0

Napisałem , że kogoś obraziłeś? Przyznałem, że w niezliczonej liczbie zgłoszonych do moderacji komentarzy znalazł się twój i został niesłusznie usunięty. Czytanie ze zrozumieniem.

3

Przypomnę tylko, że artykuł pochodzi z Mundo Deportivo.

0

Nikt nikogo nie prowokuje. Komentarz został usunięty przypadkowo. Obrażanie mało potrzebne ;)

7

Hehe, damy radę ;)

0

Jaki nick konta? Musiałeś dostać rykoszetem ;)

2

Zasłużenie. Sam Ci go dałem.

4

Dawać Łudogorec Razgrad i Cosmina Motiego :)

3

Montoya, wstydu oszczędź

2

Ale umówmy się - Montoya to żart, a nie piłkarz.

2

Podobno zawodnik przed bramkarzem był na spalonym... Tak to opisywał. Tylko jaki zawodnik? ;)

0

Byłem przekonany, że Lara będzie mieć 100% :)

8

System wystawiania ocen juz dziala :)

1

Jak 1000 osób piszę Ci komentarz "gool" w tym samym czasie, to jest problem ;)

2

Serwery nie są ze średniowiecza, ale jak w ciągu sekundy pojawia się niezliczona liczba komentarzy, to tak się dzieje. Pracujemy nad tym ;)

3

To nowy system, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość

12

Możliwość wystawienia ocen została wyłączona z przyczyn technicznych. Dołożymy wszelkich starań, by oceny można było wystawiać od poniedziałku 25 sierpnia.

33

"Real sześciu pucharów"? Czasami szybko trzeba weryfikować marzenia ;)

7

Możemy kupić Reusa teraz i "wypożyczyć" go na rok do Borussii ;)

1

Pedro wróci do wielkiej formy i jeszcze się zdziwisz. Będzie decydujący. O nim nigdy nie powiem złego słowa ;)

1

Zwolennikiem transferu Cuadrado nie jestem. Dla mnie kadra jest kompletna.

9

Uwierz mi na słowo - taki moment nigdy nie przyjdzie ;)

0

Dzisiaj będzie. Sorry za poślizg.

7

Jak chcesz, żeby było śmiesznie, to poszukaj innych stron ;)

22

Dementuje.

9

Ale ten Pedro słaby. Czemu tylko w poprzeczkę.

1

Ciężko tekst przeczytać? Lepiej samować od razu

0

W czym rzecz?

5

Troszkę szacunku do gościa, który zapewnił Barcelonie niejedno trofeum.

1

Bardzo słaby. Na takie argumenty nawet nie chcę mi się odpisywać ;)

6

A co ma w każdym meczu się wyróżniać, żeby nie dostać minusa? Dajesz go z zasady, aby tylko się przypieprzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?