Odwróćmy sytuację... CO takiego Alexis zrobił - oprócz zawodzenia w kluczowych meczach - że tak bardzo go bronisz? Bo go lubisz? Ja też go lubie, ale nie boję się przyznać, że Barca dla niego to za wysokie progi
Po pierwsze, to co tak naprawdę zastępować? Strzelił kilka bramek, ale tak naprawdę nie był piłkarzem kluczowym, rozstrzygającym o losach meczu. Kiedy miał być decydujący, najczęściej zawodzi. Po drugie wróci prawdopodobnie Deulfeouu, dla którego będzie trzeba zrobić miejsce, a Barcelona potrzebuje 9-tki z prawdziwego zdarzenia - napastnika, a nie kolejnego skrzydłowego. Alexis jest zbędny i nie nadaje się do gry w Barcelonie na dłuższą metę.
Statystyki statystykami, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Czasami w piłce nie chodzi o to, żeby sprzedać zawodnika, który się nie sprawdza, ale żeby dostać duże pieniądze za piłkarza w formie. Alexis jest na swoim topie i jest najlepszy moment na jego sprzedaż. W kluczowych, tych najważniejszych meczach nie daje sobie rady i w ogóle nie będzie trudności, żeby go zastąpić
Presja, presja. Co za pieprzenie. Ta sama presja miała zjęć Atletico w rewanźu z Barceloną. Ta sama presja miała zniszczyć Atletico w dwumeczu z Chelsea
Inne strony nie mają problemu 5 tysięcy komentarzy w przeciągu kilku sekund, kiedy jest jakiś niespodziewany wynik ;) Problem wrócił niedawno znowu i jest pomału naprawiany. Na kolejny sezon będzie już ok
Jakim cudem mamy najlepsze wyniki z pierwszą trójką skoro nie graliśmy z Atletico? Los Colchoneros będą mistrzami i nie ma co się przejmować. Przynajmniej nikt nie powie, że to La Liga jest jak Szkocja
To jest dawny news i kilkukrotnie było mówione, że to nie prawda. Taki scan może zrobić każdy. Proszę nie wierzcie w każdy news, który ponawi się w internecie... 99% to plotki i ploteczki. Tym bardziej nie spamujcie tymi plotkami
1
Odwróćmy sytuację... CO takiego Alexis zrobił - oprócz zawodzenia w kluczowych meczach - że tak bardzo go bronisz? Bo go lubisz? Ja też go lubie, ale nie boję się przyznać, że Barca dla niego to za wysokie progi
1
Nie trzeba nic zmieniać. Ibra odszedł ze względu na charakter, nie ze względu na problemy z przystosowaniem się do gry.
1
Po pierwsze, to co tak naprawdę zastępować? Strzelił kilka bramek, ale tak naprawdę nie był piłkarzem kluczowym, rozstrzygającym o losach meczu. Kiedy miał być decydujący, najczęściej zawodzi. Po drugie wróci prawdopodobnie Deulfeouu, dla którego będzie trzeba zrobić miejsce, a Barcelona potrzebuje 9-tki z prawdziwego zdarzenia - napastnika, a nie kolejnego skrzydłowego. Alexis jest zbędny i nie nadaje się do gry w Barcelonie na dłuższą metę.
1
Statystyki statystykami, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Czasami w piłce nie chodzi o to, żeby sprzedać zawodnika, który się nie sprawdza, ale żeby dostać duże pieniądze za piłkarza w formie. Alexis jest na swoim topie i jest najlepszy moment na jego sprzedaż. W kluczowych, tych najważniejszych meczach nie daje sobie rady i w ogóle nie będzie trudności, żeby go zastąpić
5
Mam nadzieję, że Juve się nie rozmyśli i jednak zapłaci nam za Alexisa. A wtedy bon voyage i powodzenia w Turynie Alexis
0
Czasami zastanawiam się skąd Alexis Sanchez ma tak duży fanclub. Chyba nie za dobre mecze w kluczowych momentach sezonu.
0
Diego Costę polecam zostawić w spokoju.
3
Alexis hop hop. Pakuj walizki!
12
Bez jaj to tylko Conchita Wurst.
17
Na kanapie przed telewizorem.
0
No co Ty nie powiesz ;)
1
No tak tak, z pewnością zagra na prawej.
4
Szczególnie ten Albiol na prawej obronie, to pewniak.
1
Koke zostanie na 100%. Zbyt uniwersalny.
0
To gdzie ten Isco ma być? piłkarz typu Mata, Cazorla itd. Poziom szerokiej kadry ;)
0
Gdzie widzisz Bartre w tej kadrze? ;)
3
Presja, presja. Co za pieprzenie. Ta sama presja miała zjęć Atletico w rewanźu z Barceloną. Ta sama presja miała zniszczyć Atletico w dwumeczu z Chelsea
0
To jest pewniak
2
Inne strony nie mają problemu 5 tysięcy komentarzy w przeciągu kilku sekund, kiedy jest jakiś niespodziewany wynik ;) Problem wrócił niedawno znowu i jest pomału naprawiany. Na kolejny sezon będzie już ok
1
Pracujemy nad tym i prosimy o cierpliwość :)
0
Tak naprawdę nie ma różnicy, czy ATletico zdobędzie mistrzostwo dzisiaj, czy za tydzień...
2
Robimy robimy!
1
Jakim cudem mamy najlepsze wyniki z pierwszą trójką skoro nie graliśmy z Atletico? Los Colchoneros będą mistrzami i nie ma co się przejmować. Przynajmniej nikt nie powie, że to La Liga jest jak Szkocja
1
Przepraszam bardzo, ale obiektywnie na mistrzostwo zasługuje tylko i wyłącznie Atletico.
21
Za każdym razem będziecie cytować, to co popularne bez zastanowienia, czy realne? Mangala to, Mangala tamto. Kompany to, Kompany tamto.
13
Już nie siedzi.
1
Właśnie o to chodzi. Po najlepszym sezonie Barcelona dostanie za niego więcej pieniędzy, niż po gorszym sezonie. Po co go trzymać?
2
Alexis pakuj walizki i powodzenia w Juventusie!
2
To jest dawny news i kilkukrotnie było mówione, że to nie prawda. Taki scan może zrobić każdy. Proszę nie wierzcie w każdy news, który ponawi się w internecie... 99% to plotki i ploteczki. Tym bardziej nie spamujcie tymi plotkami
0
Bo to plotki ;)