" w samych superlatywach" hmmm no nie wiem ;) człowiek inteligentny jednak z łatwością dostrzeże człowieka próżnego, zapatrzonego w siebie, który irytuje. Ciężko tego nie dostrzec w tym filmie i łatwo stracić do gościa sympatię.
Nie, on po prostu nie był przygotowany i po raz kolejny wyszło jakim jest debilem i żeruje tylko na agresji i mówieniu, że wszystko jest źle. Na PO i PiS nie trzeba głosować, są inne alternatywy.
" Szkoda tylko, że Polacy zarabiają tyle ile zarabiają." - hmm, ale nie wiem co tutaj mają politycy pomóc. Oni nie sprawią, że człowiek się ogarnie i zacznie rozwijać. Co do wyboru między PiS i PO to też się nie zgodzę, bo ja na PiS nigdy bym nie zagłosował, wystarczyły mi lata 2005-2007 ;)
w zasadzie można odnieść do obu, bo to "ciepłe przywitanie" to dla mnie była po prostu jasno zauważalna szydera ze strony Camp Nou, dlatego niezbyt uważam to za to tytułowe "ciepłe przywitanie". Dla mnie to było dość ironiczne przywitanie ze strony Camp Nou, stąd też moja ironia, z którą niektórzy mają problem, a ci bardziej komiczni zarzucają mi brak szacunku do piłkarza :)
Droga wyrocznio… jeżeli naprawdę uważasz, że to było ciepłe przywitanie, to obejrzyj sobie jeszcze raz ;) dla mnie to była szydera w najczystszej postaci, pomijając już czy to ładne zachowanie, czy nie.
To niezwykle fascynujące, że pomimo nie najlepszej formy, cholernie trudnego terminarzu i niezliczonej liczby kontuzji, Barca ma tyle samo punktów co Real. Cudowne.
Piękna ironia, że Barca zagrała dwa razy lepiej niż z Leverkusen, a tu przegrali. Tak czasami bywa. Dzisiaj wyjątkowo pechowo. Btw. jak widać ter Stegen nie był źródłem problemów.
Spokojnie. Cały czas przyglądamy się jak użytkownicy korzystają z tej "wolności" i jeżeli będzie trzeba, to wyciągniemy jakieś wnioski. Z jednym sie zgadzam - nie można z tego miejsca zrobić kompletnej dziury, tj. pisania "że właśnie umyło się zęby", "mam do sprzedania coś"
Itd., dlatego jak będzie trzeba wprowadzić jakieś ograniczenia, to w końcu to zrobimy. Na razie sprawdzamy jak działa kompetna wolność i dowolność pisania.
W jaki sposób ma strona stracić na JAKOŚCI skoro wszystkie tematy niezwiązane z tematem newsa i dyskusją o rzeczach podanych w newsach została przekierowana w inne miejsce? To właśnie służyć podniesieniu jakości, a jak użytkownicy wykorzystują La Rambla, to już ich wybór - my daliśmy narzędzie do dyskusji ogólnych ;)
5
" w samych superlatywach" hmmm no nie wiem ;) człowiek inteligentny jednak z łatwością dostrzeże człowieka próżnego, zapatrzonego w siebie, który irytuje. Ciężko tego nie dostrzec w tym filmie i łatwo stracić do gościa sympatię.
0
Ale w czym problem?
67
Dobrze. Więcej zarobi się na wygranej Barcelony :)
4
Prawdopodobnie stąd znak zapytania przy "Lucho stawia na 4-4-2" Szerloku ;)
42
A Ty z Lucho na odprawie byłeś, że pouczasz nieogarniętych? :)
3
Idolo ;)
17
ciężko czuć ;)
0
Nie, on po prostu nie był przygotowany i po raz kolejny wyszło jakim jest debilem i żeruje tylko na agresji i mówieniu, że wszystko jest źle. Na PO i PiS nie trzeba głosować, są inne alternatywy.
" Szkoda tylko, że Polacy zarabiają tyle ile zarabiają." - hmm, ale nie wiem co tutaj mają politycy pomóc. Oni nie sprawią, że człowiek się ogarnie i zacznie rozwijać. Co do wyboru między PiS i PO to też się nie zgodzę, bo ja na PiS nigdy bym nie zagłosował, wystarczyły mi lata 2005-2007 ;)
1
nikt nie lubi cenzury, my także, ale zależy w jaki sposób o niej dyskutujesz ;)
4
Przeciez Kukiz byl najgorszy, w zasadzie nic nie powiedzial. Na pewno debate ogladales? :)
0
San Andreas to nie film. TO pretenduje do miana filmu ;)
1
w zasadzie można odnieść do obu, bo to "ciepłe przywitanie" to dla mnie była po prostu jasno zauważalna szydera ze strony Camp Nou, dlatego niezbyt uważam to za to tytułowe "ciepłe przywitanie". Dla mnie to było dość ironiczne przywitanie ze strony Camp Nou, stąd też moja ironia, z którą niektórzy mają problem, a ci bardziej komiczni zarzucają mi brak szacunku do piłkarza :)
1
a gdzie ten brak szacunku? :)
1
Droga wyrocznio… jeżeli naprawdę uważasz, że to było ciepłe przywitanie, to obejrzyj sobie jeszcze raz ;) dla mnie to była szydera w najczystszej postaci, pomijając już czy to ładne zachowanie, czy nie.
3
Nie wim gdzie zakwestionowałem, że Douglas nie jest "nasz". Zresztą trochę dystansu do "swoich" piłkarzy też nie zaszkodzi.
1
spokojnie, nie musisz tak poważnie reagować ;)
10
Ciepło jak ciepło… szydera całkiem niezła ;)
6
na bierząco? :)
1
Ja jeszcze nie widziałem rzeczowej dyskusji o polityce na FCBarca.com ;)
rozumiem ten temat, ale nie kiedy rozpoczyna go "internetowy troll"
17
Z matematyki zawsze byłem słaby :)
2
To jest jakiś błąd, a nie nowa czcionka ;)
0
jaka nowa czcionka?
0
biorąc pod uwagę, że ja obstawiałem stratę trzech/czterech punktów to dla mnie cudownie ;)
33
To niezwykle fascynujące, że pomimo nie najlepszej formy, cholernie trudnego terminarzu i niezliczonej liczby kontuzji, Barca ma tyle samo punktów co Real. Cudowne.
3
Niestety dla pokolenia Pepa Guardioli itd. jedna/dwie porażka (i to po dobrym meczu!) bywają nie do przeżycia, ale z tym już nic nie poradzisz ;)
41
Piękna ironia, że Barca zagrała dwa razy lepiej niż z Leverkusen, a tu przegrali. Tak czasami bywa. Dzisiaj wyjątkowo pechowo. Btw. jak widać ter Stegen nie był źródłem problemów.
3
Spokojnie. Cały czas przyglądamy się jak użytkownicy korzystają z tej "wolności" i jeżeli będzie trzeba, to wyciągniemy jakieś wnioski. Z jednym sie zgadzam - nie można z tego miejsca zrobić kompletnej dziury, tj. pisania "że właśnie umyło się zęby", "mam do sprzedania coś"
Itd., dlatego jak będzie trzeba wprowadzić jakieś ograniczenia, to w końcu to zrobimy. Na razie sprawdzamy jak działa kompetna wolność i dowolność pisania.
0
Będę 21-25 października ;)
15
W jaki sposób ma strona stracić na JAKOŚCI skoro wszystkie tematy niezwiązane z tematem newsa i dyskusją o rzeczach podanych w newsach została przekierowana w inne miejsce? To właśnie służyć podniesieniu jakości, a jak użytkownicy wykorzystują La Rambla, to już ich wybór - my daliśmy narzędzie do dyskusji ogólnych ;)
0
Różnie bywa. Przez cztery lata nie miałem żadnego mandatu, a jak się posypały w miesiąc do doszedłem nagle do 18 punktów ;) teraz od roku znów spokój.