Napisałem , że kogoś obraziłeś? Przyznałem, że w niezliczonej liczbie zgłoszonych do moderacji komentarzy znalazł się twój i został niesłusznie usunięty. Czytanie ze zrozumieniem.
Możliwość wystawienia ocen została wyłączona z przyczyn technicznych. Dołożymy wszelkich starań, by oceny można było wystawiać od poniedziałku 25 sierpnia.
0
Napisałem , że kogoś obraziłeś? Przyznałem, że w niezliczonej liczbie zgłoszonych do moderacji komentarzy znalazł się twój i został niesłusznie usunięty. Czytanie ze zrozumieniem.
3
Przypomnę tylko, że artykuł pochodzi z Mundo Deportivo.
0
Nikt nikogo nie prowokuje. Komentarz został usunięty przypadkowo. Obrażanie mało potrzebne ;)
7
Hehe, damy radę ;)
0
Jaki nick konta? Musiałeś dostać rykoszetem ;)
2
Zasłużenie. Sam Ci go dałem.
4
Dawać Łudogorec Razgrad i Cosmina Motiego :)
3
Montoya, wstydu oszczędź
2
Ale umówmy się - Montoya to żart, a nie piłkarz.
2
Podobno zawodnik przed bramkarzem był na spalonym... Tak to opisywał. Tylko jaki zawodnik? ;)
0
Byłem przekonany, że Lara będzie mieć 100% :)
8
System wystawiania ocen juz dziala :)
1
Jak 1000 osób piszę Ci komentarz "gool" w tym samym czasie, to jest problem ;)
2
Serwery nie są ze średniowiecza, ale jak w ciągu sekundy pojawia się niezliczona liczba komentarzy, to tak się dzieje. Pracujemy nad tym ;)
3
To nowy system, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość
12
Możliwość wystawienia ocen została wyłączona z przyczyn technicznych. Dołożymy wszelkich starań, by oceny można było wystawiać od poniedziałku 25 sierpnia.
33
"Real sześciu pucharów"? Czasami szybko trzeba weryfikować marzenia ;)
7
Możemy kupić Reusa teraz i "wypożyczyć" go na rok do Borussii ;)
1
Pedro wróci do wielkiej formy i jeszcze się zdziwisz. Będzie decydujący. O nim nigdy nie powiem złego słowa ;)
1
Zwolennikiem transferu Cuadrado nie jestem. Dla mnie kadra jest kompletna.
9
Uwierz mi na słowo - taki moment nigdy nie przyjdzie ;)
0
Dzisiaj będzie. Sorry za poślizg.
7
Jak chcesz, żeby było śmiesznie, to poszukaj innych stron ;)
22
Dementuje.
9
Ale ten Pedro słaby. Czemu tylko w poprzeczkę.
1
Ciężko tekst przeczytać? Lepiej samować od razu
0
W czym rzecz?
5
Troszkę szacunku do gościa, który zapewnił Barcelonie niejedno trofeum.
1
Bardzo słaby. Na takie argumenty nawet nie chcę mi się odpisywać ;)
6
A co ma w każdym meczu się wyróżniać, żeby nie dostać minusa? Dajesz go z zasady, aby tylko się przypieprzyć.