1

Odwróćmy sytuację... CO takiego Alexis zrobił - oprócz zawodzenia w kluczowych meczach - że tak bardzo go bronisz? Bo go lubisz? Ja też go lubie, ale nie boję się przyznać, że Barca dla niego to za wysokie progi

1

Nie trzeba nic zmieniać. Ibra odszedł ze względu na charakter, nie ze względu na problemy z przystosowaniem się do gry.

1

Po pierwsze, to co tak naprawdę zastępować? Strzelił kilka bramek, ale tak naprawdę nie był piłkarzem kluczowym, rozstrzygającym o losach meczu. Kiedy miał być decydujący, najczęściej zawodzi. Po drugie wróci prawdopodobnie Deulfeouu, dla którego będzie trzeba zrobić miejsce, a Barcelona potrzebuje 9-tki z prawdziwego zdarzenia - napastnika, a nie kolejnego skrzydłowego. Alexis jest zbędny i nie nadaje się do gry w Barcelonie na dłuższą metę.

1

Statystyki statystykami, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Czasami w piłce nie chodzi o to, żeby sprzedać zawodnika, który się nie sprawdza, ale żeby dostać duże pieniądze za piłkarza w formie. Alexis jest na swoim topie i jest najlepszy moment na jego sprzedaż. W kluczowych, tych najważniejszych meczach nie daje sobie rady i w ogóle nie będzie trudności, żeby go zastąpić

5

Mam nadzieję, że Juve się nie rozmyśli i jednak zapłaci nam za Alexisa. A wtedy bon voyage i powodzenia w Turynie Alexis

0

Czasami zastanawiam się skąd Alexis Sanchez ma tak duży fanclub. Chyba nie za dobre mecze w kluczowych momentach sezonu.

0

Diego Costę polecam zostawić w spokoju.

3

Alexis hop hop. Pakuj walizki!

12

Bez jaj to tylko Conchita Wurst.

17

Na kanapie przed telewizorem.

0

No co Ty nie powiesz ;)

1

No tak tak, z pewnością zagra na prawej.

4

Szczególnie ten Albiol na prawej obronie, to pewniak.

1

Koke zostanie na 100%. Zbyt uniwersalny.

0

To gdzie ten Isco ma być? piłkarz typu Mata, Cazorla itd. Poziom szerokiej kadry ;)

0

Gdzie widzisz Bartre w tej kadrze? ;)

3

Presja, presja. Co za pieprzenie. Ta sama presja miała zjęć Atletico w rewanźu z Barceloną. Ta sama presja miała zniszczyć Atletico w dwumeczu z Chelsea

0

To jest pewniak

2

Inne strony nie mają problemu 5 tysięcy komentarzy w przeciągu kilku sekund, kiedy jest jakiś niespodziewany wynik ;) Problem wrócił niedawno znowu i jest pomału naprawiany. Na kolejny sezon będzie już ok

1

Pracujemy nad tym i prosimy o cierpliwość :)

0

Tak naprawdę nie ma różnicy, czy ATletico zdobędzie mistrzostwo dzisiaj, czy za tydzień...

2

Robimy robimy!

1

Jakim cudem mamy najlepsze wyniki z pierwszą trójką skoro nie graliśmy z Atletico? Los Colchoneros będą mistrzami i nie ma co się przejmować. Przynajmniej nikt nie powie, że to La Liga jest jak Szkocja

1

Przepraszam bardzo, ale obiektywnie na mistrzostwo zasługuje tylko i wyłącznie Atletico.

21

Za każdym razem będziecie cytować, to co popularne bez zastanowienia, czy realne? Mangala to, Mangala tamto. Kompany to, Kompany tamto.

13

Już nie siedzi.

1

Właśnie o to chodzi. Po najlepszym sezonie Barcelona dostanie za niego więcej pieniędzy, niż po gorszym sezonie. Po co go trzymać?

2

Alexis pakuj walizki i powodzenia w Juventusie!

2

To jest dawny news i kilkukrotnie było mówione, że to nie prawda. Taki scan może zrobić każdy. Proszę nie wierzcie w każdy news, który ponawi się w internecie... 99% to plotki i ploteczki. Tym bardziej nie spamujcie tymi plotkami

0

Bo to plotki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?