0

Nie przeszedl. Atletico narazie zdementowalo.

0

większość z tych 60 milionów idzie na spłatę zadłużenia. Atletico tak naprawdę za wiele nie ma do wydania.

0

Duzy talent - w lidze hiszpańśkiej może się chłopak sprawdzić ;) a teraz dla Hiszpanii Poslak może być dobrym, tanim kierunkiem hehe ;)

0

a to o czym ma świadczyć?

0

Troche szacunku do pracy innych.

0

Jako ciekawostke dodam, ze Deleu wygral walke o koszulke messiego ;)

0

Ktos sie smieje? Gdyby gral w Ekstraklasie tak jak dzisiaj z Barca to polska liga bylaby potega ;) troche luuzu

0

Grzelczak - magia i technik jakich malo!

0

Grzelczak strzela gola - swiat jest piekny :)

0

Co prawda, to prawda. Kapitalnie grał w Bulls, szczególnie w PO. Aż dziwne, że ta długo szukał pracy ;)

0

nie tylko bramki się liczą - jest to subiektywna opinia ponad 500 dziennikarzy...

P.S. Piłka Nożna to nie tylko Europa. A to były podopieczny Gerardo Martino ;)

0

Lewandowski 15.

0

Ciezko zrozumiec, ze Jupp jest nie do wyjecia? ;) a Bielsa bylby taka sama nie wiadomo, co Enrique, a nawet wieksza, bo Luis jest czlowiekiem Barcy.

0

Uwierz mi, że nie zawsze błędy w deklaracjach podatkowych są wynikiem oszustwa. Nie znasz szczegółów sprawy - nie osądzaj ;)

0

To nie ten wątek, ale kompletnie nie widzę Maty w tym składzie. Javi Martinez to genialny zmiennik dla duetu Alonso - Sergio. I tylko tyle ;)

0

Po pierwsze nie zapominajmy, że Thiago w tym sezonie miał kontuzję przez co kilka meczów ominął. Po drugie, nie oszukujmy się, ale w tym sezonie Thiago grał bardzo słabo. Miał może kilka lepszych meczów, ale były to pojedyncze przypadki. Vilanova dał mu szanse od pierwszej minuty w meczu z Realem. I co? chłopak zanotował 15 strat. To pokazuje ile mu jeszcze brakuje do Xaviego, czy Fabregasa. Skąd wiesz jaka sytuacja będzie w najbliższym sezonie? Xavi młody nie jest i na pewno Thiago będzie dostawał coraz więcej szans. Jego sytuacja jest taka sama jak Tello. Obaj wchodzą do pierwszego składu i obaj sa na poczatku swojej drogi.

0

I taka postawa jest godna pochwały - niska klauzula, mógłby odejść, ale zostaje i chwała mu za to. Wielki talent. Jego kolega z porównywalnie niską klauzulą powinien wziąć przykład, że trzeba być cierpliwym. Ot, taka różnica.

0

Well Done Cochise. Zresztą już Ci to napisałem :)

0

Spokojnie. Mają czas - przyślą wam.

0

w kontekście ogóły zachwyca? :)

0

Hulk strasznie słabiutki...

0

Chodzilo pewnie o Nastasicia ;)

0

+ Pedro i Fabregas grający kilka klas lepiej niz w Barcelonie :)

0

dokładnie. Nie zawsze jesteśmy przy komputerach, ale sposób znajdziemy :) kwestia czasu.

0

walczymy, jak tylko możemy i szukamy na to sposobu. Bez obaw! :) Działamy jak najszybciej możemy.

0

Chyba chodzi Ci o Inigo MARTINEZA z Realu Sociedad. Do Legii przychodzi Inigo LOPEZ z Granady. Jeden ma 31 la, a drugi jakies 22 ;)

Tak btw. to raczej nie na temat.

0

Dyskusje na ten temat masz ponizej. Zostalo juz wszystko wyjasnione.

0

"Może być z niego trener. Coś jak Neymar , albo Thiago"

Hmmm ciekawe ciekawe

0

Najlepszy na kortach ziemnych jest tylko jeden czlowiek i wlasnie to udowodnil :)

0

A czasami wydaje mi sie, ze juz nic mnie nie zdziwi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?