0

Zawsze jestem optymistą ;)

0

Nie ma żadnej napinki ;)

0

No i masz tu przykład - Cristiano Marca taką asystę zaliczyli, a Alexisowi z Sociedad już nie, a piłka odbiła się podobnie.

Whoscored, OPTA i inne portale nie zaliczają czegoś takiego jako asystę, ale oczywiście - to zawsze będzie budziło spory ;) dlatego najlepiej trzymać się jednego źródła, a nie brać z kilku najbardziej "sprzyjające" statystyki

0

whoscored.com i LFP.es ;) hiszpańskich stron unikam, bo są one tendencyjne, a szczególnie Marca

0

Tak to jest jak się korzysta z niezwykle obiektywnej strony marca.com ;) tam faktycznie Ronaldo ma 4 asysty, ale czy kogoś to dziwi?

0

Zdjęcie jest z LigaBBVA.com

0

Ma trzy asysty: Sociedad, Barcelona, Granada.

0

Nie ;) ten sam przypadek ma Rodri. Jedną bramkę LFP zalicza mu jako "others" i nie mogę tego rozgryźć. Ale nauczyłem się jednego - Hiszpanie w kwestii statystyk mają niesamowitą kreatywność, więc nic mnie nie zdziwi.

0

Już poprawione ;) dzięki. Jako samobój została zaliczona ta "piąta"

0

A ja życzę Atletico walki do samego końca. Naprawdę lubicie piłkę bez żadnych emocji? :)

0

"*****Jeśli dzięki Bakero poczuliście choć trochę sympatii do Realu Sociedad, już teraz możecie uczynić pierwszy krok, żeby móc obejrzeć jego pojedynek z Szachterem Donieck w Lidze Mistrzów. Głosujcie!"

Dokładnie tak ;) dajcie szanse obejrzeć Real Sociedad w akcji!

0

To Riquelme chyba nie oglądał meczów z Bayernem. Fakt, trener był niepotrzebny...

0

Transfermarktowi akurat w kwestii statystyk w ogóle bym nie ufał ;)

0

Co to fon?

0

Ta teoria odpada, bo Cristiano bardzo lubi karne - już ma ich cztery ;)

0

Też się zastanawiałem. LFP podaje jako "Others", dlatego wolałem nie wnikać ;) dzisiaj rozwiążę tę zagadkę

0

Nakryłeś mnie - kieruje się tym komu strzelają bramki, a te przeciwko Realowi cieszą mnie najbardziej. Stąd te moje kompleksy :) a przechodząc do rzeczy,, to troszeczkę ochłoń, a później komentuj.

Komu są strzelane bramki w ogóle mnie nie interesuje. Mógłbym tu wrzucić trzy gole przeciwko Barcelonie. Nie bolałoby mnie to. Ale problem jest taki, że aż tyle przeciwko Barcelonie nie pada :)

Trafienie Rakiticia? - golazo. Carlos Bacca? Piękna akcja przed golem, co przeciwko Realowi nie jest łatwe.

"Na całe szczęście dla Królewskich po raz kolejny kapitalnie bronił Diego López, który do spółki z arbitrem uratowali trzy oczka dla zespołu Carlo Ancelottiego"

Skłamałem tu? Czysta prawda. Tu nie ma cenzury.

0

"Sam Lewandowski woli zdecydowanie Bayern"

Syndrom miki_messiego? Też przeprowadzasz wywiady z zawodnikami? ;)

0

No tak - ucięło słowo "byłego" ;)

0

Achh ta matematyka. Nigdy nie była moją mocną stroną ;) A poważnie, to dzięki za czujność!

0

Hmm, ciekawe...

0

Obiecujemy, że w następnej serii twoje wpisy będą ;)

0

Dlatego wybieramy tylko niektóre ;)

0

2. Z całą pewnością drogi - no tak, to go w szczególności wyklucza ;)

0

Na grób to swoją drogą ;) za darmo nic nie ma...

0

Wystarczy, że zgłosisz taki komentarz ;)

0

Czasami trzeba ;)

0

Jak sobie przypomne, to dam znać ;)

0

na Sky Sport anglojęzyczny jest Revista de la liga

0

Wrocil w wielkim stylu. Podyktowal Levante karnego, mimo ze faul byl sporo przed polem karnym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?