Sorry za opóźnienie ;) tak naprawdę nie ma konkretnego wytłumaczenia, dlaczego zdecydowaliśmy się na taką opcję. Wydaje mi się, że myśleliśmy, że w przypadku obrońców nie ma sensu aż tak się rozdrabniać, ale jak teraz patrzę, to faktycznie można było to rozbić. Na następne zrobimy już osobno.
Większych głupot dawno nie czytałem i odnosisz się do "gimby", a twój komentarz nie jest lepszy. Trzeba być naprawdę ślepym, żeby nie doceniać kim dla Barcelony był Valdes i ile zrobił, zaczynając od finału w Paryżu z Arsenalem. Był numerem jeden, bo był jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.
Ale nigdzie nie napisałem, że nie wygrywa się regularnością. Nie zaprzeczam :) mówię o pechu w danym meczu. W tym co piszesz to się zgadzam - Barcelona zasługuje na mistrza, tak jak rok temu zasługiwało Atletico.
9
Naprawdę nie wiem co musi obiecać Laporta, żeby wygrać teraz z Barto. Kapitalna końcówka prezydentury.
7
No co Ty! A do czego to było odniesienie? ;)
1
wow, to naprawdę niezwykłe.
28
Przepraszam, ale kto to jest?
125
Lepszego rezerwowego Barcelona mieć nie może, a kibice narzekają. To jest jakiś absurd.
4
Przeciwko Stoke by nie strzelał, w Serie A by nie strzelał. Kocham te bzdury
1
Kamera daje takie złudzenie, bo oddala trochę. Miejsca były bardzo dobre. To jest niemal środek trybuny. Dalej juz tylko sektor Baskow.
0
Moja 2003/04. Najlepszy rocznik :)
14
Byłem, masz odnośnik w tekście do zdjęcia :)
1
Alberto, ty dziku!
0
50 mln. Klauzula, prezydent powiedzial ze za nizej go nie puszcza.
7
Zapraszamy do redakcji ;)
0
Sorry za opóźnienie ;) tak naprawdę nie ma konkretnego wytłumaczenia, dlaczego zdecydowaliśmy się na taką opcję. Wydaje mi się, że myśleliśmy, że w przypadku obrońców nie ma sensu aż tak się rozdrabniać, ale jak teraz patrzę, to faktycznie można było to rozbić. Na następne zrobimy już osobno.
4
Ważna statystyka? Chodzi o to, żeby biegać mądrze, a nie jak najwięcej ;)
0
Odpowiedz rano :)
14
Echh, przeciez mu pogratulowalismy :)
3
"czemu przegrywaliśmy z Realem czy Chelsea , które miały 1 strzał na mecz ?" - bo Barcelona miała inny styl gry.
27
Większych głupot dawno nie czytałem i odnosisz się do "gimby", a twój komentarz nie jest lepszy. Trzeba być naprawdę ślepym, żeby nie doceniać kim dla Barcelony był Valdes i ile zrobił, zaczynając od finału w Paryżu z Arsenalem. Był numerem jeden, bo był jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.
5
Spokojnie. Humorystyczne odniesienie się do wyjątkowej radości po hat-tricku z Espanyolem. Głowa do góry i do przodu ;)
8
Akurat nie w tym nic dziwnego. W Hiszpanii koszykówka jest b. popularna ;)
16
"Zaraz będzie 4x UCL" - echh, już Real Madryt lekceważył Juventus.
0
Komentarz usunięty
1
Ha ha ha, no przezabawne. Boki zrywać! Nie
2
Być przeciwko klasykowi w finale, no wiesz co ;)
6
Dzisiaj trzymamy kciuki za Real? :)
6
Kopiowanie czyichś wpisów i podawanie ich jako swoich jest ok? No chyba nie ;)
7
Jak już kopiujesz wpisy innych to podawaj źródło.
1
Ale nigdzie nie napisałem, że nie wygrywa się regularnością. Nie zaprzeczam :) mówię o pechu w danym meczu. W tym co piszesz to się zgadzam - Barcelona zasługuje na mistrza, tak jak rok temu zasługiwało Atletico.
6
Trailer jest w zapowiedzi jako hiperłącze. Nie ma sensu po raz enty spamować w komentarzach. Naprawdę.
0
Dobre! O tym nie pomyślałem, a wrzuciłbym do zapowiedzi ;)