No i masz tu przykład - Cristiano Marca taką asystę zaliczyli, a Alexisowi z Sociedad już nie, a piłka odbiła się podobnie.
Whoscored, OPTA i inne portale nie zaliczają czegoś takiego jako asystę, ale oczywiście - to zawsze będzie budziło spory ;) dlatego najlepiej trzymać się jednego źródła, a nie brać z kilku najbardziej "sprzyjające" statystyki
Nie ;) ten sam przypadek ma Rodri. Jedną bramkę LFP zalicza mu jako "others" i nie mogę tego rozgryźć. Ale nauczyłem się jednego - Hiszpanie w kwestii statystyk mają niesamowitą kreatywność, więc nic mnie nie zdziwi.
"*****Jeśli dzięki Bakero poczuliście choć trochę sympatii do Realu Sociedad, już teraz możecie uczynić pierwszy krok, żeby móc obejrzeć jego pojedynek z Szachterem Donieck w Lidze Mistrzów. Głosujcie!"
Dokładnie tak ;) dajcie szanse obejrzeć Real Sociedad w akcji!
Nakryłeś mnie - kieruje się tym komu strzelają bramki, a te przeciwko Realowi cieszą mnie najbardziej. Stąd te moje kompleksy :) a przechodząc do rzeczy,, to troszeczkę ochłoń, a później komentuj.
Komu są strzelane bramki w ogóle mnie nie interesuje. Mógłbym tu wrzucić trzy gole przeciwko Barcelonie. Nie bolałoby mnie to. Ale problem jest taki, że aż tyle przeciwko Barcelonie nie pada :)
Trafienie Rakiticia? - golazo. Carlos Bacca? Piękna akcja przed golem, co przeciwko Realowi nie jest łatwe.
"Na całe szczęście dla Królewskich po raz kolejny kapitalnie bronił Diego López, który do spółki z arbitrem uratowali trzy oczka dla zespołu Carlo Ancelottiego"
0
Zawsze jestem optymistą ;)
0
Nie ma żadnej napinki ;)
0
No i masz tu przykład - Cristiano Marca taką asystę zaliczyli, a Alexisowi z Sociedad już nie, a piłka odbiła się podobnie.
Whoscored, OPTA i inne portale nie zaliczają czegoś takiego jako asystę, ale oczywiście - to zawsze będzie budziło spory ;) dlatego najlepiej trzymać się jednego źródła, a nie brać z kilku najbardziej "sprzyjające" statystyki
0
whoscored.com i LFP.es ;) hiszpańskich stron unikam, bo są one tendencyjne, a szczególnie Marca
0
Tak to jest jak się korzysta z niezwykle obiektywnej strony marca.com ;) tam faktycznie Ronaldo ma 4 asysty, ale czy kogoś to dziwi?
0
Zdjęcie jest z LigaBBVA.com
0
Ma trzy asysty: Sociedad, Barcelona, Granada.
0
Nie ;) ten sam przypadek ma Rodri. Jedną bramkę LFP zalicza mu jako "others" i nie mogę tego rozgryźć. Ale nauczyłem się jednego - Hiszpanie w kwestii statystyk mają niesamowitą kreatywność, więc nic mnie nie zdziwi.
0
Już poprawione ;) dzięki. Jako samobój została zaliczona ta "piąta"
0
A ja życzę Atletico walki do samego końca. Naprawdę lubicie piłkę bez żadnych emocji? :)
0
"*****Jeśli dzięki Bakero poczuliście choć trochę sympatii do Realu Sociedad, już teraz możecie uczynić pierwszy krok, żeby móc obejrzeć jego pojedynek z Szachterem Donieck w Lidze Mistrzów. Głosujcie!"
Dokładnie tak ;) dajcie szanse obejrzeć Real Sociedad w akcji!
0
To Riquelme chyba nie oglądał meczów z Bayernem. Fakt, trener był niepotrzebny...
0
Transfermarktowi akurat w kwestii statystyk w ogóle bym nie ufał ;)
0
Co to fon?
0
Ta teoria odpada, bo Cristiano bardzo lubi karne - już ma ich cztery ;)
0
Też się zastanawiałem. LFP podaje jako "Others", dlatego wolałem nie wnikać ;) dzisiaj rozwiążę tę zagadkę
0
Nakryłeś mnie - kieruje się tym komu strzelają bramki, a te przeciwko Realowi cieszą mnie najbardziej. Stąd te moje kompleksy :) a przechodząc do rzeczy,, to troszeczkę ochłoń, a później komentuj.
Komu są strzelane bramki w ogóle mnie nie interesuje. Mógłbym tu wrzucić trzy gole przeciwko Barcelonie. Nie bolałoby mnie to. Ale problem jest taki, że aż tyle przeciwko Barcelonie nie pada :)
Trafienie Rakiticia? - golazo. Carlos Bacca? Piękna akcja przed golem, co przeciwko Realowi nie jest łatwe.
"Na całe szczęście dla Królewskich po raz kolejny kapitalnie bronił Diego López, który do spółki z arbitrem uratowali trzy oczka dla zespołu Carlo Ancelottiego"
Skłamałem tu? Czysta prawda. Tu nie ma cenzury.
0
"Sam Lewandowski woli zdecydowanie Bayern"
Syndrom miki_messiego? Też przeprowadzasz wywiady z zawodnikami? ;)
0
No tak - ucięło słowo "byłego" ;)
0
Achh ta matematyka. Nigdy nie była moją mocną stroną ;) A poważnie, to dzięki za czujność!
0
Hmm, ciekawe...
0
Obiecujemy, że w następnej serii twoje wpisy będą ;)
0
Dlatego wybieramy tylko niektóre ;)
0
2. Z całą pewnością drogi - no tak, to go w szczególności wyklucza ;)
0
Na grób to swoją drogą ;) za darmo nic nie ma...
0
Wystarczy, że zgłosisz taki komentarz ;)
0
Czasami trzeba ;)
0
Jak sobie przypomne, to dam znać ;)
0
na Sky Sport anglojęzyczny jest Revista de la liga
0
Wrocil w wielkim stylu. Podyktowal Levante karnego, mimo ze faul byl sporo przed polem karnym :)