Infantylny moj komentarz? Odnosilem sie so problemu - ludzie nie ciesza sie gra swojego zespolu. Bardziej interesuje ich obrazanie drugiej strony.
Masz w profilu - nic nie ukrywam :)
Nie zabronimy wam dyskusji. Normalne i jak zauwazyles przyjeta regula jest, ze nie banujemy za pisanke nie na temat pod glownym newsem. Oczywiscie w granicach rozsadku. Jak ktos napisze o gorylach na Antarktydzie, to dostanie bana za pisanie nie na temat.
Od razu jak ktos pisze sreal i to wylapuje, to dostaje bana. Ale komentarzy z szacunkiem do rywala zarowno u nas - kibicow Barcelony, jak i kibicow Realu, po prostu jest jak na lekarstwo
0
Słuszna uwaga ;>
8
Orłowski to nie jest dobre źródło informacji. Tak na przyszłość.
4
Fizyka na FCBarca.com ;) i to mi się podoba!
0
Przecież autorka tego fragmentu to jedna i ta sama osoba :)
0
Streszczone w dwóch zdaniach ;>
6
Hehe Dobre ;)
0
Przeprasza, ale o Leo nigdy nic nie pisałem ;>
0
Że co ja? :>
0
Test Test test test
2
Infantylny moj komentarz? Odnosilem sie so problemu - ludzie nie ciesza sie gra swojego zespolu. Bardziej interesuje ich obrazanie drugiej strony.
Masz w profilu - nic nie ukrywam :)
0
Dlatego tez go zmienilem, bo nie o to tu chodzi. Chodzi o szacunek, bo o Realu nigdy bym nic zlego nie napisal.
1
Dla kogos moglo byc obrazliwe, bo niektorzy nie maja dystansu. A nie o to w tym chodzilo :)
1
To juz jest chyba problem polskiej mentalnosci. Ciezko inaczej wytlumaczyc ta nienawisc i brak szacunku.
1
Nie zabronimy wam dyskusji. Normalne i jak zauwazyles przyjeta regula jest, ze nie banujemy za pisanke nie na temat pod glownym newsem. Oczywiscie w granicach rozsadku. Jak ktos napisze o gorylach na Antarktydzie, to dostanie bana za pisanie nie na temat.
2
Od razu jak ktos pisze sreal i to wylapuje, to dostaje bana. Ale komentarzy z szacunkiem do rywala zarowno u nas - kibicow Barcelony, jak i kibicow Realu, po prostu jest jak na lekarstwo
1
Po prostu nie rozumiem tych interentowych wojenek katalonsko-madryckich.
5
Ponizej poziomu jest prowokowanie uzytkownikow.
30
Jest jeszcze jakiś kibic Realu, co prosi o bana?
9
Można odróżnić pisanie nie na temat. Co innego pisać o marchewkach rosnących na Islandii, a co innego dyskutować o futbolu - tego nikt nie zabrania.
0
Transmisja jest. Ale trzeba mieć skończone 18 lat, żeby założyć konto u bukmachera (weryfikacja poprzez scan ID)
1
Dziękujemy ;>
24
Przecież podsumowujemy KOLEJKĘ. A w ostatni weekend jedni i drudzy byli skuteczni. Zabójczo.
9
Żeby nie było, że go faworyzujemy. Marca też go wyróżnia tydzień w tydzień ;)
3
To mamy wyssać z palca jakiegoś newsa, żebyś był zadowolony ilością? Normalne, że w dniu meczowym nie dzieje się zbyt dużo.
3
A jaki to ma związek z tematem?
3
Zycie to nie Barca. A jak ogladasz tak chetnie Copa del Rey, to gratulacje :)
11
Amen. Na tym skończmy tę dyskusję.
14
Ptr010 juz nie bedzie przeszkadzac.
Ps. Dyskusje kto, co bedzie ogladac nie maja sensu. To wybor kazdego z osobna, ale mecz Polakow w finale MS to nie jest zwykle wydarzenie.
2
Musisz obrażać?
16
Z Gerardo Martino na czele Mundo Deportivo/Sport miały 100% celność w przewidywaniu składu. Z Luisem Enrique jest to 0%.