musli1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kalisz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli przez kilka lat oglądałem najlepszą 9 w historii czyli Suareza, to jako kibic Barcelony mam prawo narzekac na swojego rodaka
1
Najbardziej irytujące, ze Cancelo dostał kartkę gdy robił rajd z pilka przy nodze i delikatnie machnął ręką w pelnym sprincie. Ogolnie wychodzi ze ma sie dwa wyjscia, albo dostac zolta ze nie dasz sobie zabrac pilki albo zabiora Ci pilke i nie odgwizdza faulu przeciwnika. Chore...
1
Nigdy nie moglem uwierzyc, ze powrot trwa 6-8 miesiecy, dopoki sam nie zerwalem przednich. Po 6 miesiacach nie jestem w stanie wykonac sprintu
0
@Emhyr
Byłem na meczu z Wyspami Owczymi. Nie zdajecie sobie sprawy, ile biletow PZPN rozdaje po swoich wojewodzkich zwiazkach dla dzieciakow z roznych klubów. Pelno bylo 20 osobowych grup dzieciakow z trenerami w bluzach typu "LKS Kozlatkow". Akcja pusty narodowy nie do zrealizowania.
1
@Comentateiro
Problem w tym, że w kraju mamy kilka milionów osób, które wyglądają i zachowują się jak Kaczynski. Kilka milionów które myśli, że to nieomylny przywodca z krwi i kosci. Nie wierzylem, ze uda sie obalic PIS, od miesiaca jestem szczesliwym czlowiekiem
4
Z PISem powinno sie jechac teraz do spodu. Oni przez 8 lat niszczyli ten kraj, nie szanowali Polakow i Polski. Dzis to dopiero przystawka.
0
Wiecie o co mam największy żal do Leo? Że nie został u nas za darmo, tak po ludzku, po kibicowsku, na pewno gdyby chciał to by ogarneli to prawnie. Czlowiek ostatnie pieniadze wydaje zeby go zobaczyć na zywo, a on tylko za tymi pieniedzmi i pieniedzmi.
2
Ale żeby tyle dni szukać mordercy dziecka po lesie? 1000 osob zaangażowanych, helikoptery, cuda i nic. Naprawdę wystaczy odrobina sprytu by przechytrzyc wszystkie dostępne sluzby w tym kartonowym panstwie?
1
Za 12 dni wybierzemy byc albo nie byc w Europie. Ludzie, opamiętajcie sie, tylko Tusk moze nas uratować
1
Za 13 dni wybierzemy Europę lub Białoruś. I to obojetnie na kogo oddaci3 glos. Albo Europa albo Bialorus
3
@Danny Gaucho nigdy nie zapomne jak z Gaucho poszedl w balety i po jednej z imprez zrobili mu zdjecie jak nieprzytomny wsiada do taksowki z podpisem:"najlepszy wystep dos santosa w tym sezonie"
1
Komentarz usunięty
10
Niepojęte ile poziomów lepszy jest Cancelo od Roberto. Wystarczyło wymienic 2 elementy na 2 Joao i wyglada to niesamowicie
0
@TheNekro94
Od wczoraj sie zastanawiam kto bedzie gosciem w Hejt Parku. Mileniajsi i ich gowniane skroty
2
Przypominam, że Konfederacja jest za całkowitym zakazem aborcji!
2
Dostałem 48h bana za wstawienie wypowiedzi Zbyszka Stonogi po wyborach z wygwiazdkowanymi przekleństwami. Tą wypowiedź za 20 lat dzieci w szkołach będą rozkładać na czynniki pierwsze. LUDZIE!! CO WY ROBICIE!!!
"To jest dramat"
17
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@paweldunajecfcb plush na karte, 20 zl miesiecznie, 5 gb neta, wszystko nielimitowane. Telefony zawsze kupuje na allegro w ratach 0%, zadna siec nie da Ci telefonu w takiej cenie, policz sobie raty w sieci i ile lacznie zaplacisz za telefon
0
@koksik2700
Pamietaj tylko, że Konfa jest za calkowitym zakazem aborcji. Porozmawiaj z narzeczona/zona czy bedzie chciala ryzykowac wlasnym zyciem by urodzic martwy plod w imie zasad pana mentzena
9
Nie ma najpiekniejszego w najlepszej 30? Zaplacze sie piekny na smierc
6
Zapłacili za 6 pkt przewagi a sa tylko 2 to im sie nie dziwie, ze boli. Mozliwosc przedstawienia kazdej sytuacji w 2 roznych perspektywach to najwieksze kurestfo dzisiejszych czasow. Zaczynajac od pilki, konczac na polityce.
9
Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego za dzieciaka gdy 1 wrzesnia byl w piatek to szedlem na rozpoczecie roku a teraz przelozyli rozpoczecie na 4 wrzesnia?
8
Po 20 latach oglądania piłki mam dość ciągłego wybijania pilki po gwizdku, przeciagania gry, dlugiego wybijania piatek. Zrobcie w koncu 2x30 minut z zatrzymywaniem czasu!
9
Reportaż o Janoszek top ale czy naprawde wszyscy zapomnieli o 17 latku, ktory robil niesamowita kariere MMA w Trondheim. Bonus BGC był w tych klamstwach sto razy bardziej niewiarygodny a szedl w zaparte.
1
#CodziennieAżDoWyborów
#ListaAfer
#KoniecPISU
Dzień 6:
14 kwietnia w Warszawie wylądował Antonow An-225 Mrija - największy transportowy samolot świata. Sprzęt medyczny, który przyleciał do Polski, odbierali premier Mateusz Morawiecki i Jacek Sasin. Jak donosiły media maseczki, warte 5.5 mln złotych, które przyleciały do Polski z Chin, nie spełniają norm bezpieczeństwa i nie nadają się do użytku. Potwierdziło to badanie, zlecone przez Ministerstwo Zdrowia.
1
#CodziennieAzDoWyborów
#ListaAfer
#KoniecPISU
Dzień 5:
Prezydent Andrzej Duda ułaskawił partyjnego kolegę Mariusza Kamińskiego, skazanego za nadużycia, których dopuścił się jako szef CBA przy aferze gruntowej. Andrzej Duda dokonał ułaskawienia mimo faktu, że wyrok na Kamińskim nie był prawomocny.
3
#CodziennieAzDoWyborow
#ListaAfer
#KoniecPISU
Dzień 4: Śledztwo dziennikarskie wykazało, że Ministrowie rządu PiS sami sobie przyznawali nagrody, które tak naprawdę były systematycznie wypłacane jako drugie pensje. Media podają informację, że w ciągu 2,5 roku rządów PiS na nagrody z publicznych pieniędzy wydano ponad 2 mln zł.
1
#CodziennieAzDoWyborów
#ListaAfer
#KoniecPISU
Dzień 3:
Szef NIK Marian Banaś posiadał kamienicę, w której wynajmowane były pokoje na godziny. Biznes w kamienicy Mariana Banasia prowadzić mieli gangsterzy związani z mafią sutenerską. Po ujawnieniu afery przez dziennikarzy "Superwizjera" wyszło na jaw, że Prezes NIK mógł zatajać fakt posiadania kamienicy przed Urzędem Skarbowym.
1
#CodziennieAzDoWyborów
#ListaAfer
#KoniecPISU
Dzień 2:
Ministerstwo Zdrowia w trakcie pandemii zakupiło ponad 1200 respiratorów od firmy handlarza bronią, która nigdy wcześniej nie działała na rynku medycznym. Do Polski trafiło jedynie 50 urządzeń, za respiratory widmo ministerstwo zapłaciło 100 mln zł. Oczywiście do dzisiaj nikt nie poniósł za to żadnych konsekwencji.
4
#CodziennieAzDoWyborow
#ListaAfer
#KoniecPISU
Rozpoczynam akcję, w której codziennie uslyszycie o aferze partii rządzącej, aż do dnia wyborów, w ktorych mam nadzieje ze PIS z kretesem przegra.
Dzień 1: w 2020 roku Jacek Sasin wydał z rządowych pieniędzy 70 mln złotych na wybory kopertowe, które się nie odbyły i do dzisiaj nie został ukarany.