13

Brawo panowie. Dobry wywiad ;)

1

Smacznego!

38

Asysta Daniego Alvesa. Co musi się dziać w domu paxa.

6

Bramkarz zobaczył Albę w najlepszej jedenastce i uciekł... :) a poważnie to wkradł się mały błąd i niedługo go poprawimy.

0

W sezonie kiedy pobijał rekord Mullera nie zaliczyli mu jednej bramki - bodajże z Bilbao, kiedy przelobował bramkarza, a obrońca próbował wybić z linii.

20

Historyczna chwila w całej Primea Division. Całe szczęście, że AS znalazł miejsce w rogu ;)

0

Sergio mi nie będzie obrażał ;)

0

W trakcie meczu jest zgłoszonych jakieś 10000 komentarzy. Łatwo coś przeoczyć ;)

4

który cwaniak?/

10

Skupiłem się na Romie, bo Barcelona B i Celta Vigo - z całym szacunkiem - to trochę inny kaliber. Przed tymi drużynami stawiane są zupełnie inne cele, a przede wszystkim nie spotykasz w szatni zawodniów światowego formatu. Jezeli do czegos odnosic obecna sytuacje, to wlasnie do Romy.

1

Dzieki :)

2

Ten Hiddink, który jest na wylocie z Holandii? ;>

0

Przypominam o opcji ignoruj ;)

12

Gdybym mógł banować za głupotę...

0

A nie ma? Co tydzień robię podsumowanie La Liga. Inni też coś wrzucają.

0

Czytanie ze zrozumieniem się przydaje. Odsyłam do fragmentu --> "FC Barcelona wciąż nie wie, czy sankcje transferowe zostaną zniesione i czy będzie mogła kupować zawodników. Niezależnie od decyzji TAS, klub pracuje nad wzmocnieniami drużyny."

1

Heheh, dobre ;)

0

Autorskie teksty cały czas się pojawiają, ale oczywiście będzie ich więcej

0

Jakie teksy obiecaliśmy? :)

0

Zapraszamy do redakcji ;)

1

Nie. Ostatni raz naprawdę genialną formę miał w sezonie 2011/12. 2012/13 to już lekki zjazd, a przecież już wtedy zastanawiano się nad odświeżeniem składu - czyt. mini rewolucją. Tylko zawsze rozpoczynano tę mini rewolucję nie od tej strony, co trzeba. Aczkolwiek Barcelona nigdy nie potrafiła sprzedać zawodnika w odpowiednim momencie, co robi np. Real.

Ale koniec końców sprzedano Fabregasa, a zostawiono bezproduktywnego Iniestę - zapewne "za zasługi". Mój wcześneijszy post, to oczywiście gdybanie, ale czasem lubię się zastanawiać, co byłoby gdyby w odpowiednim czasie podjęto mądre decyzje, a nie trwano w przekonaniu, że magia ekipy Pepa Guardioli wróci sama z siebie.

3

Andres Iniesta. Należało go sprzedać po sezonie 2012/13... Echh

2

Ale właśnie szasne są doskonale odzwierciedlone. Leo nie ma żadnych, a nagrode zdobęcie CR :)

4

Za dużo? Kiedy zwycięzca jest powszechnie znany? ;)

4

Wystarczy spojrzeć na źródło anegdotki o Perezie - Diego Torres. Najbardziej żenujący dziennikarz jakiego widziano w Hiszpanii.

18

Guillem Balague - ten to potrafi puścić wodze fantazji ;)

0

Nie jestem moderatorem ;)

0

A po co mam odpisywać, jak prosisz o bana dla kogos i został on wręczony temu użytkownikowi?

0

Nie martw się, odpiszę. Nie chcę na odwal się, a mało czasu mam ostatnio.

0

Nie ignoruje wiadomości, kiedy nie są bezcelowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?