Razem z nową wersją strony sami będzie mogli ignorować komentarze wybranych użytkowników - komentarzy tych, których nie chcecie nie będziecie widzieć ;)
57,1 mln koszt samego transferu, a 86,2 kosz całej operacji. Tutaj ujawnili wszystkie kwoty wydane, ale gdyby ujawniali tak każdy transfer, to też miałbyś masę dodatkowych kosztów.
Ja nie twierdzę, że nie wzmocnił, bo to co piszesz jest prawdą. Barcelona ma lepszą pozycję wyjściową w negocjacjach ze sponsorami, ale sam Neymar zachował do SWOJEGO wizerunku 100% praw. A o tym teraz była mowa ;)
Wszystko się zgadza - miałem to właśnie sam wyjaśnić:
- 86,2 mln całość operacji;
- 56,7 mln --> to kwota za sam transfer Neymara
czyli 17,1 mln dla Santosu, a 40 mln na spółki N&N należącej do matki i ojca Neymara Juniora
- "7,9 mln za zaklepanie łepków z Santosu;" - tak, prawo pierwokupu trzech piłkarzy
- "130,2 mln za CAŁOŚĆ operacji (transfer, hajs dla wszystkich wokół i płaca zapisana w kontrakcie" - prawda, ale kontraktu nigdy się nie wlicza w całość operacji ;)
- " piłkarz generuje 35 mln zysku co roku od sponsorów (nie wiem na czyje to konto wpływa, czy klubu, czy zawodnika, czy tu trochę i tu trochę)" - 100% praw do piłkarza zachował sam Neymar, czyli Barcelona nie dostaje z tego ani grosza;
Ponieważ jedynym błędem El Mundo było tak naprawdę 9 milionów za towarzyskie mecze, co okazało się nieprawdą. Reszta się zgadza, z tym że realny koszt transferu wyniósł 57,1 mln, a cała operacja 86.
Nie pierdoli głupot tylko jest hipokrytą. We Włoszech, kiedy wygrywał mówił, że liga włoska jest najtrudniejsza, kiedy zdetronizował Barcelonę powiedział, że Primera Division jest najtrudniejsza, a teraz jest w Anglii,więc czemu nie podnieść sobie zasług, przecież jednak angielska jest najlepsza. Itd itd
0
Nowa wersja powinna być już niedługo ;)
0
DOstał na IP
0
Razem z nową wersją strony sami będzie mogli ignorować komentarze wybranych użytkowników - komentarzy tych, których nie chcecie nie będziecie widzieć ;)
Sorry za długi czas reakcji.
0
Dwie żółte
0
Bezpośrednie mecze liczą się tylko po rozegraniu dwumeczu
0
Odpocznij sobie od komentowania...
0
Słusznie. Zapomniałem o pozycjach ;)
0
O tak ;)
0
Dajemy.
0
57,1 mln koszt samego transferu, a 86,2 kosz całej operacji. Tutaj ujawnili wszystkie kwoty wydane, ale gdyby ujawniali tak każdy transfer, to też miałbyś masę dodatkowych kosztów.
0
Bartomeu mówił tylko o zachowaniu praw do wizerunku. Inne zyski mógł oszacować. prawda.
0
56% prawda
skubi07
Ja nie twierdzę, że nie wzmocnił, bo to co piszesz jest prawdą. Barcelona ma lepszą pozycję wyjściową w negocjacjach ze sponsorami, ale sam Neymar zachował do SWOJEGO wizerunku 100% praw. A o tym teraz była mowa ;)
0
Już kolega niżej to napisał, nie ma co spamować.
0
Wszystko się zgadza - miałem to właśnie sam wyjaśnić:
- 86,2 mln całość operacji;
- 56,7 mln --> to kwota za sam transfer Neymara
czyli 17,1 mln dla Santosu, a 40 mln na spółki N&N należącej do matki i ojca Neymara Juniora
- "7,9 mln za zaklepanie łepków z Santosu;" - tak, prawo pierwokupu trzech piłkarzy
- "130,2 mln za CAŁOŚĆ operacji (transfer, hajs dla wszystkich wokół i płaca zapisana w kontrakcie" - prawda, ale kontraktu nigdy się nie wlicza w całość operacji ;)
- " piłkarz generuje 35 mln zysku co roku od sponsorów (nie wiem na czyje to konto wpływa, czy klubu, czy zawodnika, czy tu trochę i tu trochę)" - 100% praw do piłkarza zachował sam Neymar, czyli Barcelona nie dostaje z tego ani grosza;
0
Masz grafikę, ktora łąxznie daje 86 milionow. To caly koszt operacji - sprowadzenie neymara
0
Tak ;)
0
Ponieważ jedynym błędem El Mundo było tak naprawdę 9 milionów za towarzyskie mecze, co okazało się nieprawdą. Reszta się zgadza, z tym że realny koszt transferu wyniósł 57,1 mln, a cała operacja 86.
0
Dokładnie. Nic nie wymyślają - koszt całej operacji 86 milionów, kwota transferu Neymara 56. Czyli koniec końców te 86 zostało wydane ;)
0
Ponieważ całkowity koszt operacji "sprowadzenia" Neymara równa się 86mln, natomiast kwota samego transferu wyniosła 57,1mln
0
NA ŻYWO tutaj -->
0
W zimie bym go nie oddawał, ale w lecie za każde pieniądze.
0
Zrobię screena tego komentarza i wyślę Ci go jak Messi strzeli gola, a Ty będziesz się cieszyć i nazywać go najlepszym na świecie ;)
0
Wersja beta prawdopodobnie już pod koniec stycznia.
0
Będzie będzie. Niedługo powinny wejść wszystkie nowości, w tym możliwość ignorowania komentarzy tych użytkowników, których się chce.
0
Przepraszam za opóźnienie małe ;) już załatwione.
0
W przypadku Songa to klasyk. Tak bym powiedział.
0
Tylko, ze jak napisal refkop8 wyzej - czy bardziej wyrownana liga oznacza od razu lepsza? ;)
0
Nie pierdoli głupot tylko jest hipokrytą. We Włoszech, kiedy wygrywał mówił, że liga włoska jest najtrudniejsza, kiedy zdetronizował Barcelonę powiedział, że Primera Division jest najtrudniejsza, a teraz jest w Anglii,więc czemu nie podnieść sobie zasług, przecież jednak angielska jest najlepsza. Itd itd
0
Kłaniam się nisko, widzimy się za dobę ;) od kiedy ja taki lagodny?
0
Brie wie, że ja nie odpuszczam, więc jeszcze chwilka Panowie, jeszcze chwilka...