0

Ja liczę na to, ze Ibra zagra od początku i pomoże drużynie w awansie do 1/4 LM. Sezon się jeszcze nie skończył a jestem o tym przekonany, ze z Ibra w ataku zdobędziemy podwójną koronę.

0

Stuttgart zagrał wczoraj na 100% możliwości i dodał do tego dużo biegania i ambicji, a nasza Barcelona nie zagrała nawet na 50% swoich możliwości a mimo tego wywieźliśmy korzystny wynik. To już jest runda pucharowa wiec płakanie po remisie 1:1 na wyjeździe jest śmieszne. Bramka na wyjeździe daje nam komfort a jeszcze mamy spotkanie u siebie. Pamiętajcie, ze sezon w tym roku kończy się wcześniej (MS 2010). A Guardiola szykuje formę naszych piłkarzy na najważniejsze mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?