8

To w ciągu dnia czy o 21/22? ;)

14

Oczywiście. Przenoszą Copa America do Europy na fazę pucharową i wtedy będzie w dzień.

6

Na konferencji przeprosił, policja go puściła to gra ;)

0

Coś może się wykombinuje ;)

0

Podsumowanie ocen, to już pytanie nie do nas ;) "Podsumowanie La Liga" na pewno było ostatnie, bo już w zasadzie z naszej strony wszystko podsumowaliśmy, co można było podsumować. Epos? Może jak uda się uporać z egzaminami itd. to coś takiego powstanie. Krótko pisałem tutaj: http://www.fcbarca.com/63999-krolewska-droga-barcelony.html ale wiem, że to może nie wystarczyć. Ale zobaczymy ;)

23

Co za populista. A konkrety?

12

Kłaniamy się ;) w przyszłym sezonie też tu będziemy!

3

Gość, który kiedyś nie sprawdził się w Atletico ;)

4

Lucas to jeszcze jako tako. A co powiedzieć o Felipe Andersonie? W zasadzie to obecnie najlepszy (obok Neymara oczywiście) Brazylijczyk jaki gra w Europie. Co powiedział Dunga? Że "nie jest gotowy" i wolał w jego miejsce ROBINHO. idźmy dalej… Jonathas był jedynym z najlepszych napastników ligi hiszpańskiej, ale Dunga wolał… Tardelliego. No i jak tu cos wygrywać?

0

Na pewno za to? Wcześniej mówiło się, że za kopnięcie piłki.

0

Myślę, że tak. Wyżycie jest tutaj dobrym określeniem ;) taka pomarańczowa kartka za pajacowanie i po kłopocie

4

To wygląda na celowe kopnięcie? Jeżeli nawet, to czerwona kartka jest absurdalna https://vine.co/v/eiZupEzT6ra

5

No nie wiem. Dla mnie strzelał w bramkę, a gwizdekk był niemal równo z uderzeniem.

61

Co takiego "burackiego" zrobił Ney, że tak go wyzywacie? Bo chyba nie za kopnięcie piłki równo z gwizdkiem.

16

Nie wiem co bardziej niszczy człowieka. Sesja czy Copa America.

0

Naprawdę wystarczy przejrzeć dodane newsy. To nie jest wiele roboty ;)

1

News pojawił się na godzinę przed meczem ;)

1

wystarczy przejrzeć artykuły. Nie trzeba spamować, kiedy już o czymś napisano.

2

Odwalił to mu alkohol

0

Dlatego napisałem "ma to być koniec", bo na razie informują o tym lokalne media. Mówi się, że został wyrzucony z kadry, ale jakoś nie mogę uwierzyć, że wyrzuciliby takiego Vidala. Trzeba czekać.

33

Czuwam. Go Lebron!

0

Bez przesady. Dellavedova dzisiaj nakrywa czapką Curry'ego, a LeBron wyrównuje stan rywalizacji

1

Jak dotrwamy do zmiany Di Marii ;)

2

Pięknie. Cieszy tak wysoka nocna frekwencja. Do LeBrona dotrwamy na pewno ;)

0

No bez żartów…… :)

5

Dobra, dobra.
Argentyna a później jeszcze LeBron ;)

3

Przecież jest przetłumaczone

1

ok, będzie i tłumaczenie całości ;)

1

Aż chyba napiszę newsa ;)

0

True. Do podsumki meczu Argentyny dodam sprostowanie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?