W sezonie kiedy pobijał rekord Mullera nie zaliczyli mu jednej bramki - bodajże z Bilbao, kiedy przelobował bramkarza, a obrońca próbował wybić z linii.
Skupiłem się na Romie, bo Barcelona B i Celta Vigo - z całym szacunkiem - to trochę inny kaliber. Przed tymi drużynami stawiane są zupełnie inne cele, a przede wszystkim nie spotykasz w szatni zawodniów światowego formatu. Jezeli do czegos odnosic obecna sytuacje, to wlasnie do Romy.
Czytanie ze zrozumieniem się przydaje. Odsyłam do fragmentu --> "FC Barcelona wciąż nie wie, czy sankcje transferowe zostaną zniesione i czy będzie mogła kupować zawodników. Niezależnie od decyzji TAS, klub pracuje nad wzmocnieniami drużyny."
Nie. Ostatni raz naprawdę genialną formę miał w sezonie 2011/12. 2012/13 to już lekki zjazd, a przecież już wtedy zastanawiano się nad odświeżeniem składu - czyt. mini rewolucją. Tylko zawsze rozpoczynano tę mini rewolucję nie od tej strony, co trzeba. Aczkolwiek Barcelona nigdy nie potrafiła sprzedać zawodnika w odpowiednim momencie, co robi np. Real.
Ale koniec końców sprzedano Fabregasa, a zostawiono bezproduktywnego Iniestę - zapewne "za zasługi". Mój wcześneijszy post, to oczywiście gdybanie, ale czasem lubię się zastanawiać, co byłoby gdyby w odpowiednim czasie podjęto mądre decyzje, a nie trwano w przekonaniu, że magia ekipy Pepa Guardioli wróci sama z siebie.
13
Brawo panowie. Dobry wywiad ;)
1
Smacznego!
38
Asysta Daniego Alvesa. Co musi się dziać w domu paxa.
6
Bramkarz zobaczył Albę w najlepszej jedenastce i uciekł... :) a poważnie to wkradł się mały błąd i niedługo go poprawimy.
0
W sezonie kiedy pobijał rekord Mullera nie zaliczyli mu jednej bramki - bodajże z Bilbao, kiedy przelobował bramkarza, a obrońca próbował wybić z linii.
20
Historyczna chwila w całej Primea Division. Całe szczęście, że AS znalazł miejsce w rogu ;)
0
Sergio mi nie będzie obrażał ;)
0
W trakcie meczu jest zgłoszonych jakieś 10000 komentarzy. Łatwo coś przeoczyć ;)
4
który cwaniak?/
10
Skupiłem się na Romie, bo Barcelona B i Celta Vigo - z całym szacunkiem - to trochę inny kaliber. Przed tymi drużynami stawiane są zupełnie inne cele, a przede wszystkim nie spotykasz w szatni zawodniów światowego formatu. Jezeli do czegos odnosic obecna sytuacje, to wlasnie do Romy.
1
Dzieki :)
2
Ten Hiddink, który jest na wylocie z Holandii? ;>
0
Przypominam o opcji ignoruj ;)
12
Gdybym mógł banować za głupotę...
0
A nie ma? Co tydzień robię podsumowanie La Liga. Inni też coś wrzucają.
0
Czytanie ze zrozumieniem się przydaje. Odsyłam do fragmentu --> "FC Barcelona wciąż nie wie, czy sankcje transferowe zostaną zniesione i czy będzie mogła kupować zawodników. Niezależnie od decyzji TAS, klub pracuje nad wzmocnieniami drużyny."
1
Heheh, dobre ;)
0
Autorskie teksty cały czas się pojawiają, ale oczywiście będzie ich więcej
0
Jakie teksy obiecaliśmy? :)
0
Zapraszamy do redakcji ;)
1
Nie. Ostatni raz naprawdę genialną formę miał w sezonie 2011/12. 2012/13 to już lekki zjazd, a przecież już wtedy zastanawiano się nad odświeżeniem składu - czyt. mini rewolucją. Tylko zawsze rozpoczynano tę mini rewolucję nie od tej strony, co trzeba. Aczkolwiek Barcelona nigdy nie potrafiła sprzedać zawodnika w odpowiednim momencie, co robi np. Real.
Ale koniec końców sprzedano Fabregasa, a zostawiono bezproduktywnego Iniestę - zapewne "za zasługi". Mój wcześneijszy post, to oczywiście gdybanie, ale czasem lubię się zastanawiać, co byłoby gdyby w odpowiednim czasie podjęto mądre decyzje, a nie trwano w przekonaniu, że magia ekipy Pepa Guardioli wróci sama z siebie.
3
Andres Iniesta. Należało go sprzedać po sezonie 2012/13... Echh
2
Ale właśnie szasne są doskonale odzwierciedlone. Leo nie ma żadnych, a nagrode zdobęcie CR :)
4
Za dużo? Kiedy zwycięzca jest powszechnie znany? ;)
4
Wystarczy spojrzeć na źródło anegdotki o Perezie - Diego Torres. Najbardziej żenujący dziennikarz jakiego widziano w Hiszpanii.
18
Guillem Balague - ten to potrafi puścić wodze fantazji ;)
0
Nie jestem moderatorem ;)
0
A po co mam odpisywać, jak prosisz o bana dla kogos i został on wręczony temu użytkownikowi?
0
Nie martw się, odpiszę. Nie chcę na odwal się, a mało czasu mam ostatnio.
0
Nie ignoruje wiadomości, kiedy nie są bezcelowe.