Pieprzenie. Psychika jedno, a kuriozalne zmiany i błędy Lucho to drugie. A ten mecz przegrał Enrique. Trzymanie na boisku Iniesty, który spontanicznie mógłby sam zejść z boiska, bo nie robi konpletnie nic i zdejmowanie Neymara - jedynego, który cokolwiek robił w ataku. Linia pomocy znów wyglądala tak jakby byla na wakacjach, a Lucho znow nie wyciaga wnioskow. Jezeli Barca ma wygrac to tylko z madrzejszym Luisem Enique
Z niczego sie nie posmialem. Wyrazilem opinie na temat pierwsego komentarza Paxa i tyle.
ale zabawne, ze dyskusja przez Paxa jest obracana tak, ze jest obrazany. Nie rozumiem tego. Nikt nikogo nie obraza. Ma prawo pisac co chce i gdzie chce.
Nie jestem miły i obiektywny? Korbel, szanujmy się. Zgłaszanie 30-krotnie komentarza, to jest trochę dziecinne i kompletnie niezrozumiałe dla mnie. Ale wypowiadam się bardzo spokojnie i nie mam zamiaru nikogo obrazić. Po prostu troszkę mnie śmieszy jak personalnie Pax odbiera ironię, co nie jest pierwszym razem.
Nie dał ZM Alvesowi? No cóż. Może nie dał, ale najczęściej dawał dobrą/bardzo dobrą ocenę bez względu na wydarzenia na boisku. Oczywiście mógł podpierać się statystykami, co będą świadczyć na korzyść Brazylijczyka, ale ze statystykami to różnie bywa. Zresztą wystawianie ocen, to ZAWSZE jest choćby w minimalnym stopniu subiektywna opinia.
Jak wywnioskowałem taką ocenę Paxa? Z pierwszego komentarza to dość jasne: "Jak Jeffecito będzie popełniał takie błędy taktyczne a Alba indywidualne to żadna taktyka nie pomoże." Czyli jasne - nawet najlepsza staytystyka nie pomoże.
"Utrwalacie i powielacie krzywdzące stereotypy" - nic nie utrwalam. Jeżeli większość użytkowników ma taką opinię, to pytanie powinna zadać sobie ta osoba, co robi źle.
"A nie, sorka, jednak nie daliście identycznej noty Albie, bo pax jednak minusika uwzględnił. My bad, chyba coś pokićkałem. W każdym razie nie jest to wielka różnica, a "przeciętnie z minusem" to nadal nie jest "tragicznie". I tak bliżej Wam do siebie nawzajem, niż do "6" (redakcja), czy "6,5" (użytkownicy), bo u Was jest tylko pół punktu różnicy, a do nich, odpowiednio, punkt oraz półtora punktu."
Z komentarza Paxa łatwo wyciągnąć wniosek, że ocenia Albę na 1/10. Wybacz, ale stwierdzenie"żadna taktyka tu nie pomoże" jest dość jasne i klarowne.
I cały czas uparcie mówisz o spisku "redakcji" itd. itp., kiedy komentuję obecnie jako ja, a nie redakcja. Uwydatnia się jednoczesnie twój problem z ironią, co jest o tyle dziwne, że uważałem Cię za człowieka inteligentnego, a tu dochodzimy znów do punktu wyjścia, kiedy ironia wywołuje twój problem.
"gdyby to byl Alves, to pax i ta uznalby go za gracza meczu" - nie uważam, żeby to było kłamstwo.
Oczernianie kogoś (sugerowanie złych intencji), to nie jest mój drogi wolność słowa - to przekroczenie granicy, której nie powinno się przekraczać - nie rozumiem jakie granice tu przekroczono?
To wszystko jest bardzo zabawne i wybacz, ale wolę opinię o występie Alby ekspertów. Szczególnie rozbawienie wywołują u mnie dwa zdania: "W ofensywie praktycznie nie zaistniał przez 85 minut." i to "Rozkręcił się dopiero w 86 minucie świetnie wychodząc do prostopadłej piłki Messiego i równie świetnie ja marnując, minute później dobrze odegrał do Messiego w kolejnej ofensywnej akcji którego strzał obronił bramkarz." Gdybyś patrzył szerzej i nie pisał totalnych bzdur jak "żadna taktyka nie pomoże", to zrozumiałbyś, że Alba od samego początku był dość ograniczony w defensywie, ba, dość łatwo wywnioskować z taktyki Barcelony, że jego zadaniem było przede wszystkim pilnować Bale'a a nie przeprwadzać rajdy. Ale Ty, oglądając mecz dla samych statystyk, nie patrzysz na takie rzeczy, tylko zapiszesz na kartce, że w 39 min 45 sekundzie i 34 milisekundzie popełnił taki, a nie inny błąd. Oczywiście - Alba je popełniał, co nie jest tajemnicą - ale pisanie, że zagrał fatalnie - a taki wniosek łatwo wyciągnąć z twojego pierwszego komentarza, to kpina. I pozostanę przy opiniach Michaela Coxa i innych, co naprawdę znają się na taktyce, a nie na twoich ocenach.
Nawet nie mam zamiaru. Masz tak jednostronne spojrzenie, dla Ciebie wszystko jest czarne albo białe i każdy argument pod to podciągniesz. Oczywiście można wiele zarzucić Albie, ale to głównie dzięki niemi Bale zagrał tak jak zagrał.
Hmmm.... no popatrz. A Michael Cox kilkukrotnie wspomniał, że Alba perfekcyjnie wyłączył z gry Bale'a. I komu wierzyć - Tobie czy Coxowi? (To pytanie retoryczne gdybys nie zauważył) :)
"Dopełnić formalności" - tu nie ma mowy o żadnym lekceważeniu rywala. To jest zadanie jakie stoi przed Barceloną. Jak sam zauważyłeś w tekście jest napisane, że sam awans nie jest przesądzony.
15
Ale mam. Piszę tylko ja jest. Obecnie jest jak pachołek - zero pożytku.
13
Wszyscy dobrze pamiętają, co zrobił. Ale to ma teraz być świętą krową i spowalniać każdą akcję Barcelony?
29
Iniesta. Piłkarz bezproduktywny. No ale tak - nie ma co dramatyzować.
4
Pieprzenie. Psychika jedno, a kuriozalne zmiany i błędy Lucho to drugie. A ten mecz przegrał Enrique. Trzymanie na boisku Iniesty, który spontanicznie mógłby sam zejść z boiska, bo nie robi konpletnie nic i zdejmowanie Neymara - jedynego, który cokolwiek robił w ataku. Linia pomocy znów wyglądala tak jakby byla na wakacjach, a Lucho znow nie wyciaga wnioskow. Jezeli Barca ma wygrac to tylko z madrzejszym Luisem Enique
6
"Bielsi od białych" - po prostu nie byłby sobą, gdyby nie było pstryczka w naszym kierunku :)
7
Cudowne ;)
11
A teraz wyłącz FIFE :)
0
Wątpliwe, żeby oficjalna strona żartowała z takich rzeczy. Bardzo wątpliwe.
0
To nie jest Prima Aprillis.
0
Do niczego się nie przyłączam. Nie mam zamiaru Cię obrażać, bo nie o to mi chodzi.
W kwestii Alby prawie doszliśmy do zgody. Na resztę nie mam teraz dużo czasu.
Pozdrawiam.
0
Redakcja, redakcja, redakcja. Czy kiedykolwiek odpisał Ci ktoś na forum publicznym jako redakcja?
0
Z niczego sie nie posmialem. Wyrazilem opinie na temat pierwsego komentarza Paxa i tyle.
ale zabawne, ze dyskusja przez Paxa jest obracana tak, ze jest obrazany. Nie rozumiem tego. Nikt nikogo nie obraza. Ma prawo pisac co chce i gdzie chce.
Dzieki.
0
Tak. Bo ty go krytykujesz za bierność w ofensywie, kiedy on zwyczajnie nie mial tylu zadan w ataku. W tym sie nie zgadzam.
0
Zaatakowałem za pierwszy post, tyle.
0
Nie jestem miły i obiektywny? Korbel, szanujmy się. Zgłaszanie 30-krotnie komentarza, to jest trochę dziecinne i kompletnie niezrozumiałe dla mnie. Ale wypowiadam się bardzo spokojnie i nie mam zamiaru nikogo obrazić. Po prostu troszkę mnie śmieszy jak personalnie Pax odbiera ironię, co nie jest pierwszym razem.
Nie dał ZM Alvesowi? No cóż. Może nie dał, ale najczęściej dawał dobrą/bardzo dobrą ocenę bez względu na wydarzenia na boisku. Oczywiście mógł podpierać się statystykami, co będą świadczyć na korzyść Brazylijczyka, ale ze statystykami to różnie bywa. Zresztą wystawianie ocen, to ZAWSZE jest choćby w minimalnym stopniu subiektywna opinia.
Jak wywnioskowałem taką ocenę Paxa? Z pierwszego komentarza to dość jasne: "Jak Jeffecito będzie popełniał takie błędy taktyczne a Alba indywidualne to żadna taktyka nie pomoże." Czyli jasne - nawet najlepsza staytystyka nie pomoże.
0
+ za te 30 zgłoszeń spokojnie mogłem CI dać permanetnego bana, więc możesz sobie darować takie dziecinne zachowania.
0
"Utrwalacie i powielacie krzywdzące stereotypy" - nic nie utrwalam. Jeżeli większość użytkowników ma taką opinię, to pytanie powinna zadać sobie ta osoba, co robi źle.
"A nie, sorka, jednak nie daliście identycznej noty Albie, bo pax jednak minusika uwzględnił. My bad, chyba coś pokićkałem. W każdym razie nie jest to wielka różnica, a "przeciętnie z minusem" to nadal nie jest "tragicznie". I tak bliżej Wam do siebie nawzajem, niż do "6" (redakcja), czy "6,5" (użytkownicy), bo u Was jest tylko pół punktu różnicy, a do nich, odpowiednio, punkt oraz półtora punktu."
Z komentarza Paxa łatwo wyciągnąć wniosek, że ocenia Albę na 1/10. Wybacz, ale stwierdzenie"żadna taktyka tu nie pomoże" jest dość jasne i klarowne.
0
I cały czas uparcie mówisz o spisku "redakcji" itd. itp., kiedy komentuję obecnie jako ja, a nie redakcja. Uwydatnia się jednoczesnie twój problem z ironią, co jest o tyle dziwne, że uważałem Cię za człowieka inteligentnego, a tu dochodzimy znów do punktu wyjścia, kiedy ironia wywołuje twój problem.
"gdyby to byl Alves, to pax i ta uznalby go za gracza meczu" - nie uważam, żeby to było kłamstwo.
Oczernianie kogoś (sugerowanie złych intencji), to nie jest mój drogi wolność słowa - to przekroczenie granicy, której nie powinno się przekraczać - nie rozumiem jakie granice tu przekroczono?
0
To wszystko jest bardzo zabawne i wybacz, ale wolę opinię o występie Alby ekspertów. Szczególnie rozbawienie wywołują u mnie dwa zdania: "W ofensywie praktycznie nie zaistniał przez 85 minut." i to "Rozkręcił się dopiero w 86 minucie świetnie wychodząc do prostopadłej piłki Messiego i równie świetnie ja marnując, minute później dobrze odegrał do Messiego w kolejnej ofensywnej akcji którego strzał obronił bramkarz." Gdybyś patrzył szerzej i nie pisał totalnych bzdur jak "żadna taktyka nie pomoże", to zrozumiałbyś, że Alba od samego początku był dość ograniczony w defensywie, ba, dość łatwo wywnioskować z taktyki Barcelony, że jego zadaniem było przede wszystkim pilnować Bale'a a nie przeprwadzać rajdy. Ale Ty, oglądając mecz dla samych statystyk, nie patrzysz na takie rzeczy, tylko zapiszesz na kartce, że w 39 min 45 sekundzie i 34 milisekundzie popełnił taki, a nie inny błąd. Oczywiście - Alba je popełniał, co nie jest tajemnicą - ale pisanie, że zagrał fatalnie - a taki wniosek łatwo wyciągnąć z twojego pierwszego komentarza, to kpina. I pozostanę przy opiniach Michaela Coxa i innych, co naprawdę znają się na taktyce, a nie na twoich ocenach.
1
Ok, nie siedzę tak mocno w ocenach. Według tej skali zagrał - dla mnie - na 5, czyli przeciętnie = średnio.
1
Średnio to dla mnie 5 max 6. I taką ocenę dostał.
18
Nigdzie nie napisałem, że to był perfekcyjny mecz, ale z komentarza Paxa wynika, że był to występ traiczny. A był po prostu średni.
Nie bede juz wspominal o tym, ze gdyby to byl Alves, to pax i ta uznalby go za gracza meczu.
22
Nawet nie mam zamiaru. Masz tak jednostronne spojrzenie, dla Ciebie wszystko jest czarne albo białe i każdy argument pod to podciągniesz. Oczywiście można wiele zarzucić Albie, ale to głównie dzięki niemi Bale zagrał tak jak zagrał.
35
Hmmm.... no popatrz. A Michael Cox kilkukrotnie wspomniał, że Alba perfekcyjnie wyłączył z gry Bale'a. I komu wierzyć - Tobie czy Coxowi? (To pytanie retoryczne gdybys nie zauważył) :)
73
Messi amunicję zostawił na klasyk #easy
0
Ok, źle zabrzmiało. Tytuł zmieniony! :)
1
"Dopełnić formalności" - tu nie ma mowy o żadnym lekceważeniu rywala. To jest zadanie jakie stoi przed Barceloną. Jak sam zauważyłeś w tekście jest napisane, że sam awans nie jest przesądzony.
0
Savić, Calhanoglu teraz Douglas Costa… Braida chyba zapomniał, że pracuje już w Barcelonie, a nie w Milanie
0
Komentarz usunięty
3
Z hiszpańskiej prasy + własne przemyślenia