A teraz odpowiedz mi na pytanie - czym jest soccerway? Czy jest to wyrocznia? Oni NIE prowadzą OFICJALNYCH statystyk ligi, dlatego mogą sobie pisać, co chcą. Nie polegam na takich źródłach jak "dobrze znany" (??) soccer-coś tam.
No tak. Barcelona przegrala mecz. Kibice wsciekli, a prasa juz szuka nastepcy Martino. No swiat sie wali, ze takie tematy sa poruszane po jednej/dwoch porazkach.
""Informujemy również, że wszelkiego rodzaju próby oszustwa (m.in. głosowanie z tego samego komputera, ale kilku przeglądarek) nie przynoszą skutku, gdyż liczba głosów jest podliczana pod koniec głosowania i wszelkie głosy oddane 'podwójnie' czy też 'potrójnie' nie są liczone. Co więcej może dość do sytuacji, że Canal+ zrezygnuje z dawania kibicom możliwości wyboru właśnie ze względu na próby oszustwa (taka sytuacja miała miejsce w zeszłym roku w związku z meczami Premier League). Zachęcamy zatem do uczciwego głosowania."
Jeżeli narzekacie na trollów i spam w komentarzach, który czasami ciężko ogarnąć, to pomyśl, co byłoby gdyby był taki chat. Dyskutować, jeżeli nie w komentarzach, mozna równiez za pomocą np Twittera (#fcbarcacom) itd. ALe myśleć zawsze można ;)
W internecie "trollowania" itd. nie unikniesz, nawet jakbyś bardzo chciał. Oczywiście, można wprowadzić ograniczenia, na których ucierpią również zwykli czytelnicy, więc trzeba sobie odpowiedzieć, czy warto ;) teraz liczy się czas reakcji. Staramy się wyłapywać spamerów jak najszybciej, ale nie mamy miliona rąk ;)
Teraz sobie odpowiedzcie, dlaczego nie dostaje minut w tych wazniejszych meczach, dlaczego tak malo gra, skoro pokazuje sie z tak dobrej strony :) on po prostu na to nie zasluguje. Z prostego powodu - nie daje tyle ile powinien. Jezeli popelnia tyle bledow z Ajaksem, to co bedzie w wazniejszym meczu? W kluczowych spotkamiach nie ma miejsca na niepewnych zawodnikow i eksperymenty
Hmm do Songa nic nie mam, ale już do jego gry dużo, bardzo dużo. Po prostu nie patrze na jego grę przez różowe okulary :)
Pierwszy gorszy mecz? Mi coężko sobie przypomnieć jakiś "bardzo dobry" jak to napisales :) no moze oprocz jednego podania z betisem. Ale tak, oprocz teego, ze facet jest wolny, to jeszcze nie ma wyobrazni i umiejetnosci przewidywania. Alee, co ja bede tlumaczyc. Patrzacych przez rozowe okulary nie przekonam
Jestem ostatnim, który chciałby widzieć Songa na boisku, więc nie do mnie takie oskarżenia.
Caly czas slysze o tych szansach i malej liczbie minut. Tylko ze nawet jak dosttaje okazje gry od poczatku spotkania, to gra po prostu slabo. Sergio Busquetsa nie potrafi zastapic, a powinien byc gotowy w kazdym momencie..
Song dla mnie ma w końcu dobrą ocenę. Wcześniej ciągle była zawyżana, mimo średniej gry. Głupie straty zostały przyćmione raz, koedy kapitalnie dograł do Fabregasa. To pozwala wierzyć, że Kameruńczyk bedzie co raz lepszy :)
0
Niedopatrzenie*
Dzięki :)
0
Alex, ja Ci kupie bilet samolotowy nawet!
0
A teraz odpowiedz mi na pytanie - czym jest soccerway? Czy jest to wyrocznia? Oni NIE prowadzą OFICJALNYCH statystyk ligi, dlatego mogą sobie pisać, co chcą. Nie polegam na takich źródłach jak "dobrze znany" (??) soccer-coś tam.
0
Według jakich statystyk ma 3? ;)
0
Ma dwie i powinien mieć dwie. Dziękuje.
0
Mhhmm faktycznie ;)
0
No tak. Barcelona przegrala mecz. Kibice wsciekli, a prasa juz szuka nastepcy Martino. No swiat sie wali, ze takie tematy sa poruszane po jednej/dwoch porazkach.
0
Jak już wkleił SalowyMareczek
""Informujemy również, że wszelkiego rodzaju próby oszustwa (m.in. głosowanie z tego samego komputera, ale kilku przeglądarek) nie przynoszą skutku, gdyż liczba głosów jest podliczana pod koniec głosowania i wszelkie głosy oddane 'podwójnie' czy też 'potrójnie' nie są liczone. Co więcej może dość do sytuacji, że Canal+ zrezygnuje z dawania kibicom możliwości wyboru właśnie ze względu na próby oszustwa (taka sytuacja miała miejsce w zeszłym roku w związku z meczami Premier League). Zachęcamy zatem do uczciwego głosowania."
0
Głosy z tego samego IP i tak są później usuwane ;)
0
Na wtorek polecam mecz Benfica - PSG ;) Wiecie o co chodzi.
0
Czytelnik już nic nie zareklamuje... ;)
0
Spokojnie, trzeba było zobaczyć bramkę Gerrarda ;)
0
A gdzie to powiadomienie na odpowiedź powinno wyskakiwać? ;)
0
Jest info na Twitterze i FB. Jak bedzie "potrzeba" kontrataku, umiescimy rowniez newsa.
0
Messi1st!
Jeżeli narzekacie na trollów i spam w komentarzach, który czasami ciężko ogarnąć, to pomyśl, co byłoby gdyby był taki chat. Dyskutować, jeżeli nie w komentarzach, mozna równiez za pomocą np Twittera (#fcbarcacom) itd. ALe myśleć zawsze można ;)
0
Jest ich coraz mniej, a jeszcze jakiś się pojawi to... ;)
0
Halo Halo
0
W internecie "trollowania" itd. nie unikniesz, nawet jakbyś bardzo chciał. Oczywiście, można wprowadzić ograniczenia, na których ucierpią również zwykli czytelnicy, więc trzeba sobie odpowiedzieć, czy warto ;) teraz liczy się czas reakcji. Staramy się wyłapywać spamerów jak najszybciej, ale nie mamy miliona rąk ;)
0
Ban na IP jest również dawany, kiedy zachodzi taka potrzeba. Martwić się nie trzeba ;)
0
Wiecznie spozniony jest akurat zawsze :)
0
Brawo Sciahu za ocene dla Songa.
0
Natal11
Bedac trenerem - zaryzykowalabys w kluczowym meczu i wystawila niepewnego pilkarza, ktory nie wiadomo jak zagra?
0
Sergio od razu moze nie, ale juz w pierwszym sezonie z nim w skladzie Barcelona wygrala LM.
Ile chcesz mu dac czasu? 3 sezonu, cztery? To jest pilka nozna, nie ma tyle czasu na adaptacje.
0
Teraz sobie odpowiedzcie, dlaczego nie dostaje minut w tych wazniejszych meczach, dlaczego tak malo gra, skoro pokazuje sie z tak dobrej strony :) on po prostu na to nie zasluguje. Z prostego powodu - nie daje tyle ile powinien. Jezeli popelnia tyle bledow z Ajaksem, to co bedzie w wazniejszym meczu? W kluczowych spotkamiach nie ma miejsca na niepewnych zawodnikow i eksperymenty
0
Hmm do Songa nic nie mam, ale już do jego gry dużo, bardzo dużo. Po prostu nie patrze na jego grę przez różowe okulary :)
Pierwszy gorszy mecz? Mi coężko sobie przypomnieć jakiś "bardzo dobry" jak to napisales :) no moze oprocz jednego podania z betisem. Ale tak, oprocz teego, ze facet jest wolny, to jeszcze nie ma wyobrazni i umiejetnosci przewidywania. Alee, co ja bede tlumaczyc. Patrzacych przez rozowe okulary nie przekonam
0
Zawodnik meczu przy 0:3? Kapitalnie! Wyczyn godny podziwu :)
0
Kaamil1910
Jestem ostatnim, który chciałby widzieć Songa na boisku, więc nie do mnie takie oskarżenia.
Caly czas slysze o tych szansach i malej liczbie minut. Tylko ze nawet jak dosttaje okazje gry od poczatku spotkania, to gra po prostu slabo. Sergio Busquetsa nie potrafi zastapic, a powinien byc gotowy w kazdym momencie..
0
Ten mecz wybitnie udownodnił, że Alex Song nie pasuje kompletnie do gry barcelony i gra zle za kazdym razem, kiedy rywal jest bardziej wymagajacy.
0
Zaraz dodamy do newsa ;)
0
Song dla mnie ma w końcu dobrą ocenę. Wcześniej ciągle była zawyżana, mimo średniej gry. Głupie straty zostały przyćmione raz, koedy kapitalnie dograł do Fabregasa. To pozwala wierzyć, że Kameruńczyk bedzie co raz lepszy :)