To nie ja napisałem, ale jakby wyjęte z moich ust. Piękne zdanie :) jak ma się do ocen? To proste - Song nie grał dużo, a jak już pojawiał się na boisku to w łatwiejszych meczach - stąd wyższa ocena :)
Jak podaje RAC 1 tak będzie wyglądać "11" Barcelony na spotkanie z Atletico: VV; Alves, Pique, Mascherano, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Alexis, Cesc, Pedro
Pełna zgoda, ale nikt nie mówi tutaj od razu o winie Rosella. Można powiedzieć, że sprawa jest "podejrzana" itd., ale nie można zakładać od razu winy zarządu. Tutaj się nie spieram. istnieje coś takiego mądrego jak "domniemanie niewinności" i tego powinniśmy się trzymać. Dalej trzeba trzymać kciuki za organy ścigania i sądy w Hiszpanii, żeby rzetelnie rozpatrzyły tę sprawę. To jest w tej chwili najważniejsze - również dla Barcelony.
"sędzia (którego zadaniem jest orzekanie o winie) nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości, co nie daje podstaw nawet do śledztwa"
To że sędzia przy pierwszym rozpatrzeniu sprawy nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości nie ma w tej chwili żadnego znaczenia. Sędzia dostał do wglądu takie, a nie inne dokumenty w sprawie transferu Neymara od zarządu, ale jak zostało wspomniane przez prokuratora (który widać śledztwo prowadzi, bo od tak do takich wniosków by nie doszedł), te umowy mogą być tylko i wyłącznie pozorne. Prosty, ale skuteczny trik. Podpisujesz coś, co wygląda na zgodne z prawem, ale dopiero po głębszym zbadaniu sprawy mogą wyjść jakieś nieprawidłowości. Nikt nie kieruje się tu "sympatiami". Chodzi jedynie o rozwiązanie sprawy, która jak widać musi być rozpatrzona dużo bardziej szczegółowo...
"18 grudnia Toni Freixa w imieniu klubu dostarczył do sędziego Pablo Ruza dokumenty związane z transferem brazylijskiego piłkarza i przedwczoraj gazeta El Confidencial poinformowała, że sędzia nie dopatrzył się żadnych nieścisłości."
i dalej...
"Na tym jednak sprawa się nie zakończyła, bo dziś prokurator José Perals zażądał przyjęcia pozwu. Jak argumentuje w oficjalnym piśmie niektóre z podpisywanych umów pomiędzy obiema stronami mogą mieć charakter umów pozornych"
0
Właśnie właśnie ;) ale zaraz posądzą mnie o faworyzowanie Atletico, bo zgarnęliby wszystkie indywidualne nagrody hehe
0
"Broni kapitalnie Courtoisa" - trafiliśmy. Again!
0
Eeee... Szóste miejsce i tylko cztery punkty straty do czwartego. To nie takie rozczarowanie ;)
0
Spieszę z nowym linkiem
0
Pisz do Robertinho w tej sprawie + niedługo zostanie wprowadzona możliwość blokowania samodzielnie ;)
0
To nie ja napisałem, ale jakby wyjęte z moich ust. Piękne zdanie :) jak ma się do ocen? To proste - Song nie grał dużo, a jak już pojawiał się na boisku to w łatwiejszych meczach - stąd wyższa ocena :)
0
Cristiano: "Ty pierwszy"
Leo: "nie, ja po Tobie."
CR: "OK."
CR: "Ok, ja będę ostatni"
0
Bedzie na oficjanym kanale FIFA na Youtube. Postaramy się zrobić streama
0
Cristiano: "You go first." Leo: "No, after you." CR: "OK." Pause, smiles. CR: "OK I'll go; last."
0
Są ;) na Twitterze.
0
Rozumiem nie lubić Ronaldo, ale przestańcie spamować na temat jego wyglądu i tym podobnych. Dziękuję.
0
Za taki komentarz to najchętniej dałbym perma. Żadna kontuzja nie jest powodem do radości - nikogo.
0
Szachy szachy, ale piekne szachy.
0
skład skład. A może po prostu doceń Atletico?
0
Banuje go szybko i sprawnie!
0
Atleti once de gala: Courtois, Filipe Luis, Miranda, Godín, Juanfran, Gabi, Tiago, Arda, Koke, Villa, Diego Costa
0
Jak podaje RAC 1 tak będzie wyglądać "11" Barcelony na spotkanie z Atletico: VV; Alves, Pique, Mascherano, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Alexis, Cesc, Pedro
0
Sami swoi, sami swoi, ale to jednak internet ;)
0
Godin-Miranda to obecnie najlepsza para stoperów w Hiszpanii... ale tak, bardzo średnia ta obrona ;)
0
Muszę przyznać, że dziwniejszej rzeczy od podawania swojego numeru na forum publicznym nie widziałem :)
0
Potwierdzamy.
0
Pełna zgoda, ale nikt nie mówi tutaj od razu o winie Rosella. Można powiedzieć, że sprawa jest "podejrzana" itd., ale nie można zakładać od razu winy zarządu. Tutaj się nie spieram. istnieje coś takiego mądrego jak "domniemanie niewinności" i tego powinniśmy się trzymać. Dalej trzeba trzymać kciuki za organy ścigania i sądy w Hiszpanii, żeby rzetelnie rozpatrzyły tę sprawę. To jest w tej chwili najważniejsze - również dla Barcelony.
0
"sędzia (którego zadaniem jest orzekanie o winie) nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości, co nie daje podstaw nawet do śledztwa"
To że sędzia przy pierwszym rozpatrzeniu sprawy nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości nie ma w tej chwili żadnego znaczenia. Sędzia dostał do wglądu takie, a nie inne dokumenty w sprawie transferu Neymara od zarządu, ale jak zostało wspomniane przez prokuratora (który widać śledztwo prowadzi, bo od tak do takich wniosków by nie doszedł), te umowy mogą być tylko i wyłącznie pozorne. Prosty, ale skuteczny trik. Podpisujesz coś, co wygląda na zgodne z prawem, ale dopiero po głębszym zbadaniu sprawy mogą wyjść jakieś nieprawidłowości. Nikt nie kieruje się tu "sympatiami". Chodzi jedynie o rozwiązanie sprawy, która jak widać musi być rozpatrzona dużo bardziej szczegółowo...
0
"18 grudnia Toni Freixa w imieniu klubu dostarczył do sędziego Pablo Ruza dokumenty związane z transferem brazylijskiego piłkarza i przedwczoraj gazeta El Confidencial poinformowała, że sędzia nie dopatrzył się żadnych nieścisłości."
i dalej...
"Na tym jednak sprawa się nie zakończyła, bo dziś prokurator José Perals zażądał przyjęcia pozwu. Jak argumentuje w oficjalnym piśmie niektóre z podpisywanych umów pomiędzy obiema stronami mogą mieć charakter umów pozornych"
0
Mały sucharek na rozluźnienie i porzucenie zbędnych dyskusji:
Przychodzi admin do lekarza, a lekarz się pyta:
Bandaż?
0
To oliwa panowie, oliwa :)
0
Podobała się wam ostatnia grafika w podsumowaniu kolejki, to tu macie po dzisiejszym meczu ;)
0
Kłaniam się nisko ;)
0
Kosmita wrócił.
0
zbanowani ;)