Dla mnie docelowo ten przepis odnosi się do fauli przy użyciu ciała/rąl - zresztą masz wyjaśnione w tym samym pdfie:
holding an opponent --> Holding an opponent includes the act of preventing him from moving past or around using the hands, the arms or the body
Dlatego "holding" nie możemy tłumaczyć jako "zatrzymać". Do wślizgów odnosi się inny przepis, który jasno mówi, że faul jest w miejscu jego popełnienia.
Przepis dość wyraźnie odnosi się do szarpania za koszulkę i typowej walki bark w bark. W przepisach masz też przepis o wślizgach i miejscu popełnienia faulu. To są dwie inne rzeczy, które się wykluczają. Przepis jest bardzo jasny.
To jak mj wytłumaczysz, że w walce o nagrodę Puskasa jest nominowanych sporo bramek, właśnie za akcję poprzedzajàcą sam strzał. Gol to nie tylko ostatnie dotknięcie piłki.
Challenger - nie rozumiem oceny Messiego. Był kluczowym zawodnikiem, którego bramka rozstrzygnęła o losach dwumeczu, a dostaje ocenę 7, gorszą od Pique. Zgoda Piquenbauer zagrał świetnie, ale to Leo rozstrzygnął ten mecz
Pan Bartra musi jeszcze trochę pograć zanim dostanie szanse w takim meczu jak ten z City. Nie umniejszając nic jego talentowi, to jeszcze nie ta para kaloszy
0
Dla mnie docelowo ten przepis odnosi się do fauli przy użyciu ciała/rąl - zresztą masz wyjaśnione w tym samym pdfie:
holding an opponent --> Holding an opponent includes the act of preventing him from moving past or around using the hands, the arms or the body
Dlatego "holding" nie możemy tłumaczyć jako "zatrzymać". Do wślizgów odnosi się inny przepis, który jasno mówi, że faul jest w miejscu jego popełnienia.
0
Przepis dość wyraźnie odnosi się do szarpania za koszulkę i typowej walki bark w bark. W przepisach masz też przepis o wślizgach i miejscu popełnienia faulu. To są dwie inne rzeczy, które się wykluczają. Przepis jest bardzo jasny.
0
Z tym że ten przepis odnosi się do szarpania za koszulkę. Do wślizgów jest inny
0
Dzięki
0
Nie odpowie
0
To konferencja klauna, czy Pellegriniego?
0
To jak mj wytłumaczysz, że w walce o nagrodę Puskasa jest nominowanych sporo bramek, właśnie za akcję poprzedzajàcą sam strzał. Gol to nie tylko ostatnie dotknięcie piłki.
0
Najśmieszniejsze jest to, że dajecie się wciągać w jego gierki. Jose właśnie o to chodzi, może nawet tak nie myśleć ;) trochę dystansu - polecam!
0
Bramka to tylko sam strzał?
0
Już był o tym artykuł
http://www.fcbarca.com/51650-dlaczego-messi-tak-czesto-wymiotuje.html
0
Oficjalny link: http://www.lfp.es/castilla_barcelona-b/directo/laligatv
0
Shoutbox to najmniej ciekawa opcja do komunikacji w internecie.
0
Strona jest w zasadzie gotowa ;) Obecnie trwają pracę nad newsem ze wszystkimi zmianami i instrukcją co i jak. Cierpliwości!
0
Pełna zgoda - rozpoczynam strajk głodowy w redakcji.
0
Challenger - nie rozumiem oceny Messiego. Był kluczowym zawodnikiem, którego bramka rozstrzygnęła o losach dwumeczu, a dostaje ocenę 7, gorszą od Pique. Zgoda Piquenbauer zagrał świetnie, ale to Leo rozstrzygnął ten mecz
0
Pan Bartra musi jeszcze trochę pograć zanim dostanie szanse w takim meczu jak ten z City. Nie umniejszając nic jego talentowi, to jeszcze nie ta para kaloszy
0
Lepszej opcji na tę chwilę nie mamy. Niech Pique-Masche grają jak najwięcej, żeby przed City się ogarnąć ;)
0
Zdecydowanie. Swoją drogą rozmowa o minusach jest niezwykle fascynująca
0
Wersja dla leniwych: Pinto, Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedrito, Cesc oraz Messi
0
Pod koniec tygodnia powinna zostać uruchomiona BETA :)
0
Przecież dostał bana.
0
będzie
0
Alex Song: "Miał momenty niepewności, ale odnosimy wrażenie, że Alex coraz bardziej rozumie specyfikę gry na pozycji defensywnego pomocnika. "
Widziałeś Karol pierwszą połowę, czy to patrzenie przez pryzmat kilku lepszych zagrań w drugiej?
0
Song?
0
Zgadzam się. Song to dramat
0
Jeszcze raz ktoś mi napisze, że Alex Song to dobry piłkarz, to nie wiem co zrobię ;) dziękuje.
0
Padał, to mało powiedziane ;)
0
Nikt do tej pory blokady nie dostał ;)
0
Napisz na priv
0
Nie będzie czatu. Nie jest to zbyt czytelna forma komunikacji, narażona na jeden wielki spam ;)