0

Niedopatrzenie*
Dzięki :)

0

Alex, ja Ci kupie bilet samolotowy nawet!

0

A teraz odpowiedz mi na pytanie - czym jest soccerway? Czy jest to wyrocznia? Oni NIE prowadzą OFICJALNYCH statystyk ligi, dlatego mogą sobie pisać, co chcą. Nie polegam na takich źródłach jak "dobrze znany" (??) soccer-coś tam.

0

Według jakich statystyk ma 3? ;)

0

Ma dwie i powinien mieć dwie. Dziękuje.

0

Mhhmm faktycznie ;)

0

No tak. Barcelona przegrala mecz. Kibice wsciekli, a prasa juz szuka nastepcy Martino. No swiat sie wali, ze takie tematy sa poruszane po jednej/dwoch porazkach.

0

Jak już wkleił SalowyMareczek

""Informujemy również, że wszelkiego rodzaju próby oszustwa (m.in. głosowanie z tego samego komputera, ale kilku przeglądarek) nie przynoszą skutku, gdyż liczba głosów jest podliczana pod koniec głosowania i wszelkie głosy oddane 'podwójnie' czy też 'potrójnie' nie są liczone. Co więcej może dość do sytuacji, że Canal+ zrezygnuje z dawania kibicom możliwości wyboru właśnie ze względu na próby oszustwa (taka sytuacja miała miejsce w zeszłym roku w związku z meczami Premier League). Zachęcamy zatem do uczciwego głosowania."

0

Głosy z tego samego IP i tak są później usuwane ;)

0

Na wtorek polecam mecz Benfica - PSG ;) Wiecie o co chodzi.

0

Czytelnik już nic nie zareklamuje... ;)

0

Spokojnie, trzeba było zobaczyć bramkę Gerrarda ;)

0

A gdzie to powiadomienie na odpowiedź powinno wyskakiwać? ;)

0

Jest info na Twitterze i FB. Jak bedzie "potrzeba" kontrataku, umiescimy rowniez newsa.

0

Messi1st!

Jeżeli narzekacie na trollów i spam w komentarzach, który czasami ciężko ogarnąć, to pomyśl, co byłoby gdyby był taki chat. Dyskutować, jeżeli nie w komentarzach, mozna równiez za pomocą np Twittera (#fcbarcacom) itd. ALe myśleć zawsze można ;)

0

Jest ich coraz mniej, a jeszcze jakiś się pojawi to... ;)

0

Halo Halo

0

W internecie "trollowania" itd. nie unikniesz, nawet jakbyś bardzo chciał. Oczywiście, można wprowadzić ograniczenia, na których ucierpią również zwykli czytelnicy, więc trzeba sobie odpowiedzieć, czy warto ;) teraz liczy się czas reakcji. Staramy się wyłapywać spamerów jak najszybciej, ale nie mamy miliona rąk ;)

0

Ban na IP jest również dawany, kiedy zachodzi taka potrzeba. Martwić się nie trzeba ;)

0

Wiecznie spozniony jest akurat zawsze :)

0

Brawo Sciahu za ocene dla Songa.

0

Natal11
Bedac trenerem - zaryzykowalabys w kluczowym meczu i wystawila niepewnego pilkarza, ktory nie wiadomo jak zagra?

0

Sergio od razu moze nie, ale juz w pierwszym sezonie z nim w skladzie Barcelona wygrala LM.

Ile chcesz mu dac czasu? 3 sezonu, cztery? To jest pilka nozna, nie ma tyle czasu na adaptacje.

0

Teraz sobie odpowiedzcie, dlaczego nie dostaje minut w tych wazniejszych meczach, dlaczego tak malo gra, skoro pokazuje sie z tak dobrej strony :) on po prostu na to nie zasluguje. Z prostego powodu - nie daje tyle ile powinien. Jezeli popelnia tyle bledow z Ajaksem, to co bedzie w wazniejszym meczu? W kluczowych spotkamiach nie ma miejsca na niepewnych zawodnikow i eksperymenty

0

Hmm do Songa nic nie mam, ale już do jego gry dużo, bardzo dużo. Po prostu nie patrze na jego grę przez różowe okulary :)
Pierwszy gorszy mecz? Mi coężko sobie przypomnieć jakiś "bardzo dobry" jak to napisales :) no moze oprocz jednego podania z betisem. Ale tak, oprocz teego, ze facet jest wolny, to jeszcze nie ma wyobrazni i umiejetnosci przewidywania. Alee, co ja bede tlumaczyc. Patrzacych przez rozowe okulary nie przekonam

0

Zawodnik meczu przy 0:3? Kapitalnie! Wyczyn godny podziwu :)

0

Kaamil1910

Jestem ostatnim, który chciałby widzieć Songa na boisku, więc nie do mnie takie oskarżenia.

Caly czas slysze o tych szansach i malej liczbie minut. Tylko ze nawet jak dosttaje okazje gry od poczatku spotkania, to gra po prostu slabo. Sergio Busquetsa nie potrafi zastapic, a powinien byc gotowy w kazdym momencie..

0

Ten mecz wybitnie udownodnił, że Alex Song nie pasuje kompletnie do gry barcelony i gra zle za kazdym razem, kiedy rywal jest bardziej wymagajacy.

0

Zaraz dodamy do newsa ;)

0

Song dla mnie ma w końcu dobrą ocenę. Wcześniej ciągle była zawyżana, mimo średniej gry. Głupie straty zostały przyćmione raz, koedy kapitalnie dograł do Fabregasa. To pozwala wierzyć, że Kameruńczyk bedzie co raz lepszy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?