagę. Myślę, że będzie 3-1.
0
Może sprecyzujesz kogo nazywasz sezonowcem?
0
Podliczając jego dotychczasowy dorobek to zapewnił Barçy ok. 30 bramek (asysty + gole we wszystkich rozgrywkach). Nie zapominajmy, że to jeszcze nie koniec sezonu. Nie jestem fanboy'em Zlatana, broń Boże, po prostu nie mogę patrzeć na to jak przyczepiacie się go za dosłownie wszystko. Eto'o to już gracz Interu, a Ibra Barçy. Kropka.
0
A czego spodziewałeś się po zawodniku przychodzącym z ligi włoskiej do hiszpańskiej? Gry zespołowej? Nie bądź śmieszny. Prawda jest taka, że to Ibra ciągnął wyniki Barçy w ostatnich meczach, teraz pod jego nieobecność może być różnie (podkreślam, może, ale nie musi). Miejmy nadzieję, że Bojan zagra tak jak dziś, bo na Henry'ego nie ma co liczyć.
0
Lepiej traktowany? O czym Ty mówisz? Zdobył dla Nas masę cennych punktów, teraz, gdy wracał już do formy, łapie kontuzję, to może odbić się na wynikach całego zespołu. Jak wszyscy widzimy, Messi nie gra od kilku meczy na najwyższym poziomie, w meczu na Camp Nou może zabraknąć egzekutora, którym od kilku meczy był Ibra.
0
Bojan błyszczy w lidze, grubsze mecze mogą go przerosnąć.
0
Piszą o tym może dlatego, że to dzięki niemu wywieźliśmy cenny remis z Londynu? Jak w ogóle można czepiać się newsa o zawodniku Barçy na stronie o Barcelonie? Masz jakąś obsesję na jego punkcie? Może zakochałeś się w Eto'o?
0
Bykunn
Antypatia do Zlatana to wyłącznie Twój problem. Skoro jest zawodnikiem Barçy to o kim mają pisać? O Ronaldo?
0
Proszę Panowie, może to Was pogodzi.
0
obiektywniejade
Widać jak oglądałeś mecz... To nie były żadne kontry tylko gole po idealnych podaniach od Pique i Xaviego.
0
Puyol nie zagra, bo ma na koncie czerwoną kartkę.
0
Oczywiście absencja Zlatana, po tym jak grał w ostatnich kilku meczach, to duże osłabienie, ale z drugiej strony Bojan pokazał dziś, że można na niego liczyć. Z jednej strony to dobrze, bo okaże się co Bojan prezentuje w ważniejszych meczach. Ibra niech kuruje się na GD.
0
Występ Zlatana z Arsenalem jest wykluczony, mecz z Realem stoi pod dużym znakiem zapytania. Z Jeffrenem i Toure wszystko ok, Pique pauzuje od 6 do 7 dni.