Wolałbyś gościa, który nie jest pewny siebie i chowa się po kątach? ;) Może nie zawsze jest w formie, ale jako jedyny z Barcelony potrafi postawić się mediom. Widziałeś, żeby ktoś tak bronił Messiego?
Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, co do bramki Adriano z Atletico. To miało miejsce 16 grudnia 2012 roku, powtarzam 2012 roku i jeszcze raz powtarzam 2012 rok. Dziękuje
Trzeba również pamiętać, że Fabs i Sergio grali najczęściej, więc ich średnia jest wyciągana z większej liczby spotkań. Nic dziwnego, że nie będzie aż tak wygórowana
Ponieważ, żeby być uwzględnionym w klasyfikacji Zamory trzeba rozegrać minimum 27 spotkań, a do 27 kolejki trzeba mieć 100% rozegranych meczów. Jeżeli VV zagra te 27 meczów, to zostanie uwzględniony w klasyfikacji
3 bramki (hat-trick w dziewięć minut), wywalczony rzut karny i asysta. 9,5? Jak prosisz, żeby inni byli obiektywni, to na początku zacznij od siebie ;)
0
Statystyki Cesca w tym sezonie (większość meczów na 9-tce): 7 bramek, 9 asyst.
0
Pamiętaj, że w Hiszpanii masz też podatki. Przy klauzuli 250mln kwota transferu wyniesie 400mln. Zanim coś się skomentuje trzeba trochę poczytać :)
0
Karolu tak jak wcześniejszy artykuł był kapitalny i przeczytałem dwa razy, to tutaj troszeczkę popłynąłeś ;)
0
Znaczy to tyle, że trzech chłopców w koszulkach Barcelony poprosiło o autograf Davida Luiza. Cała historia.
0
Wolałbyś gościa, który nie jest pewny siebie i chowa się po kątach? ;) Może nie zawsze jest w formie, ale jako jedyny z Barcelony potrafi postawić się mediom. Widziałeś, żeby ktoś tak bronił Messiego?
0
Czytanie ze zrozumieniem lekko kuleje widzę ;)
0
Nie psuj Eoren zabawy :)
0
Czytanie ze zrozumieniem - o tym wlasnie mowa :)
0
Kiedy w grę wchodzi życie, nie ma nic ważniejszego od zdrowia człowieka. Sport schodzi ma dalszy plan.
0
Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, co do bramki Adriano z Atletico. To miało miejsce 16 grudnia 2012 roku, powtarzam 2012 roku i jeszcze raz powtarzam 2012 rok. Dziękuje
0
będzie w 38 kolejce: Barca - Atletico ;)
0
Stary dobry Karol!
0
Trzeba również pamiętać, że Fabs i Sergio grali najczęściej, więc ich średnia jest wyciągana z większej liczby spotkań. Nic dziwnego, że nie będzie aż tak wygórowana
0
Gdyby taka inicjatywa byla, znalibysmy komentarz roku: "Getafe rozPEDROlone" by sojerrr ;)
0
54 mecze to mało?
0
Srednia za Getafe jest wliczona
0
To chyba kara za zabawe podczas zgrupowania młodziezówki :)
0
Przyznam, że długo nie szukałem ;)
0
13 meczów, średnia 0,62 - byłby minimalnie przed Courtois
0
Znalezione, nie kradzione! ;)
0
Ponieważ, żeby być uwzględnionym w klasyfikacji Zamory trzeba rozegrać minimum 27 spotkań, a do 27 kolejki trzeba mieć 100% rozegranych meczów. Jeżeli VV zagra te 27 meczów, to zostanie uwzględniony w klasyfikacji
0
W oficjalnych statystyk nie została mu zaliczona. Nie ma błędu. Wesołych świąt :)
0
Zdrowia, radości dla każdego, nie zależnie od kibicowskich upodobań :) wesołych świąt!
0
3 bramki (hat-trick w dziewięć minut), wywalczony rzut karny i asysta. 9,5? Jak prosisz, żeby inni byli obiektywni, to na początku zacznij od siebie ;)
0
Rzut karny, a przy trzeciej bramce Pedro był rykoszet. W Hiszpanii nie zaliczają wtedy przeważnie asysty ;)
0
Własnie po to sie wykartkowal :)
0
"oo niee, Fabregas na 9-tce" ;)
0
Z City gramy jutro czy za 2 miesiące?
0
Pedro - hat-trick w osiem minut.
0
Rachunki trzeba płacić :)