0

Naprawde zycze Co troche spontanicznosci w zyciu.

11

Naprawde zastanow sie, co piszesz :)

1

Nadal chyba nie pamiętasz, co się działo za czasów Gasparta ;)

10

Albo nie pamiętasz jego czasów, albo nie wiesz co piszesz ;)

1

Montiya udowodnił, że ma wielki talent i warto na niego stawiać #not

7

Polecam odbić od La Rambli w boczne uliczki, to będziesz mial pod dostatkiem.

0

Amen

0

Dam sobie bana chyba za to :)

0

Ja widzę w nim jedynego gościa, który cokolwiek robi na boisku. Ale najlepiej z zasady krytykować. Bo jego najłatwiej

6

Oglądasz mecz czy Pedro krytykujesz tak z zasady?

1

Odpowiednie przeprosiny zostały wystosowane, a my - jako portal - zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, żeby problematyczne wpisy zostały jak najszybciej usunięte po uprzednim otrzymaniu informacji od paxa.

ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną:
Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.

Kończe dyskusję.

0

"Znajoma miałaby naciągać go na kasę? Trochę bez sensu, raczej po prostu chciała pomóc." - uogólniłem. Chodziło mi o sens zgłaszania byle spraw o dobra osobiste.

Jeżeli w tym wypadku mówimy o stalkingu, to w dzisiejszych czasach każdy jest stalkerem.

0

Przesiadaj się na konsolę, to zagramy ;)

0

"prawniczką która powiedziała mi, że można domagać się odszkodowania i sprawa była jak najbardziej do wygrania" - z doświadczenia wiem, że każdy prawnik powie Ci taką rzecz. Na tym zarabiają ;)

1

Jakiś meczyk w weekend przez internet? ;)

0

Na przykład...?

0

Juz sie tym zajelismy.

0

Tamten link był do starej sprawy.

0

4

Nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska TASu. Proszę nie spamować/nie wrzucać linków z innych stron. Dzieki.

0

1

Zapracował sobie ;)

0

0

Oceniając bardziej oczekiwania do prezentowanej formy do Rakitić. Oczekiwałeś czegoś po Douglasie?

0

Rakitić? Na chwilę obecną to nasz najgorszy transfer. Nie liczę Vermaelena, bo to inna sprawa. Ale facet ani trochę nie potwierdza formy z Sevilli. Alex Song miał w każdym meczu po 100% celnosci podan i ile z tego wynikalo, to pamietamy wszyscy.

0

Pedro, Pedrito, Pedro. Wierzyłem. Zawsze :)

1

Pamiętaj, że Argentyna to nie Barcelona ;)

0

No tak. Mogę tylko przeprosić za Magdę ;)

5

Już uciekam ;)

65

Rzuty karne w tym sezonie:
Real Madryt - 7

FCB+ATM+SEV+VAL+VIL - 5

;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?