Po pierwsze nie zapominajmy, że Thiago w tym sezonie miał kontuzję przez co kilka meczów ominął. Po drugie, nie oszukujmy się, ale w tym sezonie Thiago grał bardzo słabo. Miał może kilka lepszych meczów, ale były to pojedyncze przypadki. Vilanova dał mu szanse od pierwszej minuty w meczu z Realem. I co? chłopak zanotował 15 strat. To pokazuje ile mu jeszcze brakuje do Xaviego, czy Fabregasa. Skąd wiesz jaka sytuacja będzie w najbliższym sezonie? Xavi młody nie jest i na pewno Thiago będzie dostawał coraz więcej szans. Jego sytuacja jest taka sama jak Tello. Obaj wchodzą do pierwszego składu i obaj sa na poczatku swojej drogi.
I taka postawa jest godna pochwały - niska klauzula, mógłby odejść, ale zostaje i chwała mu za to. Wielki talent. Jego kolega z porównywalnie niską klauzulą powinien wziąć przykład, że trzeba być cierpliwym. Ot, taka różnica.
0
Nie przeszedl. Atletico narazie zdementowalo.
0
większość z tych 60 milionów idzie na spłatę zadłużenia. Atletico tak naprawdę za wiele nie ma do wydania.
0
Duzy talent - w lidze hiszpańśkiej może się chłopak sprawdzić ;) a teraz dla Hiszpanii Poslak może być dobrym, tanim kierunkiem hehe ;)
0
a to o czym ma świadczyć?
0
Troche szacunku do pracy innych.
0
Jako ciekawostke dodam, ze Deleu wygral walke o koszulke messiego ;)
0
Ktos sie smieje? Gdyby gral w Ekstraklasie tak jak dzisiaj z Barca to polska liga bylaby potega ;) troche luuzu
0
Grzelczak - magia i technik jakich malo!
0
Grzelczak strzela gola - swiat jest piekny :)
0
Co prawda, to prawda. Kapitalnie grał w Bulls, szczególnie w PO. Aż dziwne, że ta długo szukał pracy ;)
0
nie tylko bramki się liczą - jest to subiektywna opinia ponad 500 dziennikarzy...
P.S. Piłka Nożna to nie tylko Europa. A to były podopieczny Gerardo Martino ;)
0
Lewandowski 15.
0
Ciezko zrozumiec, ze Jupp jest nie do wyjecia? ;) a Bielsa bylby taka sama nie wiadomo, co Enrique, a nawet wieksza, bo Luis jest czlowiekiem Barcy.
0
Uwierz mi, że nie zawsze błędy w deklaracjach podatkowych są wynikiem oszustwa. Nie znasz szczegółów sprawy - nie osądzaj ;)
0
To nie ten wątek, ale kompletnie nie widzę Maty w tym składzie. Javi Martinez to genialny zmiennik dla duetu Alonso - Sergio. I tylko tyle ;)
0
Po pierwsze nie zapominajmy, że Thiago w tym sezonie miał kontuzję przez co kilka meczów ominął. Po drugie, nie oszukujmy się, ale w tym sezonie Thiago grał bardzo słabo. Miał może kilka lepszych meczów, ale były to pojedyncze przypadki. Vilanova dał mu szanse od pierwszej minuty w meczu z Realem. I co? chłopak zanotował 15 strat. To pokazuje ile mu jeszcze brakuje do Xaviego, czy Fabregasa. Skąd wiesz jaka sytuacja będzie w najbliższym sezonie? Xavi młody nie jest i na pewno Thiago będzie dostawał coraz więcej szans. Jego sytuacja jest taka sama jak Tello. Obaj wchodzą do pierwszego składu i obaj sa na poczatku swojej drogi.
0
I taka postawa jest godna pochwały - niska klauzula, mógłby odejść, ale zostaje i chwała mu za to. Wielki talent. Jego kolega z porównywalnie niską klauzulą powinien wziąć przykład, że trzeba być cierpliwym. Ot, taka różnica.
0
Well Done Cochise. Zresztą już Ci to napisałem :)
0
Spokojnie. Mają czas - przyślą wam.
0
w kontekście ogóły zachwyca? :)
0
Hulk strasznie słabiutki...
0
Chodzilo pewnie o Nastasicia ;)
0
+ Pedro i Fabregas grający kilka klas lepiej niz w Barcelonie :)
0
dokładnie. Nie zawsze jesteśmy przy komputerach, ale sposób znajdziemy :) kwestia czasu.
0
walczymy, jak tylko możemy i szukamy na to sposobu. Bez obaw! :) Działamy jak najszybciej możemy.
0
Chyba chodzi Ci o Inigo MARTINEZA z Realu Sociedad. Do Legii przychodzi Inigo LOPEZ z Granady. Jeden ma 31 la, a drugi jakies 22 ;)
Tak btw. to raczej nie na temat.
0
Dyskusje na ten temat masz ponizej. Zostalo juz wszystko wyjasnione.
0
"Może być z niego trener. Coś jak Neymar , albo Thiago"
Hmmm ciekawe ciekawe
0
Najlepszy na kortach ziemnych jest tylko jeden czlowiek i wlasnie to udowodnil :)
0
A czasami wydaje mi sie, ze juz nic mnie nie zdziwi :)