0

Statystyki Cesca w tym sezonie (większość meczów na 9-tce): 7 bramek, 9 asyst.

0

Pamiętaj, że w Hiszpanii masz też podatki. Przy klauzuli 250mln kwota transferu wyniesie 400mln. Zanim coś się skomentuje trzeba trochę poczytać :)

0

Karolu tak jak wcześniejszy artykuł był kapitalny i przeczytałem dwa razy, to tutaj troszeczkę popłynąłeś ;)

0

Znaczy to tyle, że trzech chłopców w koszulkach Barcelony poprosiło o autograf Davida Luiza. Cała historia.

0

Wolałbyś gościa, który nie jest pewny siebie i chowa się po kątach? ;) Może nie zawsze jest w formie, ale jako jedyny z Barcelony potrafi postawić się mediom. Widziałeś, żeby ktoś tak bronił Messiego?

0

Czytanie ze zrozumieniem lekko kuleje widzę ;)

0

Nie psuj Eoren zabawy :)

0

Czytanie ze zrozumieniem - o tym wlasnie mowa :)

0

Kiedy w grę wchodzi życie, nie ma nic ważniejszego od zdrowia człowieka. Sport schodzi ma dalszy plan.

0

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, co do bramki Adriano z Atletico. To miało miejsce 16 grudnia 2012 roku, powtarzam 2012 roku i jeszcze raz powtarzam 2012 rok. Dziękuje

0

będzie w 38 kolejce: Barca - Atletico ;)

0

Stary dobry Karol!

0

Trzeba również pamiętać, że Fabs i Sergio grali najczęściej, więc ich średnia jest wyciągana z większej liczby spotkań. Nic dziwnego, że nie będzie aż tak wygórowana

0

Gdyby taka inicjatywa byla, znalibysmy komentarz roku: "Getafe rozPEDROlone" by sojerrr ;)

0

54 mecze to mało?

0

Srednia za Getafe jest wliczona

0

To chyba kara za zabawe podczas zgrupowania młodziezówki :)

0

Przyznam, że długo nie szukałem ;)

0

13 meczów, średnia 0,62 - byłby minimalnie przed Courtois

0

Znalezione, nie kradzione! ;)

0

Ponieważ, żeby być uwzględnionym w klasyfikacji Zamory trzeba rozegrać minimum 27 spotkań, a do 27 kolejki trzeba mieć 100% rozegranych meczów. Jeżeli VV zagra te 27 meczów, to zostanie uwzględniony w klasyfikacji

0

W oficjalnych statystyk nie została mu zaliczona. Nie ma błędu. Wesołych świąt :)

0

Zdrowia, radości dla każdego, nie zależnie od kibicowskich upodobań :) wesołych świąt!

0

3 bramki (hat-trick w dziewięć minut), wywalczony rzut karny i asysta. 9,5? Jak prosisz, żeby inni byli obiektywni, to na początku zacznij od siebie ;)

0

Rzut karny, a przy trzeciej bramce Pedro był rykoszet. W Hiszpanii nie zaliczają wtedy przeważnie asysty ;)

0

Własnie po to sie wykartkowal :)

0

"oo niee, Fabregas na 9-tce" ;)

0

Z City gramy jutro czy za 2 miesiące?

0

Pedro - hat-trick w osiem minut.

0

Rachunki trzeba płacić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?