0

Że Ci się chce... :)

1

większych bzdur dawno nie przeczytałem. Chwała Ci za to ;)

3

a może po prostu ludzie pracują i mają też inne obowiązki i nie mogą sobie pozwolić na oglądanie każdego meczu :)

11

Tak, ponieważ gra więcej drużyn. To specjalna edycja.

4

Polecam czytać artykuł ;)

7

Nie ma rzeczy niemożliwych (hehe), ale oczywiście masz rację :)

2

Ściahu... Idź się przewietrzyć, przyjacielu! Atletico to królowie. Aupa Atleti i do przodu.

3

Tak, tak. Podobne, bo to też podsumowanie najlepszych wàtków sezonu :)

0

Nic innego tylko obok La Rambli założyć "klub porzuconych i samotnyh serc"

9

Ja proponuję lody czekoladowe i komedię romantyczną. Na zakąskę chipsy.

2

a to przepraszam, wygłupiłem się :(

1

I slusznie :)

5

Byłem na tym meczu :)))

11

29 lat, doświadczony, jeszcze trochę gdy ma przed sobą, wrócił do formy, a przede wszystkim jest za darmo :) czego chcieć więcej?

5

Ten "Aspaniol" zapowiada się intrygująco

0

Jeżeli mam wybierać, to wybieram madrycką prasę ;)

56

Okładka Sportu, to kolejny przykład, że katalońska prasa, to jednak żart.

39

Dzięki :*

110

Oby Bułka nie skończyła w Barcelonie tak jak Hleb i będzie dobrze :)

7

No nie... o kim my byśmy teksty pisali, gdyby faktycznie odszedł ;)

9

Robimy sześć zer :)

41

Nie wiem, czy Sport ostatnio miał rewolucję w dziale graficznym, czy o co chodzi, ale ich okładki w końcu jakoś wyglądają. Inna sprawa, że troszkę kopiuj-wklej z Marki.

3

Znajdziemy go! :)

0

Hohohoho komentarz tygodnia.

0

tak, literówka ;)

1

+ pierwszych trzech starć z Barceloną na początku sezonu nawet już nie będę wyciągał ;)

1

"przereklamowana gwiazdeczka" / "widziałem wystarczająco dużo" :))) aha, czyli zapewne "nie widziałem, ale się wypowiem". Laporte, jak powszechnie wiadomo, miał świetne wejście do drużyny, co spowodowało zainteresowanie jego osobą największych klubów, ba, Barcelona widziała w nim następcę Puyola. Później faktycznie było dużo gorzej, ale to zrozumiałe - młody zawodnik, więc ma pewnie wahania formy. Poprzedni sezon był mało udanym, ale podobnie jak całego Athletiku. Obecny sezon? Pisanie, że jest przereklamowany świadczy o ignoracji i po prostu nieznajomości tematu. W końcu się ogarnął, wróciła pewność siebie i jest obecnie jednym z lepszych obrońców ligi (czasami zdarzają mu się pomniejsze błędy). Dwukrotnie lądował w zestawieniu najlepszej jedenastki miesiąca ligi, z ATLETICO był najlepszym graczem swojej drużyny (strzelił nawet gola), bardzo dobrze zagrał też przeciwko Realowi Madryt. Oba mecze przegrane 1:2, więc zapewne wnioskujesz, że zagrał słabo, ale wystarczy je obejrzeć, a będziesz wiedział, że przereklamowany to on nie jest. To chyba czołowe drużyny, czy nie?

1

Nadal nie odpowiedziałeś ile meczów z Laporte widziałeś i widzę, że szybko zmieniasz temat na Bartę. Otóż Bartra pewnym obrońcą nie jest i zapewne póki nie odejdzie z Barcelony nie będzie - brakuje mu ogrania i nawet w meczach z Levante, czy Getafe jest niepewny. Po drugie poproszę na drugi raz grzeczniej.

1

"jakiś jego dobry mecz z nami albo z kimś innym czołówki? " czyli zakładam, że w tym sezonie Athletiku wiele nie widziałeś ;)

5

analiza taktyczna bez komentarza odnośnie Jacka Gmocha. Chyba takiej jeszcze nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?