0

114 ;)

0

dostaniesz brawa ;)

0

lschabol
Popracuj nad ortografią, to porozmawiamy ;)

0

Zapewniam wszystkich, że przeklinanie na "ułaskawienie" Juanfrana nic nie da. Komitet podjął taką, a nie inną decyzję, która oczywiście jest trochę absurdalna, ale w Hiszpanii większość rzeczy nie ma rąk i nóg, dlatego nie ma, co się dziwić.
A to narzekanie wygląda tak, jakbyście bali się jednego Juanfrana. Jeżeli wygrywać, to z przeciwnikiem w najsilniejszym składzie. Będzie smakować dużo lepiej ;)

0

Nie chłopak ambitny, tylko agent pazerny na prowizję. W Romie tak samo jak tutaj - na razie będzie w rezerwach ;)

0

Parafrazując klasyka: to zwykli ludzie tworzą ten portal, dlatego głos najlepiej oddać właśnie im ;)

0

Transfermarkt daje asysty za wszystko (dosłownie). W ty różnica ;) najlepiej korzystać z Opta (powyższe statystyki), która tworzy statystyki dla oficjalnej strony LFP

0

Nie Messi jest winny "Messidependencji" i tyle powinniśmy zapamiętać z tych dwóch felietonów. Jasne jest, że kiedy grasz z najlepszym piłkarzem na świecie, to na nim powierzasz odpowiedzialność za wynik, nawet nieświadomie. To na niego patrzysz w pierwszej kolejności. Kiedy go nie ma, wtedy widzimy prawdziwych Pedro, Alexisa itd itd. Kiedy nie ma Messiego, dopiero wtedy Ci dwaj piłkarze biorą na siebie odpowiedzialność za wynik. Ale tak jak pisał pax - to nie wina Messiego ;)

0

Nic się nie martw, moje oko jest bardzo czujne ;)

0

Przyznam pax, że zmiażdżyłeś challengera siłą argumentów tym felietonem, dlatego kłaniam Ci się nisko i nie pozostaje mi nic innego niż bić Ci brawo. Artykuł Karola również wydawał mi się bardzo przesadzony, ale twoja odpowiedź jest znakomita. Brawo

0

Braków kadrowych nie ma, moderatorów "klasycznych" nie ma, ale jestem ja! Dziękuje za zgłoszenie komentarza tak btw.

0

Nie dostał?

0

Bo Barcelona i Atleti rozjechały Real ;)

0

Statystyki są co kolejkę - najczęściej w środę ;)

0

Obalając wszelkie mity na temat gry Xaviego warto po prostu powiedzieć, że pod nieobecność Sergio Busquetsa był bardziej cofnięty, może dlatego był mniej widoczny, co nie oznacza, że "przeszedł obok meczu".
Nasz Generał wykonał 72 celne podania na 76 i wcale nie były to zagrania na pięć metrów: http://www.fourfourtwo.com/statszone/23-2013/matches/707768/player-stats/5816/1_PASS_01#tabs-wrapper-anchor

Oczywiście, Xavi nie wykreował żadnej sytuacji, dlatego też nie zagrał genialnego meczu. Ale wieszać na nim psy? To chyba tylko ten przestrzelony karny zamazuje wam rzeczywistość.

Ocena 5 jest idealna! ;)

0

jeszcze raz coś takego się pojawi, to sam wręczę miesięcznego bana pod z okazji Święta Trzech Króli

0

Zaraz zmienimy

0

Napisz w prywatnej wiadomości jeszcze to odpowiem, bo z forum znikam :)

0

Napisałem - dyskutować o meczu można, swoje przemyślenia pisać można, ale co wnosi pytanie "jaki mecz ktoś ogląda". Wybacz, ale jeżeli coś jest nie na temat i jest spamem to właśnie takie rzeczy

0

Można, przecież napisałem, że nie ma nic złego w rozmawianiu o meczu naszego rywala - oczywiście kiedy nie jest to spam i bezsensowne komentarze.

0

Spokojnie. O meczu (tywala) w odpowiednich proporcjach można rozmawiać.

0

"Fran de Boer posyła swoje podanie na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Rivaldo stoi odwrócony tyłem do bramki Cañizaresa, nie ma nawet chwili by się zastanowić. Przyjmuje piłkę klatką piersiową, w pełni instynktownie, a potem składa się do strzału w powietrzu. „Chilena perfecta", idealna przewrotka, tak będą mówić o niej później Hiszpanie. Gdy piłka obraca się jeszcze siatce Cañizaresa dopełniając najpiękniejszego hat-tricka w karierze Rivaldo na Camp Nou już zaczyna rozlewać się magia. Do ostatniego gwizdka sędziego wynik nie ulegnie już zmianie, Barcelona, dzięki Brazylijczykowi, wyśni swój sen o Lidze Mistrzów."

Achh Magda Magda. Jak pięknie, że przypomniałaś tę piękną chwilę. Niezapomniany moment. Rivaldo - piłkarz niezwykły, dla którego można było rzucić wszystko. Pierwszy idol, pewnie nie tylko dla mnie ;) Rivaldazo to jedna z tych rzeczy, której się nie zapomni. Mi jeszcze zapadł w pamięć mecz z Milanem i hat-trick naszego magika -->



Tekst kapitalny, ale to wszyscy wiedzą, dlatego nie trzeba nawet tego pisać.

0

Nie wprowadzaj w błąd - oficjalnie jest wtedy, kiedy potwierdzą to kluby.

0

Już niedługo coraz bliżej, a będzie tyle nowości na stronie, że i statystyki z boku może się znajdą ;) co do pobierania: pomyślimy!

0

już nie pamiętam za co, ale dawałem ;) ban do 8 stycznia. Aaa już wiem - ortografia

0

Jeszcze tydzień bana ma ;)

0

Istnieją takie strony jak livescore.com i inne gdzie łatwo można sprawdzić wynik. Kolejny taki komentarz będzie jako spam

0

Caps Locka nie trzeba używać, naprawdę ;)

0

W ważnych meczach tylko i wyłącznie Pedro

0

Sprawdź Rojadirecta http://www.rojadirecta.me/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?