Sprostowanie - Alen Halilović nie ma tatuażu na nadgarstku i zostało to szybko zdementowane. Dlatego każdy komentarz o tym przypominający jest po prostu spamem.
Cała ta dyskusja nie miała sensu, dlatego postanowiłem ją skasować, a gościowi, który ją rozpoczął dać dożywotniego bana ;) nie wiem, czemu wpis się nie usunął za co mogę tylko przeprosić ;)
Co do minusowania - to już została możwliość indywidualnego blokowania "niepożądanych" użytkowników. Dzięki temu każdy czytelnik sam może dopasować sobie, czyje komentarze chce widzieć.
0
Panowie nie wiem jaki macie między sobą problem, ale rozwiązujcie go w prywatnych wiadomościach.
0
Może strzał był tak niecelny, że poleciała aż na Bernabeu? ;)
0
Tu masz trochę tego więcej: http://www.fcbarca.com/45276-marca-pisze-swoja-historie.html
0
Z wyboru. Wstąpił do sił Benito Mussoliniego ;)
0
Poprawione, dzięki ;)
0
Mascherano moim zdaniem na rowni z Pique. Ted duet zagrał prawdziwe partidazo, wiec warto ich jakos wyroznic ;)
0
Nie ma chyba lepszej wiadomości, niż usłyszeć, że Alex Song zastanawia się nad opuszczeniem Barcelony. Nigdy tu nie pasował
0
Dziękuję. Moje życie będzie dzięki twojej radzie prostsze
0
Długo szukałem ;)
0
Poprawione ;)
0
W rzeczy samej
0
Dostaną wszyscy.
0
Rozdzielone sprawiedliwie dla wszystkich :)
0
Mam ich w pamięci i obserwuje uważnie :) są blisko wyczerpania mojej cieprliwości
0
Zgłosze to :)
0
You mad my day ;)
0
Cierpliwość ludzka się kończy. Kto pierwszy w kolejce?
0
Sprostowanie - Alen Halilović nie ma tatuażu na nadgarstku i zostało to szybko zdementowane. Dlatego każdy komentarz o tym przypominający jest po prostu spamem.
0
Cała ta dyskusja nie miała sensu, dlatego postanowiłem ją skasować, a gościowi, który ją rozpoczął dać dożywotniego bana ;) nie wiem, czemu wpis się nie usunął za co mogę tylko przeprosić ;)
0
Usunięte miały być wszystkie wpisy. Błąd systemu, że "wierszyk" nie został usunięty ;)
0
Ubywa ich, ubywa :)
0
Użytkownicy zawsze mają decydujący głos :)
0
Jeszcze raz prosimy zgłaszać wszelkie sugestie w formularzu. W komentarzach mogą umknąć.
0
Samodzielnie możesz edytować/ustawiać jakie komentarze chcesz, żeby były wyświetlane
0
Od tego jest Estadisticas de la liga: http://www.fcbarca.com/tag/Estad%C3%ADsticas%20de%20la%20Liga
0
Co do minusowania - to już została możwliość indywidualnego blokowania "niepożądanych" użytkowników. Dzięki temu każdy czytelnik sam może dopasować sobie, czyje komentarze chce widzieć.
0
Jest ;) na przemian z wynikami można przełączać
0
Ułatwiłoby to tylko i wyłącznie spamowanie. Jako komunikator jest mało efektywny.
0
Pozdrawiam przyjaciół Alexa Songa
0
"Mateusz Wieckowski Jak dla mnie Song byłby lepszym wyjściem..."
Haha :)