0

Atleti tez bardzo lubie i nie rozumiem po co im zyczyc straty punktow. Zobaczyc w 38 kolejce Barca - Atleti o mistrzostwo? To byloby cos pieknego :)

0

Jak mozna byc przeciwko Atleti? Niech walcza do konca :) lubicie pilke bez emocji i tytuly w styczniu?

0

Żeby było ciekawiej Graham Hunter ostatnio pisał (bądź co bądź ma dużo info o Barcelonie), że SR i zarząd planują w przyszłości pozbyć się Leo. Teraz ten news. No dziwne rzeczy się dzieją ;)

0

+ o 12 czeka nas kolejna pereła: konferencja VV, czyli może być jeszcze bardziej gorąco. Naprawdę wierzysz, że Victor odchodzi od tak? ;)

0

Trzeba spojrzeć na tę sprawę z szerszej perspektywy. Tu prawdopodobnie już nie chodzi tylko o kontrakt, nawet na pewno. Popatrz na działania zarządu, zero przejrzystości, dziwne decyzje... Nie sądze, żeby komentował tylko kontrakt, ale całość. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja

0

True story ;) ale najpierw zarząd

0

Pana Fausa żegnamy, kolej na cały zarząd... To nie będą miłe święta w Barcelonie

0

"Poczytaj trochę o statusie klubu i przypomnij sobie jak wyglądało obwieszczanie kontraktów za czasów Nuneza, Gasparta "

Uwierz mi... Prezydentura Gasparta była wyjątkowo mało transparentna. Nie wiem, czy w ogóle wiesz, co do czego porównujesz ;)

0

@sojerrr - źle mnie zrozumiałeś. Ja do snookera nic nie mam. Czasami nawet lubie na eurosporcie obejrzeć jakiś mecz, ale generalnie to nie dla mnie ;)

0

Ochh ja NBA uwielbiam i czasami lubie obejrzec mecz w srodku nocy, kiedy nikt nie przeszkadza :) za Bullsami kiedys to chyba byl kazdy. Nie moglo byc inaczek. Jordan i tylko Jordan. snooker? Hmm dla mnie raczej odpada. To nie to.

Sekcja koszykarska powoli sie rozwija, ale idzie w fajnym koerunku ::)

0

Wieczorna piłka najlepsza, żeby się wyrwać, tylko potem spać nie można pół nocy ;) ale od tego jest NBA

0

Zadziałały. Z piłki wracam, a tu taka maniana... ;)

0

Wszystkie się spodziewałem, ale Pitiego nie trafiającego... No nie może być ;)

0

W swoim czasie

0

Jest w newsie.

0

Jeszxze raz mam powtarzac, ze bramka to czasami nie samo wykonczenie. Akcja taka "zwyczajna" nie jest :)

0

Statystyki ligi będą gotowe jutro :)

0

Chodziło tu głównie o akcję ;) ciężko w tej kolejce było znaleźć coś ciekawszego.

0

Uuuaaa. Niestety błąd, faktycznie ;)

0

Patryk145

Co przepraszam umie dobrze robić?

0

Słuchaj, w piłce noznej, ale mysle, ze w kazdym sporcie jest tak, ze nie da sie grac efektownie przez caly sezon. To jest niemozliwe. To nie sa roboty, tylko zwykli ludzie. Wiadomo, ze kiedy grasz 60 meczow w sezonie, zagrasz z 10/15 gorszych spotkan, malo efektownych.

0

Jak już zostało wspominanie niżej transmisja jest tu: http://sport.tvp.pl/5189542/pilka-nozna/hiszpania/druzyny/fc-barcelona/12160413/wideo/puchar-krola-fc-cartagena-fc-barcelona

każdy inny link będzie banowany

0

Nie no żartuje z tym Iranem ;)

0

grupa F: a nie Iran?

0

Grupa E: Szwajcaria, Ekwador, Francja, Honduras - fascynująca grupa. Już się nie mogę doczekać

0

O 15mln mowil sam prezydent RIver Plate, ale przeciez jasne, ze bedzie zawyzal cene. Ale jego wartosc moze wynisic 10 ;) + Balanta zadnym anonimem nie jest.

0

Jeżeli komuś się w dupie poprzewracało to właśnie tym młodym, ktorzy nic nie graja, a domagaja sie gry w pierwszej "11".

0

Stworzyłem potwora 3-4-3
Nauer - Ramos, Lahm, Thiago Silva - Gundogan, Reus, Ribery, Bale - Cristiano, Messi, Diego Costa
;)

0

Nie wypowiadam się ani przez pryzmat upodobań, ani tym bardziej przez pryzmat poglądów. Rasistą nie jestem, Songa jako piłkarza lubie i cenie, ale tylko i wyłącznie za to jak grał w Anglii. Nie jest tajemnicą, że w skutek odejscia keity i problemow na stodku obrony, Alex Song byl sciagany nie tylko jako zmiennik dla Sergio, ale rowniez opcja na srodek obrony. Jak duzy błąd popełnił zarząd taki mysleniem wszyscy wiemy, wiec opcja gry na srodku obrony odpadla bardzo szybko.

Zmiennik segio? To tez mu nie wychodzi, a moje argumenty, ktore przytaczalem juz wczesniej, nie sa ani trohe naciagane. Wystarczy poczytac wiecej opinii itd itp. Na poczatek odpowiedz mi na jedno pytanie - czy to takie dziwne, ze Alex nie znajduje w barcelonie uznania juz u drugiego trenera? Gdyby nie dostawal szans tylko u Tito, to mozna by bylo stwierdzic - tak, trener sie na niego uwzial. Ale przy martino sytuacja sie powtarza.

Dla mnie Song ani razu nie zagral jakiegos meczu godnego uwagi, ot rozgrywal po prostu niezle mecze. Ale w wieksosci sa to mecze slabe, a sam song nie rozumie jak grac na poycji def pomocnika w barcelonie. Nie czuje tego i go to przerasta. Z przeciwnikiem, ktory gra szybciej i wyzej - gubi sie od razu, nie dajac zadnego wsparcia obronie. W rozegraniu tez wybiera najprostsze warianty - i tylko RAZ przez DWA lata gry, wykonal jedno bezposrednie zaskakujace podanie - z betisem.

0

Wywołany do tablicy, postaram się zaraz niedlugo odpisac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?