9

Naprawdę nie wiem co musi obiecać Laporta, żeby wygrać teraz z Barto. Kapitalna końcówka prezydentury.

7

No co Ty! A do czego to było odniesienie? ;)

1

wow, to naprawdę niezwykłe.

28

Przepraszam, ale kto to jest?

125

Lepszego rezerwowego Barcelona mieć nie może, a kibice narzekają. To jest jakiś absurd.

4

Przeciwko Stoke by nie strzelał, w Serie A by nie strzelał. Kocham te bzdury

1

Kamera daje takie złudzenie, bo oddala trochę. Miejsca były bardzo dobre. To jest niemal środek trybuny. Dalej juz tylko sektor Baskow.

0

Moja 2003/04. Najlepszy rocznik :)

14

Byłem, masz odnośnik w tekście do zdjęcia :)

1

Alberto, ty dziku!

0

50 mln. Klauzula, prezydent powiedzial ze za nizej go nie puszcza.

7

Zapraszamy do redakcji ;)

0

Sorry za opóźnienie ;) tak naprawdę nie ma konkretnego wytłumaczenia, dlaczego zdecydowaliśmy się na taką opcję. Wydaje mi się, że myśleliśmy, że w przypadku obrońców nie ma sensu aż tak się rozdrabniać, ale jak teraz patrzę, to faktycznie można było to rozbić. Na następne zrobimy już osobno.

4

Ważna statystyka? Chodzi o to, żeby biegać mądrze, a nie jak najwięcej ;)

0

Odpowiedz rano :)

14

Echh, przeciez mu pogratulowalismy :)

3

"czemu przegrywaliśmy z Realem czy Chelsea , które miały 1 strzał na mecz ?" - bo Barcelona miała inny styl gry.

27

Większych głupot dawno nie czytałem i odnosisz się do "gimby", a twój komentarz nie jest lepszy. Trzeba być naprawdę ślepym, żeby nie doceniać kim dla Barcelony był Valdes i ile zrobił, zaczynając od finału w Paryżu z Arsenalem. Był numerem jeden, bo był jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.

5

Spokojnie. Humorystyczne odniesienie się do wyjątkowej radości po hat-tricku z Espanyolem. Głowa do góry i do przodu ;)

8

Akurat nie w tym nic dziwnego. W Hiszpanii koszykówka jest b. popularna ;)

16

"Zaraz będzie 4x UCL" - echh, już Real Madryt lekceważył Juventus.

0

Komentarz usunięty

1

Ha ha ha, no przezabawne. Boki zrywać! Nie

2

Być przeciwko klasykowi w finale, no wiesz co ;)

6

Dzisiaj trzymamy kciuki za Real? :)

6

Kopiowanie czyichś wpisów i podawanie ich jako swoich jest ok? No chyba nie ;)

7

Jak już kopiujesz wpisy innych to podawaj źródło.

1

Ale nigdzie nie napisałem, że nie wygrywa się regularnością. Nie zaprzeczam :) mówię o pechu w danym meczu. W tym co piszesz to się zgadzam - Barcelona zasługuje na mistrza, tak jak rok temu zasługiwało Atletico.

6

Trailer jest w zapowiedzi jako hiperłącze. Nie ma sensu po raz enty spamować w komentarzach. Naprawdę.

0

Dobre! O tym nie pomyślałem, a wrzuciłbym do zapowiedzi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?