Podsumowanie ocen, to już pytanie nie do nas ;) "Podsumowanie La Liga" na pewno było ostatnie, bo już w zasadzie z naszej strony wszystko podsumowaliśmy, co można było podsumować. Epos? Może jak uda się uporać z egzaminami itd. to coś takiego powstanie. Krótko pisałem tutaj: http://www.fcbarca.com/63999-krolewska-droga-barcelony.html ale wiem, że to może nie wystarczyć. Ale zobaczymy ;)
Lucas to jeszcze jako tako. A co powiedzieć o Felipe Andersonie? W zasadzie to obecnie najlepszy (obok Neymara oczywiście) Brazylijczyk jaki gra w Europie. Co powiedział Dunga? Że "nie jest gotowy" i wolał w jego miejsce ROBINHO. idźmy dalej… Jonathas był jedynym z najlepszych napastników ligi hiszpańskiej, ale Dunga wolał… Tardelliego. No i jak tu cos wygrywać?
Dlatego napisałem "ma to być koniec", bo na razie informują o tym lokalne media. Mówi się, że został wyrzucony z kadry, ale jakoś nie mogę uwierzyć, że wyrzuciliby takiego Vidala. Trzeba czekać.
8
To w ciągu dnia czy o 21/22? ;)
14
Oczywiście. Przenoszą Copa America do Europy na fazę pucharową i wtedy będzie w dzień.
6
Na konferencji przeprosił, policja go puściła to gra ;)
0
Coś może się wykombinuje ;)
0
Podsumowanie ocen, to już pytanie nie do nas ;) "Podsumowanie La Liga" na pewno było ostatnie, bo już w zasadzie z naszej strony wszystko podsumowaliśmy, co można było podsumować. Epos? Może jak uda się uporać z egzaminami itd. to coś takiego powstanie. Krótko pisałem tutaj: http://www.fcbarca.com/63999-krolewska-droga-barcelony.html ale wiem, że to może nie wystarczyć. Ale zobaczymy ;)
23
Co za populista. A konkrety?
12
Kłaniamy się ;) w przyszłym sezonie też tu będziemy!
3
Gość, który kiedyś nie sprawdził się w Atletico ;)
4
Lucas to jeszcze jako tako. A co powiedzieć o Felipe Andersonie? W zasadzie to obecnie najlepszy (obok Neymara oczywiście) Brazylijczyk jaki gra w Europie. Co powiedział Dunga? Że "nie jest gotowy" i wolał w jego miejsce ROBINHO. idźmy dalej… Jonathas był jedynym z najlepszych napastników ligi hiszpańskiej, ale Dunga wolał… Tardelliego. No i jak tu cos wygrywać?
0
Na pewno za to? Wcześniej mówiło się, że za kopnięcie piłki.
0
Myślę, że tak. Wyżycie jest tutaj dobrym określeniem ;) taka pomarańczowa kartka za pajacowanie i po kłopocie
4
To wygląda na celowe kopnięcie? Jeżeli nawet, to czerwona kartka jest absurdalna https://vine.co/v/eiZupEzT6ra
5
No nie wiem. Dla mnie strzelał w bramkę, a gwizdekk był niemal równo z uderzeniem.
61
Co takiego "burackiego" zrobił Ney, że tak go wyzywacie? Bo chyba nie za kopnięcie piłki równo z gwizdkiem.
16
Nie wiem co bardziej niszczy człowieka. Sesja czy Copa America.
0
Naprawdę wystarczy przejrzeć dodane newsy. To nie jest wiele roboty ;)
1
News pojawił się na godzinę przed meczem ;)
1
wystarczy przejrzeć artykuły. Nie trzeba spamować, kiedy już o czymś napisano.
2
Odwalił to mu alkohol
0
Dlatego napisałem "ma to być koniec", bo na razie informują o tym lokalne media. Mówi się, że został wyrzucony z kadry, ale jakoś nie mogę uwierzyć, że wyrzuciliby takiego Vidala. Trzeba czekać.
33
Czuwam. Go Lebron!
0
Bez przesady. Dellavedova dzisiaj nakrywa czapką Curry'ego, a LeBron wyrównuje stan rywalizacji
1
Jak dotrwamy do zmiany Di Marii ;)
2
Pięknie. Cieszy tak wysoka nocna frekwencja. Do LeBrona dotrwamy na pewno ;)
0
No bez żartów…… :)
5
Dobra, dobra.
Argentyna a później jeszcze LeBron ;)
3
Przecież jest przetłumaczone
1
ok, będzie i tłumaczenie całości ;)
1
Aż chyba napiszę newsa ;)
0
True. Do podsumki meczu Argentyny dodam sprostowanie ;)