0

Słuszna uwaga ;>

8

Orłowski to nie jest dobre źródło informacji. Tak na przyszłość.

4

Fizyka na FCBarca.com ;) i to mi się podoba!

0

Przecież autorka tego fragmentu to jedna i ta sama osoba :)

0

Streszczone w dwóch zdaniach ;>

6

Hehe Dobre ;)

0

Przeprasza, ale o Leo nigdy nic nie pisałem ;>

0

Że co ja? :>

0

Test Test test test

2

Infantylny moj komentarz? Odnosilem sie so problemu - ludzie nie ciesza sie gra swojego zespolu. Bardziej interesuje ich obrazanie drugiej strony.
Masz w profilu - nic nie ukrywam :)

0

Dlatego tez go zmienilem, bo nie o to tu chodzi. Chodzi o szacunek, bo o Realu nigdy bym nic zlego nie napisal.

1

Dla kogos moglo byc obrazliwe, bo niektorzy nie maja dystansu. A nie o to w tym chodzilo :)

1

To juz jest chyba problem polskiej mentalnosci. Ciezko inaczej wytlumaczyc ta nienawisc i brak szacunku.

1

Nie zabronimy wam dyskusji. Normalne i jak zauwazyles przyjeta regula jest, ze nie banujemy za pisanke nie na temat pod glownym newsem. Oczywiscie w granicach rozsadku. Jak ktos napisze o gorylach na Antarktydzie, to dostanie bana za pisanie nie na temat.

2

Od razu jak ktos pisze sreal i to wylapuje, to dostaje bana. Ale komentarzy z szacunkiem do rywala zarowno u nas - kibicow Barcelony, jak i kibicow Realu, po prostu jest jak na lekarstwo

1

Po prostu nie rozumiem tych interentowych wojenek katalonsko-madryckich.

5

Ponizej poziomu jest prowokowanie uzytkownikow.

30

Jest jeszcze jakiś kibic Realu, co prosi o bana?

9

Można odróżnić pisanie nie na temat. Co innego pisać o marchewkach rosnących na Islandii, a co innego dyskutować o futbolu - tego nikt nie zabrania.

0

Transmisja jest. Ale trzeba mieć skończone 18 lat, żeby założyć konto u bukmachera (weryfikacja poprzez scan ID)

1

Dziękujemy ;>

24

Przecież podsumowujemy KOLEJKĘ. A w ostatni weekend jedni i drudzy byli skuteczni. Zabójczo.

9

Żeby nie było, że go faworyzujemy. Marca też go wyróżnia tydzień w tydzień ;)

3

To mamy wyssać z palca jakiegoś newsa, żebyś był zadowolony ilością? Normalne, że w dniu meczowym nie dzieje się zbyt dużo.

3

A jaki to ma związek z tematem?

3

Zycie to nie Barca. A jak ogladasz tak chetnie Copa del Rey, to gratulacje :)

11

Amen. Na tym skończmy tę dyskusję.

14

Ptr010 juz nie bedzie przeszkadzac.

Ps. Dyskusje kto, co bedzie ogladac nie maja sensu. To wybor kazdego z osobna, ale mecz Polakow w finale MS to nie jest zwykle wydarzenie.

2

Musisz obrażać?

16

Z Gerardo Martino na czele Mundo Deportivo/Sport miały 100% celność w przewidywaniu składu. Z Luisem Enrique jest to 0%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?